Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12 13

LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
já si myslim, že úplně first chmat byl nejlepší, ted' je to oničem
# 3.6.2008 14.42
Obrázek
x man
zablokován
Obrázek
Ve hře: x-man
SZ Mail ICQ

Gizmo:V nové verzi už prostě nebudou žádní privilegování hráči. Organizace? Klidně, mohou mít skin atd, ale žádné výhody.

On systém bude hlídat víc věcí - kupříkladu nepůjde těžit/rybařit na jednom místě déle - vyčerpá se.

Uvidíme :)



to jako fakt nebudou mit vyhody?? :´( co mam ted jako delat kdyz mi na tezbe nekdo coruje?? : (
# 3.6.2008 15.01
Obrázek
Obrázek
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
spravne a dost me stvou zase afk kteri jsou na hre porad a protoze tam gizi nejde tak se neodpojej anï nedostanou ban ja kdyz jsem sem prisel bylo tady dost lidi zabanovanejch za afkareni a pak se maj lide bez VIP i s VIP pripojit ja VIP nemam a za tenhle rok jsem byl na CH celkem 4 nebo 6 hodin!
# 3.6.2008 15.49
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web

x man:to jako fakt nebudou mit vyhody?? :´( co mam ted jako delat kdyz mi na tezbe nekdo coruje?? : (

Já doufám že budou mit aspon naky special veci proste nak jako to je ve skutečnosti. Udělal bych dvě organizace Armáda a Policie (to je jedno jak se budou menovat) no Armáda by zasahovala jen v kritických situacích a Policie by se starala o pořádek ve městech a okolí 8-)
# 3.6.2008 17.08
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Micro-ice:Já doufám že budou mit aspon naky special veci proste nak jako to je ve skutečnosti. Udělal bych dvě organizace Armáda a Policie (to je jedno jak se budou menovat) no Armáda by zasahovala jen v kritických situacích a Policie by se starala o pořádek ve městech a okolí 8-)


Někdy (až si to velitelé CHBI rozdělí.) bude možná fungovat jako ve Staré Hlídka a Zásahovka.;-) Momentálně hlídkujou a pomáhaj si všichni a "zásahovkuje" CHUJ.;-)
# 3.6.2008 17.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
A budou mít náký special věci? helmy, zbraně, obušky ? :)
# 3.6.2008 19.48
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Micro-ice:A budou mít náký special věci? helmy, zbraně, obušky ? :)


O něčem takovým se mluvilo...ale kdy to bude? nevím.
# 3.6.2008 19.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Jaj tak jsi všeci stežujte odejděte dit je to jedno jestli bude potřeba naberou se nový pravdu má Gizmo a jeho systém se mi líbí! Tak když tu áte pořád blbé kecy nechte si je pro sebe myslím že Gizmo má dost práce s rozvýjením na hru tu sou spravci! Nenávážejte se pořád do Gizma měli byste se podívat na sebe CHUJ CH.B.I Chmakuza co vy děláte nic jen chodite po mestě a když nekdo ma vruce zbran tak ho killnete napriklad martykos ze lama jedna KDyby se ty organizace spojily a zakrocily proti killerum tak nemaji sanci kdyby je rekillovaly co oni by udelali nebavilo by je to nemeliby penize nic ani zbrane proste nic!!!
# 4.6.2008 7.07
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Corse: Nevím, jak můžeš vidět jiným organizacím do hlavy,co dělají,ty snad děláš průzkum aktivity členů organizací?
# 4.6.2008 14.19
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Corse: CHUJ CH.B.I Chmakuza co vy děláte nic jen chodite po mestě a když nekdo ma vruce zbran tak ho killnete


Za tuhle větu bych ti nejradši nakopal koule.:-| Avšak postrádám cíl takže máš štěstí..:-|
# 4.6.2008 14.25
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Corse: Poznámka - organizace spolupracují jak mohou a dělají proti "demenci l´a Chmat" vše co je možné...Chtěl bych vidět tebe, jak se snažíš vycházet s lidma tvýho kalibru.
# 4.6.2008 14.38
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Mího děláš si srandu jak mě můžeš sněma srovnávat!!! Ja nejsem killer jen když musím pomužu!!! A kdyby jste spolupracovali co nejvíc to de tak se to nedeje a kernole ty to jediny delas dobre ! :(lol:-P8-)
# 4.6.2008 20.27
Obrázek
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Corse jak si říkal když si stěžujete nehrajte chmat8-)
# 4.6.2008 20.31
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Aspon nekdo chytry :)
# 4.6.2008 21.13
Obrázek
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
mno...díky;-)
# 4.6.2008 21.29
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.