Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Kdysi jsem hrál a odešel jsem. Teď jsem se chtěl vrátit, ale pochybuju, že se mi bude chtít hrát..Demence hráčů překračuje všechny meze. Věřím tomu, že nový systém někoho odradí, ale většina zůstane. Nevím co dodat řečeno bylo asi vše...
s pozdravem Hanny
# 28.5.2008 21.25

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Nee nebude prázdný. Kdyš odejde 7 lidí server prázdný nebude. Ale kdyš se na to vysere gizmo tak server prázdný bude.
# 28.5.2008 21.26
 
Touka
uživatel
Obrázek
SZ
...Když hru opustí Gizmo, hra nebude - a to by si měli uvědomit a podle toho se k němu chovat.
# 28.5.2008 21.26
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Také byhc s tím nejraději skončil, když se Chmatákov tak rozapdá, ale nechci aby nějací malý smrad* vyhráli a dělali si co chtějí. Ve hře jsem teď i dost aktivní, takže kdo bude potřebovat pomoct s kilery atd.. obraťte se klidně na mě. ;) Vím, že to nezvládnu, ale aspoň se o to pokusím . I když tobude třeba 440 HP na mojich 210 jediné co se stane je to, že stratím pár věcí a koupím si pak nové.. Musíme ukázat kilerům, že se jich nebojíme a znepříjemnit jim hru, a ne, že jim všechno ulehčíme a odejdeme a oni si pak budou dělat co chtějí. Ten kdo je v CH.B.I. CH.U.J. atd.. a neodchází tak mi napište kdyžtak PM, ať se kdyžtak pak můžu obrátit, když někdo bude dělat nepořádek ve hře. ;)



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.29

# 28.5.2008 21.27
Informace o novém PSP Go.
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Dřív byla brokovnice a kulas a pár dalších věcí a byl jsem štastnej i když sem třeba našel na zemi hnědýho chobota :D je to sice sranda ale takle to dřív bejvávalo škoda že už se to nevrátí :-|
# 28.5.2008 21.27
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Já hru neopustím, nemám proč. A komunita je věc dočasná, relativní..po wipu a novém systému bude spousta nových lidí a spousta jich odejde..s tím jsme počítali.
# 28.5.2008 21.28
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Kernoll a abych tě potěšil Big Daddy ten ma taky nervy nadranc a nedavno mi řikal že co nevidět odejde takže se to tu pomalu opravdu rozpada jako domeček z keret! Je mi lito ale mužou si za to hrači sami! Je ještě neunosnějši že lidi jako SiduS se dostanou do Cmakuzy! byl to snad největši hajzlik co znam a on je v Chmakze no to mě podrž!Však už sem o něj na forku chmakuzy něco napsal se zajděte podivat!! Když jsou takovi lide v organizacich no tak to je dobry konec!
# 28.5.2008 21.28
 
Touka
uživatel
Obrázek
SZ

Gizmo:Já hru neopustím, nemám proč. A komunita je věc dočasná, relativní..po wipu a novém systému bude spousta nových lidí a spousta jich odejde..s tím jsme počítali.



...Ano, ale ti lidé mohou být povahově stejní...
# 28.5.2008 21.30
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Gizmo jestli ten tvuj system něco uděla tak ja jsem papež a tobě se budu klanět jak cisaři! Jsem zvědav ale zatim system nikdy nic moc nezmohl! A jsem zvědav na ty nove lidi! Jestli seženeš člověka jako napřiklad Sam tak se jdu oběsit na prvni větvi!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.32

# 28.5.2008 21.31
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Lepší než kdyby jste vy všichni odešli by bylo to, že by jsme se domluvili a kdyby někdo zabíjel jen tak nebo porušoval pravidla, by jsme šli do něj třeba i v přesile. ;)

- Popřípadě ještě tu naštěstí máme jednoho GM, na kterého se můžem obrátit s nápravným zařízením, banem atd.. pro hráče, kteří s eneumějí chovat.



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.33

# 28.5.2008 21.31
Informace o novém PSP Go.
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tiež sa do vyriešenia problému pripájam zbohom ... :'(
# 28.5.2008 21.32
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jo jenže,vběhnu na ně,pozabijim,a za 20 sec je na fórku stížnost,že Chmazka zabijet nesmí.
# 28.5.2008 21.32
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Soux: Toje jednoducha strategie ale je těžke ji zralizovat! To vim z vlastni skušenosti!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.33

# 28.5.2008 21.33
 
Gizmo
autor hry
SZ
Vy to strašně dramazitujete :)

Dříve hra správce neměla vůbec. Jediné co se zhroutí, budou ti, kteří pořád otravujou - nebudou mít koho. Žádná změna hesla, žádné dotazy..
# 28.5.2008 21.33
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Systém vyrieši moc vecý ale je otázka že aký systém. Systém skillov asi komunitu nezmení...
# 28.5.2008 21.33
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.