Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak jeden s těch lidí sem já.Už mě pořád nebaví poslouchat ty dmnty,co si dělaj co chtěj.Hele kluci,až budete vědet,co je to slušný chování,tak za náma přidte.Kdyby jste se snažili od začátku hraní chovat slušně,jste na stejné pozici jako jeden znás,tak by jste nemuseli závidět.

S pozdravem Narayenko.
# 28.5.2008 21.04
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To se dobře rozjíždí.KUA
# 28.5.2008 21.04
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A to, mám zlé tušení, není všechno...:-|
# 28.5.2008 21.06
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Takže nebudem sa tu rozpisovať:Aj ja patrým k tej skupinke
# 28.5.2008 21.06
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Tímto se s vámi všemi loučím - nemohu říci, že mi tu chvílemi nebylo dobře(předem se omlouvám Kernollovi - vyříkáme si to až budu mít nějakou tu středu čas;-) ), ale poslední dobou je to tu neúnosné.
Dokončím veškerou grafiku, kterou jsem Gizmovi a Chmatmasterovi slíbil a možná, že grafiku budu dělat i poté - tady už mě ale neuvidíte.
Snažil jsem se, ale respekt, úcta nebo jenom slušnost jsou věci zdejším lidem neznámé.

Sbohem, a hodně štěstí všem, kteří si ho zaslouží.



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.08

# 28.5.2008 21.07
ObrázekObrázekObrázekObrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No dyt všichni odejděte třeba udělejte nové téma co odcházejí OMG vy ste dobrý b všichni.
# 28.5.2008 21.07
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
já tyto s prominutím malí hajzlíky nenávidím kazí hru a dělaj vše proto aby ji zníčili jak když sem začínal tak sem nevěděl vůbec nic a šel sem na rub nevěděl sem že v té době tam killi Černá Wdowa (nebo nák tak) a tak to šlo pořád do kola když sem šel rubat a někdot tam čekal (stará verze) a naposled jak sem se přihlásil tak to byla děs a hrůza člověk nemůže nikam jít bez toho aby se bál o své věci.
# 28.5.2008 21.07
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
No taky končim protože chmat už mě nebaví ( dementní lidi , hra je o ničem ted' už ) možná se parkrát kouknu jak to vypadá ale fakt končim s hraním a skoro s celým ChO jinak čuz RF
# 28.5.2008 21.07
Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Takže, já jsem taky mezi těma Lidma.. Takže prozatím Chmate sbohem.. už nejsi to co jsi býval 3-(
# 28.5.2008 21.09
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To není ale lidi přece neodejdete teď se má rozject 1.5 a vy všici odejdete. OMG
# 28.5.2008 21.10
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JEnže kvůli Vám Hráčům!!!!!!!! 3-( Pochopte to!
# 28.5.2008 21.11
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
Sice jsme se dneska chtěl vrátil, ale tak jak to tak vidím CHO už pro mě nemá cenu.. budu chodit na web i fórum, ale do hry nevkročím tak dlouho dokud se nevrátí ti staří dobrý kámoši, a hráči.. a dokud se Chmat neobrátí k lepšímu..
# 28.5.2008 21.11
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Dalši jsem já!
Sice sem už odešel před tak dvěma tydny ale ještě sem vam neřekl s panem bohem Gizmem! a kratky proslov taky neuškodi! Takže CHO mi dalo mnoho přátel což sem vděčny! ale zebralo hodně nervu a to se neda rovnat! Rad bych podotkl že RF a Narayenko skoro řekli vše co sem měl i ja na srdci a ja už nemam co dodat ale přidam k tomu to že Gizmo je podplatitelny a to je hrozné! Potom si ti smradi mysli "dostanu ban no a co, Řeknu Gizimu že m,u dam 300 a bude to v suchu" nejlip to vzslovil Pan losos ve svem proslovu-

Pan Losos
Takže, myslím si že hlavní problém chmatu je samozřejmì komunita., ale to až na druhém místě, největší a zároveň nejhorší co chmatáky mohlo potkat je "podplacený" gizmo. Vrahounek si řekne o unBAN, gizmo řekne ne okey...Ale pak Vrahounek řekne a za 300kč? A gizmo no tak když jinak nedáš...TO je hlavní problém chmatu...Né nějácí kokoti ze 4. města.



Kdyby tohle gizmo nedělal hned by bylo lip a klidněji!Zachvili tu zustane jen sam Gizmo obklopen všelijakou havěti , killery a malymi smrady! Zatim se poroučim!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.13

# 28.5.2008 21.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Sorry ale kašlu na to? A nový koncept, kde mám cca 6 hodin práce denně je jako co?!

Podplatitelnej - jste normální? Unban jsem dal 1x za peníze a proč? Aby ostatní mohli hrát, protože nebylo na server! Jenže to vy hovada neoceníte a ještě si myslíte, že z toho asi něco mám.
Teď má Vrahounek ban už pár týdnů a všiml si toho někdo? Ne.
Hovada, nic jiného vás nevystihuje..



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.14

# 28.5.2008 21.12
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
No mám zlé tušení, že pokud všichni tímhle tempem odejdete tak se chmat zhroutí jako domeček z karet. Ano, je super že chcete Gizmovi dokázat že takhle to dál nejde ale s takovouhle nebude CO dál jít. Jako třešničku na špičku dortu bych viděl D a Dig Daddyho a pak už rovnou můžete vypnout server. *Smajlík naprosto nepopsatelného pohrdání, zděšení a údivu, který bohužel není ve výběru*
# 28.5.2008 21.12
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.