Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 5 69 10 11 12 13

Gizmo
autor hry
SZ
Sam12 - to by ses divil, kolik lidi mi nadava, ze odejdou az bude system skillu :) Protoze uz nebudou tak sobestacni a silni...
# 28.5.2008 21.34
 
Touka
uživatel
Obrázek
SZ
...Žádní spokojení hráči s vyjímkou killerů.
# 28.5.2008 21.34
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Pokud ten systém bude takový, že se budou muset hráči spoléhat jeden na druhého tak to bude fajn, ale zase i tak každý si přispěje a pak bude mít xxx vip a spolíhat se nebude muset na nikoho.
# 28.5.2008 21.36
Informace o novém PSP Go.
Gizmo
autor hry
SZ
Touka: presne naopak, co se noveho systemu tyce, je nevyhodny jen pro killery, kteri budou zavisli na remelsnicich atd, protoze zbrane koupit primo nepujdou.
# 28.5.2008 21.36
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Gizmo takže zatim maš v teamu tři lidi! Dj Miky , D!eres a ty! Barse nejle počitat! Zamysli se nad tim proč odešli a co bys mohl udělat proto aby dalši neodchazeli! A jestli zeženeš znova lidi jako je Bigdragon nebo Sam tak at mi zemře mujh papoušek!
Celkem rychle se to tu hrouti sem zvědav jestli se toho noveho systemu co zni slibně dožijem :-D Zni slibně doufam že i bude dobry ale ja fakt nevěřim!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.38

# 28.5.2008 21.36
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Gizmo:Touka: presne naopak, co se noveho systemu tyce, je nevyhodny jen pro killery, kteri budou zavisli na remelsnicich atd, protoze zbrane koupit primo nepujdou.



To je sice velice pěkné, Gizi, ale ruku na srdce - každý z killerů má účet na řemdu, bojovníka, mystika i upíra alespoň dvakrát...
# 28.5.2008 21.37
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Pepis: odesli proto, ze to nezvladaji - sami to rekli. Ja se jim nedivim.
# 28.5.2008 21.38
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Pepis:Gizmo takže zatim maš v teamu tři lidi! Dj Miky , D!eres a ty! Barse nejle počitat! Zamysli se nad tim proč odešli a co bys mohl udělat proto aby dalši neodchazeli! A jestli zeženeš znova lidi jako je Bigdragon nebo Sam tak at mi zemře mujh papoušek!



Mou povinností v týmu je kreslit grafiku pro Chmatákov a to dělat budu.
Odmítám ale dále zastupovat funkce, ve kterých musím s těmito lidmi přicházet do styku. ;-)
# 28.5.2008 21.38
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Pepis: odchodem spravcu se nic nehrouti, hra fungovala bez nich a bude i nadale. Doplati na to jen hraci, pricemz ti slusni spravce prakticky nepotrebuji.

Delate z toho strasnou aferu.
# 28.5.2008 21.39
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Mě nejvíce mrzí že odešel Ender krásně kreslil.
# 28.5.2008 21.40
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jak jsme říkali,až se to sklidní,pudeme zpátky.
# 28.5.2008 21.40
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JEstli nás vůbec ještě někdo potřebuje 3-(
# 28.5.2008 21.41
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Gizmo
autor hry
SZ
Lol tyhle kecy ze skonci chmat - chmat je muj soukromy projekt a ja nemam duvod ho "koncit".
# 28.5.2008 21.41
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Narayenko to je celkem v poho ale to se nestane :-D Ja stoho aferu nedělam jenže se ti divim!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.42

# 28.5.2008 21.41
 
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
Gizmo njn, ale když nebudou správci na koho se obrátíme, když někdo bude se vulgárně ve hře vyjadřovat, rekilovat atd..
# 28.5.2008 21.41
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol

Stránky: 1 2 3 4 5 69 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.