Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Neror_obnova
uživatel
SZ
Ja jsěm Pro :D WIpe by bylo dobrý no :DUž mi žandy acc nějde založit ,:/
# 23.8.2011 16.24
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Však právě, navíc v anketě na webu je jenom věci atd, ale postavy ne. Ale já právě myslím to Wipe že se vše smaže, tudiž totálně vše všechny postavy atd, začne se jakkdyby odznova.
# 23.8.2011 16.27
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

NeroR:Ja jsěm Pro :D WIpe by bylo dobrý no :DUž mi žandy acc nějde založit ,:/

Víš, co to je Wipe ??? 3-(

Jinak QooQy: že by se kvůli Wipe vrátili old hráči, tomu nevěř, doba před 4 rokama se nedá vrátit a že je v hře dost chk? Těžko.. a ti, co měli plno vipek, téměř nehrajou..myslím si, že za současný situace je Wipe úplně zbytečný
# 23.8.2011 16.33
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Chci WIPE, až na to že nebude :-)
# 23.8.2011 16.36
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Santea, já si to nemyslím. Podle mě Wipe právě v tuto chvili by mělo být.
# 23.8.2011 16.36
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Důvod? Ty, co jsi psal v tom prvním topicu, nejsou zase až tak pravda...
Btw: skilly na max za 50 hodin fakt nejdou udělat všechny..3-(
# 23.8.2011 16.37
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Proti nesmysl,PRO dávájí jen hráči co přešli z jabka na ofík a nejsou tu už takový kingové jako na japku kde měl každej 5459856846688468 chk. Tak to chtějí srazit aspon těm co už to maj na ofiku :)
# 23.8.2011 16.46
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Nesmysl, chci WIPE, protože mám skoro vše, a mě nebaví jen tak chodit a všechno mít. A další acc si dělat prostě nechci
# 23.8.2011 16.56
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jsem pro WIpe tak na půl,smazat chk,skilly a veškerý věci,acc bych nechal,bohužel by zase bylo nadávání a řvaní tipu: heeej ja sem si to koupil,Gizi jak to že to nemam, když sem to zaplatil a pod...tak nwm

ale jinak sem pro

to byste měli co dělat,já bych mohl statečně zavírat,abyste pak následně na mě mohli nadávat,bylo by aspoň vzrůšo a měli byste co dělat xD xD xD
# 23.8.2011 17.04
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
ke konci prázdnin je tu vždy tokové téma, proč né na začátku? Ve školním roce na ch asi moc nebudu, takže proti...Spíš kdyby se radši udělal ch2...:-)
# 23.8.2011 17.22
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
john1: I tak by se to dalo udělat, ale např. všichni tkeří nic nemají by se smazalo. Ptž např. já si ani účet založit nemůžu a nebaví ěm težit a znovu skillit řemdu atd, ptž t sundavaš i skilly, a jsem nasraný potom na to.
# 23.8.2011 17.28
Xteen :))
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Sem proti..Rybařko si dělám pěkne dlouho mám cca 45.stáří a mám 39% a srat se s tím opravdu už nehodlám... PROTI
# 23.8.2011 17.37
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ti, co hrávali cca před rokem, ve hře už téměř nejsou, ti co začali nedávno, mají pár % skillů a sem tam nějakou věc, k čemu nebo spíš pro koho by bylo Wipe dobrý?
# 23.8.2011 17.50
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
pro! :D zase začínat s 10 rybařením! :D chci chci chci! :D
# 23.8.2011 17.53
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jestli máš hodně chk a věcí, tak bys mohl začít pomáhat a rozdávat ostatním hráčům, kteří nic nemají. A těch je fakt hodně.
Mohli by začít skillit bojové skilly a ne furt rybařit.
# 23.8.2011 18.13
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.