Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Gizi, četl jsi to pořádně? Jasně tam píši, že nepotřebujeme 100 systému, ale pohodu ve hře. Zkus se tvorbě systemu věnovat hoďku až dvě a nějakou hoďku věnuj hře ;)
# 28.5.2008 21.14
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jo,podívej se jednou na hodku do 1,4 města,když tam sou killeri,a uvidíš,jak se ti udělá blbě.
# 28.5.2008 21.16
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Bez složitého systému se blbců hra nezbaví.

Taková situace jako teď už tu párkrát byla, a vždycky se to opakuje - odejdou jedni, přijdou jiní.
# 28.5.2008 21.16
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ale gizmo za to nemuže může za to demnce hráčů!!!
# 28.5.2008 21.17
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Gizmo ty nekašleš na hru ale ty kašleš na to co se v ni děje! Kernoll ja si myslim že je pozdě hazet kapra do vody když jsme ho snědli na minule vanoce! Řek bych že ci si každy nadrobil at si pozbira rad bych pomoh ale moje napady ani nic se nebralo v uvahu! Když sou nějake napady na tomhle foru nikdo je nečte nikoho to nezajima! To je prostě o ničem...
SaLy to taky ale na Gizim je aby je usměrnil! Někdy zmuže jeden člověk a zdravy rozum ve hře než 100 systemu!
To mě teda potěšilo!Možna že ti jednou odejdou všichni a zustaneš sam z malymi dementy! jsem zvědav kdo novy přide a jak dlouho vydrži!



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.20

# 28.5.2008 21.17
 
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ne neodchazejte neeee!!
# 28.5.2008 21.18
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Přijdou jiní přijdou jiní,v tomhle už jednou konečně nevěřim.Chmat bude nabívat akorát těch menších "stvoření",co si dělaj co chtěj.
# 28.5.2008 21.18
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Myslím, že složitý systém je sice hezká věc, ale vzpomeň si na vánoce v roce 2006… Paráda, byl klid a potom taky. Chodil jsi do hry a novinka byla jednou za čas a tak z ní byli všichni nadšení a testovali ji. Takhle bych si hru představoval.

Edit: TeĎ jsem si přečetl post od Pepise a říkám si, že se Gize musím vlastně i zastat, že do hryvkládá tolik času, ale jak Chmatákov roste tak věta „Hru tvoří pouze dva lidi“ už prostě není možná...



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.20

# 28.5.2008 21.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pepis: ano, já dělám hru jako takovou, nestarám se o dění v ní. Právě proto nespoléhám na lidi, složitý systém je lepší - největší blbci prostě nebudou chtít hrát.

Narayenko: Věřit nemusíš, ale tohle se stávalo často, většinou to vyřešil wipe, kdy blbečci brečeli, že přišli o účty a nové se jim skillovat nechtělo.
# 28.5.2008 21.20
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Tak proč na nějakou dobu nezatrhneš killení aby se to odnaučily a jenm testuvaly jiné věci.
# 28.5.2008 21.20
 
Touka
uživatel
Obrázek
SZ
Jenže hra nemůže být novinkou věčně...

Edit: Pardon, ale zcela zakázat zabíjení...Je trochu moc přehnané, ne? Ano, omezit ho na únosnou míru, ale zcela zrušit? To jsme tam kde jsme byli, totiž - na začátku byl Cho chat, nemám pravdu? ;-)



Naposledy upraveno: 28.5.2008 21.22

# 28.5.2008 21.21
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Stačilo by CHO vypínat po takovejhlech špatnejch chvílích.A to na dost dlouho.
# 28.5.2008 21.21
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jo ale chmatákov neměl být o zabíjení dřive. Tak proč to není jako dříve.
# 28.5.2008 21.23
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Gizmo jak už sem napsal! Nechci řict že jsi nanic pravě naopak! ja obdivuji tvou praci! Ale zamysli se! Nepomohlo by vic kdyby ses na hodinku oběvil ve hře každeho hajzlika killerskeho hodil do napravaku až zmodra až by si uvědomili že to neni ono! Nezmohlo by to vic než system kteremu se věnuješ denně vic než tu hodinu? Potom by se bali něco dělat!
# 28.5.2008 21.23
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
gizi asi jediny te potesim ja do te party nepatrim sem na tve strane ;-)
vlastne jsem chtel priblizne v roce 2009 zacit hrat ale podle tohoto tematu soudim ze bude NONSTOP prazdny server :)
# 28.5.2008 21.24
since 2007

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.