Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Já to znám taky sem byl killer.Ale kdyby jste napsali jdeme do 4 tak jdu a nic neříkám.Ale vy jste čekali na Martyho a nechtěli jste jít prič..Ale OK už do OT
# 6.6.2008 21.28
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
posledni prispevek...kdyz clovek stoji u portu do 4, a pak se tam postupne sejde jeste par lidi tak cloveku dojde ze se chystame do 4, ale martymu to nejak nedoslo...jinak po tom,co si tam byl a my cekali na martyho...cekali sme na nej z jedineho duvodu..chteli sme od nej slyset omluvu..nic vic a ty si to vedel..tobe sme to rikali ze chcem jen aby se omluvil..timto koncim....the end

PS:kdyz ste meli chvili na starost i 4, mesto tak tam sel taky do kazdyho kdo nekoho killnul takze to nebude jen tak;-)
# 6.6.2008 21.36
Já jsem zákon

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.