Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
:) není zaco ostatní to prostě nepochopí gizmo se prostě kvůli jejim výčitkám nezmění :)xD
# 5.6.2008 6.38
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Situace se má tak: Když neexistovali organizace, ve hře byl celkem klid (sem tam někdo kradl atd).

S jejich objevením však stále více hráčům vadilo, že někdo je něco "víc" - má práva a možnosti, co oni nemají. Zcela logicky se tak snažili je provokovat a dělat problémy, protože je to prostě štvalo. Tahle evoluce chování je běžná v mnoha hrách, kde jsem si to ověřil - proto spousta správců v MMORPG jsou anonymní a nemají jména - nikdo pak neví, o koho jde. A proto v ostatních MMORPG nejsou organziace, které by měly jen "privilegované" členy, protože vždycky to bude vadit (a právem) těm, kteří nemají stejné možnosti a nejsou si s nimi rovni.
# 5.6.2008 10.08
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
No je pravda ze kdyz sem byl v Chmakuze choval sem se celkem jak kkt ted uz bych do organizacen nesel =/ jinak v tom ze se CHBI chova povrchne ze vsech dela dmnt a ze sebe ty chytry uz je trochu trapny ... clovek neco reknu a oni hend co mas problem a pochvili mas blesk pak kdyz si je odchitnes samotny zabijes je za to ze na tebe machrujou nabehne na tebe cela organizace a pomalu ma z toho napravak =/ vyjimka je FABOS ten ze sebe nedela chytryho ten si znas dela jen prdel :D
# 5.6.2008 10.51
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, to je prave ono. Proto organizace uz nebudou a bude mene problemu, hraci si budou rovni tak, jak to melo byt. Organizace budu podporavat maximalne skiny ci vlajkama atd, ale ostatni je uz na nich - koneckoncu jsou od toho, aby neco delali, ne vyuzivali vyhod.
# 5.6.2008 11.09
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
mazéc...takže žádná CHBI? ani CHBI forum? atd?..beztak neim kde je CHBI forum pls poradte chci tam dat jeden screen:-|
# 5.6.2008 13.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
tak stými organizáciami ma to pekne naštvalo ...
# 5.6.2008 18.14
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jerry, to si mě teda potěšil, že si nemyslel i mě lol A jinak, škoda že už Org. nebudou :-|
# 5.6.2008 19.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Škoda no,ale co se dá dělat..
# 5.6.2008 20.15
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
No co,Chmazka bude pokračovat,stejně nemá žádný zvýhodnění.
# 5.6.2008 20.32
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
CHBI v jednej frakcii a „Chmakuza“ v druhej ako polície by podľa mňa nemali byť zrušené ako také, teda aspoň tá imunita voči obrane pre nich.
# 5.6.2008 21.31
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Popravdě si taky myslím, že bude lepší klid bez CHBI :). Taky nemám rád jako Obyč hráč když má někdo výhody a když někdo ne. Bez CHBI byl v chmatu klid... ( i když jsem CHBI sám :D) férové bitka atp :)
# 5.6.2008 21.38
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
njn...takovy ale neni kazdej maku...bohuzel...nekdo vsechno hned resi pres medveda a pres napravak....ale svoji chybu nedokaze uznat..vid ty dotycny chbi:-D
# 5.6.2008 21.47
Já jsem zákon
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) hej proti killerům si jinak nedá. Slyšet: Ty demente atp mě fakt neba xD a chce to respekt xD



Naposledy upraveno: 6.6.2008 16.11

# 5.6.2008 21.51
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
to je jesnovaci...ale neco jinyho znamena udelat si respekt a myslet si ze muzu vsechno:)
# 5.6.2008 22.02
Já jsem zákon
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Bude lepší, když si to killeři budou řešit mezi sebou sami...
# 5.6.2008 22.26
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.