Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12



SZ
Jsem pro WIPE, ale takové, že by se smazali věci, chk, skilly. Účty by zůstaly.
# 23.8.2011 19.44
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jsem pro.. Nechat účty.. Skilly, chk a itemy smazat.
# 23.8.2011 20.03
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Ja bych udělal celkově. Když už tak pořádně :-D Ale jak jsem již psal - zvýšit rychlost
# 23.8.2011 20.04
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Problém je potom se zabíráním účtů, dobrý by bylo třeba smazat všechny pod cca 50 stáří, zbytek všechno vynulovat..
# 23.8.2011 20.12
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Ringo Star:Prostě máte smůlu nemeli jste hrat jabko ale vyskillit se tady pak by jste si nestezovali.. :D

# 23.8.2011 20.14
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Když necháte smazat účty, tak jak zajistíte, že ty svoje původní budete mít opět vy a nestačí je založit někdo jinej? Pokud necháte smazat skilly, chk i věci, tak jak k tomu přijdou hráči, kteří si zaplatili reál Kč za itemy? Případně VIP přístup do hry. Myslíte, že když se vše smaže, že to do hry přiláká víc lidí? Blbost.. pár dní budou rybařit a když zjistí, že mají všechny skilly na 10, půjdou pryč. Je to nedomyšlený...
# 23.8.2011 20.16
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Souhlasím se Santeou xD Mimochodem tenhle příspěvek mi zní jako by ho psal nějaký komunista. ,,Oni mají a Já ne! Smažte jim účty a všechno dejte Mě!´´ lol Jako vtip by to ušlo ale wipe by pro chmatákov znamenalo poslední ránu z milosti.
# 23.8.2011 20.21
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Neror_obnova
uživatel
SZ
Ehm,uš jsěm si to rozmislel nechci mit WIPE jsěm PROTI :D Santea ma právdu..
# 23.8.2011 20.32
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Nejde o to, jestli mám pravdu nebo ne, ale pokud dáváte takovej návrh, kterej znamená v podstatě úplnej začátek všech, tak aby jste taky domysleli ty důsledky, to není jen o tom, že zmizej veškerý chk, skilly a věci, ale hlavně taky o tom, kdo pak ve hře bude vůbec hrát. Jo, jasně byla by to prča lognout se známejma hráčema a všichni by rybařili a soutěžili kdo bude mít dřív vyskillený rybko, ale jak dlouho by vás to bavilo ? Pár dní a pak by nikdo nehrál, za chvíli vám začíná škola a kdo z vás bude mít hodiny času na to, aby skillil všechny dovednosti? Nikdo a o tom to je... Kdyby hrálo tolik lidí, že bude pořád full server a každej by měl plno chk a věcí, tak ok, ale v týhle situaci? Pár těch starších, co mají Vipka a měli i dost chk občas lognou, projdou chmatem a tím to hasne. A těch pár, co mají nějaký chk z týhle doby? Tak kvůli těm dělat Wipe? Totální kravina...
# 23.8.2011 20.50
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Zajimavé promluví někdo kdo hraje hodně dlouho a najednou všichni souhlasí, co takhle mit svůj názor. Navíc si myslím, Santeo nemyslí jen na ty kteří už mají skilly, ale i na newbíky, i oni chtějí být mezi TOP, a v tuto chvíli si myslím že pro Newbie " Nemožné ".

Stejně si myslím že záleží jen na gizimu jak se on rozhodne každopádně, jak tu už někdo psal všichni kdo měli účty že skinama VIP atd, by se už třeba nastavily předem než by byl klient ke stažení, gizi by to třeba všem nastavil atd a až potom by se dal klient ke stažení, dejme tomu že by měli třeba 2 dny na oznámení svých účtů atd co tam měli jestli VIP nebo vlastní SKIN. Ale prostě ti kteří si koupili VIP předměty za peníze mají smůlu je prostě Wipe po dlouhé době, toto je můj Současný názor.
# 23.8.2011 20.55
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

QooQy: Navíc si myslím, Santeo nemyslí jen na ty kteří už mají skilly, ale i na newbíky, i oni chtějí být mezi TOP


A co s nima má společnýho Wipe ???
Btw: tahle anketa tu už byla a to bylo ve hře podstatně víc hráčů, věcí i chk a neprošlo to
# 23.8.2011 20.59
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Teď nevím jestli máš na mysli Newbie, nebo Ti kteří mají skilly, příště to zkus upřesnit ;)
# 23.8.2011 21.01
Xteen :))
Ringo Star
uživatel
SZ Mail

QooQy: Navíc si myslím, Santeo nemyslí jen na ty kteří už mají skilly, ale i na newbíky, i oni chtějí být mezi TOP, a v tuto chvíli si myslím že pro Newbie " Nemožné ".



Myslíš že když santea začínala že žádní TOP hráči ne-existovali?
Nebo když jsem začínal já nebo ty .. stačí zapracovat a můžeš dokázat to samé jako ostatní.

Nemožné? Proč? Když je někdo trpěliví tak to zvládne taky nechápu co je na tom nemožné..stačí jen jeden skill na 100 třeba těžba a můžeš vydělávat a najednou máš peníze koupíš si vipko máš nápad uděláš si bojdu / mystika vykillíš si věci + chk z těžby a pak si uvědomíš že patříš mezi ty "TOP" hráče.
# 23.8.2011 21.02
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype

Ringo Star:

QooQy: Navíc si myslím, Santeo nemyslí jen na ty kteří už mají skilly, ale i na newbíky, i oni chtějí být mezi TOP, a v tuto chvíli si myslím že pro Newbie " Nemožné ".



Myslíš že když santea začínala že žádní TOP hráči ne-existovali?
Nebo když jsem začínal já nebo ty .. stačí zapracovat a můžeš dokázat to samé jako ostatní.

Nemožné? Proč? Když je někdo trpěliví tak to zvládne taky nechápu co je na tom nemožné..stačí jen jeden skill na 100 třeba těžba a můžeš vydělávat a najednou máš peníze koupíš si vipko máš nápad uděláš si bojdu / mystika vykillíš si věci + chk z těžby a pak si uvědomíš že patříš mezi ty "TOP" hráče.



No, ale když si vezmeš, tak prostě jak jsi začínal ty nebo já tak každý pomáhal dával rady, ale teď se každý na to vysere ;) Předtím ti hráči měli chuť to hrát, ale teď ? Jen samý killer killer a zase jenom killer :)
# 23.8.2011 21.04
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Píšeš, že newbíci chtěj bejt mezi TOP, tak se logicky ptám, co mají oni společnýho s Wipe? Když ti starší téměř nehrají a noví mají skilly téměř na základu, tak pro koho by se to Wipe jako mělo dělat nebo spíš z jakýho důvodu ?
# 23.8.2011 21.05
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.