Chmatákov online


Fórum – A dost!

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jak již vypovídá název tématu, máme toho tak akorát. Ve hře stoupá kriminalita, správci odcházejí a co Gizmo? Hehe, kašle na to. Když jsem začínal hrát, bylo to trochu horší nž ty pohodové časy o kterých může vyprávět např. Sam, nebo DJ Miky, ale jedno je jisté, Gizmo se nestaral jen o systém, ale chodil do hry a staral se i o to, co se dělo. Dle mého názoru nepotřebuje 100 nových systému, ale pohodu ve hře a právě proto odcházíme s cho (A.T. se budeme stále účastnit, pokud to bude třeba) a nemyslím si, že toho budeme litovat. Cíl? Vyburcovat Gizma, aby začal něco dělat… Teď si asi řeknete „To se ti to takhle říká a sám děláš hovno“ a já vám na to odpovím „Ano, dělám hovno, protože dnes hráči neposlechnou ani tvůrce hry, natož pak mě. Abych řekl pravdu, Cho se dle mého názoru za cca půl roku změnilo v nehoráznou (jak řekl CiBy) komerční sračku. Ano, je to tak a né jinak. Viděli jste někdy hru, kde někdo spamuje nadávky na autora? Já tedy ne.“

Tak a teď si řeknete asi „A co je nám do toho, si dělej co chceš“ Takový přístup ovšem čekám jen od Robbena a podobné bandy, která má podobné mozkové pochody. Od inteligentních lidí čekám, že si něco z toho vezmou k srdci a od Gizma, že pro to něco udělá.

Nakonec bych mohl zmínit, koho myslím tím my, ale neudělám to, však oni se tu jistě podepíšou sami a rádi. Doufám, že si ušetříte dementní poznámky k tomuto topicu, sice končím s hrou, ale moderátor (zatím) jsem, takže za každou demenci v tomto topicu udělím 50%! Varování jste byli.

Domluvil jsem. Howgh!
# 28.5.2008 21.02
 

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
No oni GM budou stacit ;)
# 5.6.2008 22.26
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
Big Daddy

Bude lepší, když si to killeři budou řešit mezi sebou sami...


konecne neco rozumnyho z neho vypadlo a nevzala to vychrice:D
# 5.6.2008 22.42
Já jsem zákon
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
No chbi bych nechal ale vyhodil bych dmnty jako je MAK ja sem u banky a von přide a zmrazi několik lidí a mě taky je to normalní? Ještě se tomu gebí kkt. A taky nwm kua proč je v chmakuze tolik dementnich killeru a lam :evil:
# 6.6.2008 15.36
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
Micro-ice:lama ses ty...pokud by sis trochu vsimal,tak by si zjistil,ze chmakuza uz neni...ses proste lama
# 6.6.2008 15.49
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To je pěkné, jak pořád narážíte na CHBI, kdyby ste se chovali slušně -> dostali by ste se do CHBI nebo by CHBI nemusela být vůbec ;)
# 6.6.2008 18.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ano,narazime na chbi ale poloz si otazku proc to delame...proc?protoze vetsina chbi si mysli ze kdyz maji pravomoce tak si muzou delat co chteji...muzou si na tebe vyskakovat a poroucet ti jak psovi...tohle by ani sama chbi delat nemela...beru kdyz nekoho killnu at zasahne ale bezduvohne mit keci a jeste do me sit...to fak ne hele
# 6.6.2008 20.31
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ehm.. kdy jsem třeba já měl nějáké nadřazené keci?? Kdy jsem ti jen tak dal v Blue rány bleskama?? 3-( Když už, mluv o konkrétních lidech ;) já ze sebe nic nedělám.. Chmat a práci CHBI beru s humorem ;-)
# 6.6.2008 20.38
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web

Fabos121:Ehm.. kdy jsem třeba já měl nějáké nadřazené keci?? Kdy jsem ti jen tak dal v Blue rány bleskama?? 3-( Když už, mluv o konkrétních lidech ;) já ze sebe nic nedělám.. Chmat a práci CHBI beru s humorem ;-)




faboušek má vždycky pravdu...(sice nevim vo co gou ale to je jedno :D )
# 6.6.2008 20.44
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
fabos:jak sis vsiml nejmenoval sem nikoho konkretniho...dotycni CHBI vi o koho se jedna...a ty se hned nerozciluj...az budu mluvit o tobe, tak to tam napisu tucnym pismem;-)
# 6.6.2008 20.50
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No tak nemusíš urážet celou CHBI 3-( Prostě já se hraním bavím, neberu ho zase tak vážně ;)
# 6.6.2008 20.52
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ja neurazim celou chbi...pokud vim tak tam bylo napsane VETSINA a ne cely chmat...ale tak tohle je zbytecny rozebirani...
# 6.6.2008 21.01
Já jsem zákon
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Taky se snažím vycházet z killerama,ale někdy to nejde.A to Pohyho mam eště rád..A beru každýho jako sobě rovného...
# 6.6.2008 21.05
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
pette...neberte to jako nejakou urazku chbi...ja chbi toleruju vim ze delaj svou praci a kolikrat to nemaj taky nejlehci jak jim kazdy nadava atd...ale proste kdyz clovek je treba v blue zone bo jinde se zbrani a chbi na nej zacne hekat at ji zanda kdyz jic nedela to ma poslechnout jak pes?ja bych rekl ze ne...kdyz by zacal killovat ok proc nezasahnout ale proc se resi takovy kraviny jako ze ma nekdo zbran v blue zone atp...?to je uplna hovadina...kdyz clovek nedela nic co je proti pravidlum tak chbi by nemela zasahovat jen tak....ale to nektery clenove asi nechapou...ale nebojde do konce testu me uz ve hre neuvidite;-)
# 6.6.2008 21.20
Já jsem zákon
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Jo hold takový jsou pravidla.Co ti to udělá kdyý jí jen zandáš?Nic víc.Snad si chytrej kluk ne?:)
# 6.6.2008 21.22
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
no jo pette...tak jinak...jak uz dlooouho kazdej vi,tak pres trzku se chodi do 4. mesta..vzdy se tam nashromazdili lidi se zbranema a nabehli do 4, nikdy to nikomu nevadilo ale ted najednou prijde jeden chbi a ja si kvuli nemu mam sednout na prdel?promin ale tohle vazne ne :)
# 6.6.2008 21.25
Já jsem zákon

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Poslední novinky » A dost!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.