Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
MAlý John: Víš co byly killovačky? Asi 20 lidí ve 4. městě, bandy, které tam vlétavaly, atd :) Tak, že v chráněné někdo začne někomu killit řemdu, ten odlogne a logne s mystikem jsou vážně o hovně :) KDysi se dalo killovat s bojdou, lovcem i mystikem .. Teď jsou to samá omezení :)
Santeo:Možná máš pravdu .. Teď je to prostě jinak .. KDyby mělo VIP nějáké výhody, určitě by si ho plno lidí koupilo .. Teďkom zase hodně jedou skiny ve hře, žejo .. jenže nedovedu si představit, jestli to takhle bude pokračovat dál, jak to bude vypadat :) To už prostě úplně zmizí ten starý dobrý chmatákov ...
# 25.8.2011 12.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos: Budš se divit, ale ty killovačky ve 4. si pamatuju. A dneska jsem si na ně vzpomněl. Tak nebreč a taky přijď někdy zakillit jinam než na fórum ;-)
# 25.8.2011 12.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Fabos121:Santeo:Teď je to prostě jinak . Teďkom zase hodně jedou skiny ve hře, žejo .. jenže nedovedu si představit, jestli to takhle bude pokračovat dál, jak to bude vypadat :) To už prostě úplně zmizí ten starý dobrý chmatákov ...


I když v názoru na Wipe se trošku rozcházíme, tak v tomhle s tebou naprosto souhlasím, ty postavičky nebo spíš ty hlavy, co tam pobíhají, měli zůstat tak, jak jsou..Teď bez urážky toho, kdo je maluje (jsou pěkný), ale chmat je prostě hra, ke který tohle vůbec nesedí a můžou se na mě majitelé i autoři zlobit jak chtějí...Ale chápu, že tímhle se aspoň nějak vrátí Gizimu trošku Kč vložených do hry...i když chmat tím ztrácí svoje kouzlo...
# 25.8.2011 12.19
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Malý John: Nebrečím, chmatákov pro mě ztratil smysl ;) Nemám tady s kým hrát :) ..
Santeo: Je to tak .. Podle mě se taky nehodí, ale jsou fakt pěkné, to s emusí nechat. Gizmo z toho sice nějákou tu kačku má, ale doufám, že těch odlišných hlaviček nebude moc přibývat ..
# 25.8.2011 12.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos: Chmat máš takovej, jakej si ho uděláš. Co ti chybí, to mu dej. Když killovačky zorganizuješ, budou. Když budeš jen vzpomínat, jaký byly, nic z toho nebude.

Mně osobně ty staré skiny hlaviček (styl CH1.4) vůbec nevadily :)
# 25.8.2011 12.25
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Kdyby zase hrál Vrak, Zahy, Bajo, Vladdis, Pietro, atd .. Tak by to byla jiná :P .. A k těm skinům, jak to jako myslíš styl CH 1.4?
# 25.8.2011 12.27
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos: No prostě starý :D A s těma lidma... tak je dotáhni. Killení snad nikdy neomrzí, ne? A jestli ne oni, tak si budeš muset vychovat novou generaci.
Ještě by mně zajímalo, jestli si myslíš, že by zrovna tihle dotyční po WIPu hráli?
# 25.8.2011 12.39
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Fabos121:Malý John: Nebrečím, chmatákov pro mě ztratil smysl ;) Nemám tady s kým hrát :) ..



:( a ja ?:(:(:(:(:D
# 25.8.2011 12.43
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nemyslím si, že by hráli .. PRotože není proč hrát :P A možná už jsme z toho všichni vyrostli :)
# 25.8.2011 12.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Hlavně by nehráli proto, že by se neměli s kým kilovat a nebavilo je 2 roky skilovat :-D
# 25.8.2011 13.37
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Santea: A teď mi řekni kde jsem napsal že chci wipe jen kvůli toho že se zjevili hráči co hrávali dříve ?
# 25.8.2011 14.37
Xteen :))
Paragán
uživatel
Obrázek
SZ

Fabos121:NA Lineage je wipe taky, všude je wipe ;) ... řekni mi, že by tě bavila hra, která jede 5 let v kuse bez smazání účtů, kde ty by si přišel jako naprostý newba a všichni kolem tebe by měli všechno a pořád bys dostával sady ;) WIPE je všude a nejen na travianu ;)



Runescape bezi už 10,5 roku bez WIPE ;-)
# 25.8.2011 14.43
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Jak můžete srovnávat Runescape z chmatem ? Chmat oproti tamte hře je nic v podobě ekonomiky a všeho jiného
# 25.8.2011 14.57
Xteen :))
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Chlape, představ si CH běžet 10,5 roků bez WIPE ;)
# 25.8.2011 15.32
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos: Masoooooo XD. Pokud by přibýval obsah, tak proč ne.

To srovnání s RS je docela dobré. Nejrychleji skillitelný skill, co tam je, stojí na 99. level asi 3,5M (to není moc), ale stejně ho skillíš měsíc ;-). Tak nevím, proč se tu furt někomu zdá chmat "pomalej" XD (třeba mně)

Pravda je, že kdyby měl Chmat běžet zcela bez Wipů, tak by musel mít aktivní admin tým...
# 25.8.2011 15.51
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.