Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 79 10 11 12 13

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
asi tak. Nevidím důvod, proč by se měl chmat "zhroutit" chmat bude, dokud budou hráči (a je úplně jedno, jací hráči to budou)
# 28.5.2008 21.42
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tá hra si hlavne píta aspoň trošku RP. Chcelo by to viac si všímať nápady na fóre, nie vždy sú zlé. Keď som bol ako GM v starej tak som zakázal killovanie vlastných (modrý nesmeli zabíjať modrých na vlastnom území, iba v krajnom prípade). Nestihlo sa to ani vžiť a stará skončila ale myslím že stará bola na tom s komunitou o moc lepšie. Prečo? Lebo magori odišli tam, kde si môžu robiť to, čo chcú - do testu.

Dnes som stanovil pravidlá ale ja sa o to už starť asi tak skoro nebudem.
Chmatákov ma baví ako hra ale nebaví ma keď tu hru chcem naozaj hrať. Kazia ju hráči. V prvom rade to chce wipe a niektoré vecy neverejne prediskutovať. A tým prediskutovať myslím naozaj prediskutovať, nie len prísť, prečítať a odísť. Nápadov na zlepšenie je kopu ale my ich zrealizovať nemôžme - zdrojáky máš ty, Gizmo, je to tvoja hra, snaha musí byť hlavne z tvojej strany.
# 28.5.2008 21.42
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Skončí Chmat takovej, jakej jsem ho za Ellise viděl já - vlastně pardon, takovej už není. Nezbývá než doufat, že zase bude; pro to jsem ale ve funkci CHUJe nemohl nic udělat, jen jsem dělal těm ubožákům šaška.
# 28.5.2008 21.42
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Mikey: Na nikoho, jako drive. Ono je to pak tim spis omrzi, nez kdyz si dokazuji, ze je nekdo muze potrestat...
# 28.5.2008 21.42
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
M!key:Na Gizma ktery se bude rozčilov at a nejspiš to taky nezvladne lol!
bigdragon: hra bude ale ne pro nas slušnějši (radši neřikam slušne)



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.45

# 28.5.2008 21.43
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pepis: me sice nervy casto pretecou, ale neprozivam to tak moc.
# 28.5.2008 21.45
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Stará byla fakt hodně v klidu 3-( Možná je to pro to, co psal Sam, všichni magoři šli do testu... :-|
# 28.5.2008 21.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Gizmo:Mikey: Na nikoho, jako drive. Ono je to pak tim spis omrzi, nez kdyz si dokazuji, ze je nekdo muze potrestat...



Teď jsi mě donutil k přehodnocení situace - ano, i to je důvod, proč odcházím od CHUJů a myslím, že by to měli udělat všichni...Oni hrají, protože jim dělá radost "přemoct" lidi, co mají mít autoritu - když zrušíme správce, nebudou mít na kom vybíjet zlost, nebudou mít komu si stěžovat... Really, už vím, proč jsi autorem ty a ne já :-) Něco na tom bude.

Nemá to ale smysl, pokud nějací správci zůstávají...Lepší je všechny zrušit a dát Cho čas, aby se uzdravil "sám".
# 28.5.2008 21.45
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Ted by měli jit všichni magoři do napravaku!
# 28.5.2008 21.45
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
No přece na Gizma, který tvoří 6 hodin hru a pak už nemá čas, když už má hru tvořit, tak mu nepište. Gizi, nic proti tobě, ale pochop, dřív se to obešlo bez správců, protože hra nebyla tolik známá a ty jsi se věnoval i dění ve hře.

Pak jsem taky nepochopil, kdo mluví o konci Chmatu. My tím jen chtěli vyjádřit svůj názor, což jsme udělali a tím to celkem hasne. Diskuse k tomu je jasná, ale o konci jsem v prvním postu nic nepsal nebo snad ano?
# 28.5.2008 21.45
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Pepis:Ted by měli jit všichni magoři do napravaku!



Ne, to ne! :-) Právě naopak - dejme jim absolutní volnost, složme jim bílý sniperky k nohám - jejich cílem je mít Chmat/Ráj killerů, a až ho budou mít - co pak? :-)
# 28.5.2008 21.47
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
pak asi nic pak budou kralovat a my jim žrat z rukou!
# 28.5.2008 21.47
 
Gizmo
autor hry
SZ
Rock: o konci chmatu tu porad mele Pepis, to nebylo na vas :)

Ano, PROTO jsem rikal, ze nemaji smysl organizace typu CHUJ, protoze hraci maji autoritu, kterou nechteji respektovat.
System, kde vladne anarchie, se vzdy dostava do rovnovahy, proto jsem se branil zavadeni organizaci a tech, kteri maji mit navrch nad ostatnimi.
# 28.5.2008 21.47
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Ale hovňajs, to máš jako s malým dítětem - každý děcko chce sníst tunu zmrzliny a rodiče mu to zakazují. Když mu ale jednou dají víc jak dva kopečky, rozbolí ho břicho ;-)
# 28.5.2008 21.48
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
OK, zrušiť obranu, znížiť ceny, zvýšiť rate skillov, dať do predaja všetko možné aj nemožné a počkáme, čo sa stane s Chmatom...
# 28.5.2008 21.49
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 79 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.