Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Prostě to vzdej :D
# 23.8.2011 21.58
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Proč bych to měl vzdávat, unavíc naše názory jsou na 50% zbytečné, vše záleži na gizimu, momentálně jdu do hajan. Nebaví mě to tu už na počítači, zítra si prokonverzujeme ;)
# 23.8.2011 21.59
Xteen :))
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Ted je to už spíš Santea vs. QooQ
# 23.8.2011 22.01
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
On šel spát xD, nemám soupeře xD xD
# 23.8.2011 22.09
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
QooQy je to na gizim proč asi dával tu anketu co? :D
# 23.8.2011 22.10
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

QooQy:Ere: Nemyslím si že bych záviděl tuším 1,5 roku zpět sem měl na řemeslníkovi všechny skilly 100, poté i bojdu a mystika. Nemám tedy důvod závidět, a už vůbec ne tobě ;)



Já vím že závidíš hlavně mě .^^
# 23.8.2011 23.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
QooQy, každej má možnost si tu postavu taky vyskillit na 100 a vipka časem koupit, wipe se nepotřebuje...Podívej se třeba na shakes a fidget, taky když příjdeš pozdě musíš to všechno dohánět...Piš si že jsem tam poznal lidi kteří začli o mnoho později než já a pak byly v topce...

Je to prostě o tom hráči, jstli má trpělivost to dohnat nebo ne...
# 23.8.2011 23.25
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jsem pro WIPE, ale udělal bych malinkej update systemu. Byly by 3 kategorie. První by byla Skiller týdne, poté by byl Killer týdne a poté ještě Ekonom týdne. Skiller by spočíval v tom, kdo rozšířil všechny své účty od minulé kontroly o více %, killer by byl zas o tom, komu přibylo co nejvíce killu a nakonec by byl ekonom a to by bylo kdo vydělal nejvíce peněz.Každý týden, třeba v neděli v noci by server projel všechny účty a těm co by udělali nejvíce skillu/killu/peněz, by dal nějakou peněžní cenu a poté by jim dal nějaký spešl skin + třeba VIPko na týden. Bylo by o co soutěžit a hlavně by se to trošku rozhýbalo. Podle mého mínění, by tento systém nebylo těžké udělat.
# 23.8.2011 23.54
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Blbost, protože by každý pak rekilloval ještě víc než teď jen kvuli tomu aby byl v TOP týdne ;-)
# 24.8.2011 0.29
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
A i kdyby hráči nerekilili kvůli umístění v topce tak by tam byli ti co zrovna doskilili bojdu:D
Ekonom týdne taky blbost, budu mít mega a každej týden přesouvat mezi dvěma účty a jsem stále v top
Jinak uz to psal gizmo nekolikrat ze by to bylo technicky nereálný
# 24.8.2011 1.00
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Šmarja jozef tu se každej zase hádá :-D

jak jsem již psal. Wipe by bylo dobrý, kdyby gizmo do hry vrátil rychlost skilování která byla v testu cca 2-3 roky zpět. Pokud dobře vím, tak právě proto odešlo 70% lidí úplně jinam...

I když to wipe nebude a rychlost se nezmění tak je to v podstatě jedno. stejně 95% newbiku hru po týdnu opustí bo je nebude bavit čekat na 1% skillu půl dne....
# 24.8.2011 9.00
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Heheh, tak jsem se konečně vzbudil, a máme o čem komunikovat. Takže začal bych u

Ringo Star:QooQy je to na gizim proč asi dával tu anketu co? :D


Ta anketa je cca. 2 roky stará už asi rok neplatná ^^

Empty927:Já vím že závidíš hlavně mě .^^


Nemám důvod závidět lidem si jako ty :)

Jasper:QooQy, každej má možnost si tu postavu taky vyskillit na 100 a vipka časem koupit, wipe se nepotřebuje


Ano každej ji až doteď měl 3,5 let, a v tom případě nevidím důvod čekat např. 10 let než to Wipe bude, tak proč by to nemělo být teď ?
# 24.8.2011 10.12
Xteen :))
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Proč se obtěžovat s WIPE, když tu dost lidí vyskillených naní a ti co jsou stejně většinou nehrají :idea:
# 24.8.2011 10.17
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Víš proč ? To by furt kolovalo dál a dál. Vyskilli se 50% chmatu a pak např. odejde protože už není co dělat, a potom příjde 50% newbie a začnou skillit. Takže asi takhle to vidím z mé strany
# 24.8.2011 10.18
Xteen :))
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Ale jak už jsem psal, pokud máš za cíl vyskillení, tak si prostě založ novou postavu. Taky můžeš po WIPE všechno rychle naskillit a stěžovat si.. Jdi do hry a komunikuj, o tom to taky je..
# 24.8.2011 10.22
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.