Chmatákov online


Fórum – Wipe :)

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže jak už název téma napovídá, co takhle aby bylo Wipe. Já si myslím že by to chtělo opravdu už Wipe, už jen kvůli ekonomiky hry, ale zase když se kouknete na další věci, tak každý už má všechno, více než 75% lidí kteří mají více jak 50 stáří mají skilly na max a peněz jak nasranýc*. Také bych rád uvítal i vaše názory na toto téma, už sice je i anketa, která je stará více než dost. Navíc chmatákov neměl tuším nikdy za celý projekt Wipe, ale teďkom už by to potřebovalo, myslím si že by se vrátilo více OLD lidí a hodně, zase by bylo plno na serveru, každý by skillil řemeslníky, prostě jednoduše řečeno vrátila by se ekonomika hry aspoň na 2-3 roky, jak si můžete vzpomenout 3 roky zpět bylo jenom plno na serveru, plno lidi skillily bojdy, řemeslníky a další povolání, všechno bylo mnohem lepší jak je teď, takže co si o tom myslíte vy ?

Viz. Komentáře a anketa ;)
# 23.8.2011 16.22
Xteen :))
  • Chtěli by jste wipe ?
  • Ano.20 hlasů, 47 %47 %
  • Ne.23 hlasů, 53 %53 %
  • Celkem 43 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ringo Star
uživatel
SZ Mail

QooQy:Ere: Nemyslím si že bych záviděl tuším 1,5 roku zpět sem měl na řemeslníkovi všechny skilly 100, poté i bojdu a mystika. Nemám tedy důvod závidět, a už vůbec ne tobě ;)



Tak si ho udělej znovu ne?
# 23.8.2011 21.37
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ne, každý 2 už má prostě vše, v tuto dobu to nemá cenu, proč jsem chtěl asi wipe, na to abych mohl byt mezi prvními kteří mají skilly na 100 atd, ale taky myslím na ty nové lidi.
# 23.8.2011 21.39
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

QooQy: proč jsem chtěl asi wipe, na to abych mohl byt mezi prvními kteří mají skilly na 100


To myslíš vážně? 3-( A kvůli tomu by měli hráči o vše přijít? 3-(



Naposledy upraveno: 23.8.2011 21.43

# 23.8.2011 21.41
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
QooQy jinak gratulace za tak úspěšný topic, je to už přes 60 postů :D
# 23.8.2011 21.41
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Santea: A teď mi vysvětli proč by newbie a všichni další hráči neměli možnost jít odznova ? Bez peněz vše vydělat znovu atd, nemyslí jen na ty lepší mg :))... -.-´
# 23.8.2011 21.46
Xteen :))
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Ježiši je to tak stavěné asi ten kdo začne dřív už na tom je lépe to je jako kdyby někdo lognul a najednou by se vše vymazalo aby na tom byl stejně hej kamo zamysli se prosím na tím co tu píšeš ..protože to nemá mozek.
# 23.8.2011 21.48
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Ježiš, hra není o tom, abys dosáhl skillu 100, to ani není tak těžké :-), je to o tom jak s tím naložíš, až těch 100 mít budeš. Buď budeš spolupracovat s ostatními a dělat hru zajímavější a nebo půjdeš na forum a budeš chtít WIPE. Tohle jsou skutečné reálné možnosti, ať si každý vybere sám..
# 23.8.2011 21.48
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ringo: Ale já neříkám že by to mělo být hned po doskillení, ale cca 3-4 roky to wipe nebylo, takže nevím kdo by se měl zamyslet kdo tu co píše -.-´

Koly: Bez tebe bych to opravdu nevěděl 3-(
# 23.8.2011 21.50
Xteen :))
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Asi tak Koly :) to asi stačí .. po kolyho komentu k tomu nemám co dodat.

Aha tak musím protože QooQy se nezastaví .

JÁ VŮBEC NECHÁPU PROČ BY SE MĚLO DĚLAT WIPE?

Dám ti příklad Metin2 WoW 4Story Metin 2 Thalion ten server už běží asi 6 let a najedonu po 6 letech se vše vymaže protože Leandra má vše +9 a newbici to nemaj ?

Meleš tu že každej má vše tak zapracuj a můžeš mít vše taky .. uvědom si to.



Naposledy upraveno: 23.8.2011 21.53

# 23.8.2011 21.50
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
QooQy: Já neberu tu možnost každýmu začít od začátku, ale chápeš, co ti vysvětluju? Že se na to každej vysere, aby začal skillit vše, co má teď na max, úplně od začátku, pár lidí to zkusí a po pár hodinách se na to vybodnou a s kým tam budeš hrát? Už teď je ve hře o x desítek ne-li stovek lidí míň než dřív a kdo tam pak zůstane, kapišto? xD



Naposledy upraveno: 23.8.2011 21.52

# 23.8.2011 21.51
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Santi: neboj se já to chápu, ale tak ať se na to vykašlou. Myslím si že aspoň 50% lidí pochopí že jednou Wipe za 3,5 let neuškodí snad ne ?
# 23.8.2011 21.52
Xteen :))
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

QooQy:Koly: Bez tebe bych to opravdu nevěděl 3-(



Tak proč chceš WIPE lol
# 23.8.2011 21.53
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
QooQy přečsi si můj upravenej poslední post prosím snad ti to něco dá .
# 23.8.2011 21.54
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype

koly aneb qqqqqq:

QooQy:Koly: Bez tebe bych to opravdu nevěděl 3-(



Tak proč chceš WIPE lol




Protože už prostě to wipe v tuto chvíli to chce ^^

Ringo: Protože Metin atd, je asi 50000x proslavenější hrá, ekonomiky a všechno jiné 20000x víc ;)
# 23.8.2011 21.55
Xteen :))
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

QooQy: Myslím si že aspoň 50% lidí pochopí že jednou Wipe za 3,5 let neuškodí snad ne ?

Jasný, v tom s tebou souhlasím v případě, že by na chmatu bylo každej den přes 50 lidí s vipkama, plnejma bankama věcí a stovkama tisíc chk, tak proč ne, ale za stavu, kdy tam hraje 5 a 1/2 lidí, kteří jsou rádi, že mají 100 chk ?



Naposledy upraveno: 23.8.2011 22.01

# 23.8.2011 21.55
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fórum » Archiv » Wipe :) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.