Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12 13

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Ehm...Dítětem jsi do 18-ti let. :-) Deset, dvanáct, čtrnáct nebo osm - stejně jsou to děti, a ty, které se chovají zle nazýváme "dementními" dětmi xD
# 29.5.2008 20.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
a ťech sy tadi na foru užyjeme do sitosťy (sou i ve hře)
# 29.5.2008 20.55
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Doufám, že jsi to myslel jako názornou ukázku, protože jinak bych tenhle příspěvek nominoval do "nejvíce chyb v jedné větě" xD
# 29.5.2008 21.04
ObrázekObrázekObrázekObrázek
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
Light : Omg kdybys nebyl dmnt, tak pochopíš, že to tak napsal schválně..
# 29.5.2008 21.08
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Jirekcz:a ťech sy tadi na foru užyjeme do sitosťy (sou i ve hře)


lol ..berete ve skole cestinu?
# 29.5.2008 21.52
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jarek si zvás dělá srandu.:-D
# 29.5.2008 22.07
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
Lolec vy jste nechápav ty chyby tak neudělal naschvál. Viz i podle podpisu, určitě by neudělal tolik chyb v jedné větě..
# 29.5.2008 22.08
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Ježiši, poukazoval na vás, na negramoty 3-( A ten, který si myslel, že to bylo doopravdy, tak už je to s ním hodně špatné ;)
# 30.5.2008 5.39
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
:D bigu :D
# 30.5.2008 10.00
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Light: když nejseš Čech, tak co? Slovák? IMHO ne...
# 30.5.2008 10.04
Obrázek
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

Light:Jirek nwm kdo je tu dite nauc se psat ty vole ja nejsem cech ale aspon umim psat!



Psát umí i můj potkan ... Proběhne přes klávesnici.
Dobře že nejsi čech , byla by to ostuda pro všechny Čechy , pro celou Evropu ! Snad nejsi Evropan , žejo ?
# 30.5.2008 12.53
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Mimochodem Lighte, Robbenko nebo jak si momentálně říkáš, chceš říc, že kdyby byl Sam GM, začneš respektovat pravidla a tím pádem úpřestaneš nadávat, rekillovat a killit tam kde nemáš? To bych chtěl vidět…
# 30.5.2008 13.00
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Za můj účet od teď hraje moje sestra Kiky. Neručínm za její chování a tak prosím o odstranění imunita, práv a skinu. Dejte tam jakýkoliv. Děkuji.
# 30.5.2008 22.56
 
Jirekcz
uživatel
SZ

tomas.oxi:

Jirekcz:a ťech sy tadi na foru užyjeme do sitosťy (sou i ve hře)


lol ..berete ve skole cestinu?


Ano, bereme. Vychází mi jeden z nejlepších průměrů ze třídy.
Ty příspěvky do tohoto fóra, co jsem napsal "skomolenou čežťynou" měly poukazovat na vzrůstající negramotnost...

Narayenko:Jarek si zvás dělá srandu.:-D


Co máte pořád s tím Jarekem? lol
# 31.5.2008 8.10
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
To jen dokazuje, jak moc lidí hrajících chmat nemá IQ ani 10 - když někdo do závorky za větu nenapíše(ironie), tak je z toho hnedka velikánská diskuze, hé?
# 31.5.2008 8.13
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.