Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 68 9 10 11 12

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Santi, to už jsi mohla pochopit dávno, s důvodu že většina lidí ma vše, a je jedno jestli chodí 1 za týden nebo každý den na chmat, prostě to mají. Navíc nevidím důvod v tom neudělat to Wipe, v čem by to např. tobě uškodilo. Spíše by každý měl zase chuť to hrát a dostat se co nejrychleji do top jako řemda nebo něco..
# 23.8.2011 21.07
Xteen :))
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
QooQy Už se tu psalo asi 3x že to nepřitáhne hráče ale spíš odtáhne . víš to si řikáš ty že to je snadný jen tak se znova vyskillit ale :D to neni prdel já bych stratil skilli mám skoro všechno na maximum a znovu bych to vážně nedělal na to už nemám náladu.
# 23.8.2011 21.11
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
No, ale když si vezmeš, tak prostě jak jsi začínal ty nebo já tak každý pomáhal dával rady, ale teď se každý na to vysere ;) Předtím ti hráči měli chuť to hrát, ale teď ? Jen samý killer killer a zase jenom killer :)



Ty si to nějak moc idealizuješ ne? :-D Každý hraje sám za sebe a záleží na ostatních jak se ti bude začínat. V případě Wipe by většina hráčů odešla a zůstali by tu jen Jabkaři apod. což by se mi tedy vážně nelíbilo. Navíc skilly jsou pořád stejně rychlé a tím že někdo odejde se to nezrychlí, killeři podle mě dávají hře spád a taky nějakou tu zábavu.
# 23.8.2011 21.12
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jsem spíše pro santeu, nově jsem vyskillil rybko a obratku, ale znova bych se na to vys*ral a přestal to hrát. Koho tím přivoláš? Stejně všichni zustanou na jabko a vyse*ou se ti na to skillit někde hodiny na ofiku. A old hráči už to dávno přestaly hrát.
# 23.8.2011 21.13
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Kurva ani se nezačalo pořadně rubat(killit) a vy chcete wipe ..-.-' udělejte si každej bojdu a každej povinně do 4. ! Ať tu je trochu ,,chmatákovskýho ducha"...
# 23.8.2011 21.13
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
remdoman: Prosímtě, já se vsadím že ty tu nehraješ ani měsíc, a už tu něco vytahuješ. Navíc kolikrat jsem viděl já sám na jabku jmeno karol a remdoman, a nechápu co furt máte proti jabkařům.

No tak když jste líní a nebudete to už hrát tak za to vám nikdo nemůže. Navíc chmatákov je návyková hra takže tě to tu zase při nudě přitáhne.
# 23.8.2011 21.14
Xteen :))
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já proti nim nic nemám, někteří jsou celkem dobří, na jabku máte zabavu, ale ofik je prostě ofik, jsou tu dobří hráči atd...

:D prý při nudě tě to tu přitáhne :D
No to tak abych se nudil tady si pujdu zapařit na jabko pokillit si atd... xD
# 23.8.2011 21.16
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
QooQy: Mě by to neuškodilo absolutně v ničem, já to mám zmáklý brzy, ale co ti ostatní? Myslíš, že ti, co mají pár skillů na 100 se s tím budou chtít srát, když to po půl roce pracně naskillili? Ani omylem, vyserou se na to a kdo tam bude hrát? Pár blbců z hrušky, který jsou zvyklý na miliony a těch pár slušnejch, co teď na ofiku zůstalo, odejdou. Píšeš, že většina lidí má vše? A co jako vše? Věci? Tak je asi logický, že když skiilí, věci si musí nakoupit, VIP itemy? Hmm těžko, john je do hry dává vyjímečně a za reál Kč se zatím neprodávají a chk? Tak to sotva, kde by to nabrali (teda pokud nebugujou choboty a neprodávají ve spalce). A vydělat dost chk fakt férovým způsobem je poměrně náročný na čas a trpělivost, tak nevím odkud jsi vzal to, že má ve hře každej vše
# 23.8.2011 21.17
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
QooQy o tom kto je tu líný tu můžme velice dobře polemizovat.....

Se Santi souhlasím v plném rozsahu.
# 23.8.2011 21.27
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dobré už to tu nadále debatovat teď s vámi nebudu, momentálně nepotřebuju všechnu energíí dat tu abych se ještě nějak vynervoval to už vůbec.

Matomi tuším že jsi mě nechtěl nikoliv urazit že ne ?
# 23.8.2011 21.29
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Proč by jsi se měl nervovat? Vždyť je to jen hra na netu, ty jsi dal nějakej návrh a debatíme o něm, já se ti snažím pouze vysvětlit ze svýho pohledu, co znamená Wipe momentálně pro současnej stav chmatu
# 23.8.2011 21.33
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Zkrátka a dobře,abychom si to shrnuli
Si prostě trochu komunista a závidíš nám ostatním co jsme si pracně vydělali prachy na VIPka,či něco jiného a tak by si rád WIPE abychom byli na stejné úrovni co ty.

Tahkle to prostě je. A to že je ve hře hodně věcí mě vůbec nezajímá,to je věc johna , že dává do hry VIPka. Dřív udělal Sam Quest jednou za dva měsíce. A taky si nikdo nestěžoval,že bylo málo VIPek.
Samozřejmě že chápu,že ty lidi co nic nemají,nebo John který je Gm chce WIPE. bylo by to lepší ale né pro nás,takže velké Proti a j osobně bych se na chmat už vysral kdyby bylo WIPE. Stačí už,že mi ukradli účet "Spejbl" na kterým jsem měl všechny řemeslnické skilli na 100.



Naposledy upraveno: 23.8.2011 21.40

# 23.8.2011 21.33
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
To jsi uhádnul správně, směroval jsem tým k jasnýmu závěru: Komu se nelení tomu se zelení.
# 23.8.2011 21.34
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail

[E:r[E]ktus]Je to asi takhle.
Si prostě trochu komunista a závidíš nám ostatním co jsme si pracně vydělali prachy na VIPka,či něco jiného a tak by si rád WIPE abychom byli na stejné úrovni co ty.

Tahkle to prostě je,že je ve hře hodně věcí mě vůbec nezajímá,to je věc johna , že skoro každý den dává do hry VIPka. Dřív udělal Sam Quest jednou za dva měsíce. A taky si nikdo nestěžoval,že bylo málo VIPek.
Samozřejmě že chápu,že ty lidi co nic nemají,nebo John který je Gm chce WIPE. bylo by to lepší ale né pro nás,takže velké Proti a j osobně bych se na chmat už vysral kdyby bylo WIPE. Stačí už,že mi ukradli účet "Spejbl" na kterým jsem měl všechny řemeslnické skilli na 100.



Mluvíš mi z duše.
# 23.8.2011 21.35
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ere: Nemyslím si že bych záviděl tuším 1,5 roku zpět sem měl na řemeslníkovi všechny skilly 100, poté i bojdu a mystika. Nemám tedy důvod závidět, a už vůbec ne tobě ;)
# 23.8.2011 21.36
Xteen :))

Stránky: 1 2 3 4 5 68 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.