Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nejde jen o to, ale co bys tu chtěl 10 let dělat? :P To abys týjo skilloval třeba z jednoho skillu 10% za den, ať si to rozložíš :D
# 25.8.2011 15.58
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fabos :D :D :D Teď jsem zjistil, že máš omezení 20 acc na jednu IP, takže by ses myslím zabavil :P Všechny skilly u všech na max... to je na dlouho :P
# 25.8.2011 16.02
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sem proti wipe , fakt se mi to skillit znova nechce.. Navíc pro dávaj jen ti, co nemaj co ztratit . Jo a ještě něco , Gizmo kdysi psal , že pokud bude v té anketě na webu 2x tolik ano než ne . Tak to wipe bude aspon si to tak nák pamatuju..
# 25.8.2011 19.00
 
PlXEE
uživatel
SZ Mail
'' Navíc pro dávaj jen ti, co nemaj co ztratit '' ..

další šašek :D, seš opět vedle jak ta jedle
# 25.8.2011 19.26
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
TheneoR: Je zajímavý, že mám všechny skilly u mého povolání na max, i nějaký ten tísíc a pár věcí a wipe chci?
# 25.8.2011 19.29
 
ßl@CK €Y€Đ P€@$
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bionicle™,Heavy Machiner
SZ Mail Web
Sem PROTI WIPE
# 25.8.2011 19.52
Obrázek
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Pixxe , jestli mě chceš hejtovat , tak si to piš na svuj blog. Mě to fakt nezajímá. Kozle , ano máš jen jedno povolání . To je málo..
# 25.8.2011 19.54
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mám tři.
# 25.8.2011 19.58
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Aha , tak to jo.. Já myslel , že máš jen Lovce.. Ale prostě , každej už nemá tolik času aby to vše skillil znova :/ Ani chut .

Pixxe , neotravuj pořád s Ot.



Naposledy upraveno: 25.8.2011 21.02

# 25.8.2011 20.01
 
PlXEE
uživatel
SZ Mail

TheneoR:Pixxe , jestli mě chceš hejtovat , tak si to piš na svuj blog. Mě to fakt nezajímá. Kozle , ano máš jen jedno povolání . To je málo..


''hejtovat'' :D ty seš krutopřísnej

napsal jsem jen svůj názor ty kide, takže sračky typu ''tak si to piš na svuj blog'' si říkej doma rodičům, né mě.. další hrdina :D

btw, nejsem pixxe pan všemocný
# 25.8.2011 20.51
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Podle mě téma ztratilo smysl už na nějáké 3-4 stránce :idea:
# 25.8.2011 21.41
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Je to tu solidní OT no...

Kozzle, a není divný, že z těch, co mají postavy vyskillené chceš WIPE jen ty a Fabík (btw. Fabíkova postava má stáří 50...).

Tohle je opravdu věc, na kterou se názory napříč komunitou liší. Jedno je ale jisté. WIPE nebude :D
# 26.8.2011 6.51
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. asi to nechci jen já a Kozel, když 19 lidí dalo "Ano" :-) a nezáleží, kolik mám stáří .. kdybych měl wipe, vzdal bych se všech postav, co mám, za vyskillování přesnosti jsem taky dal nějáký peníz .. Ale je mi jasné, že wipe nebude no :D Takže jebat prdel :)
# 26.8.2011 9.43
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Maly John: Já mám vyskilleného na amx řemdu bojdu a lovce který mi bohužel už nejde když je to 2 roky zpět ;) Tkže raději trochu mlč maly johne..
# 26.8.2011 10.37
Xteen :))
Neror_obnova
uživatel
SZ
a kdy se vijadři Gizmo že bude něbo nebude WIPE?? :D
# 26.8.2011 10.56
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.