Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To já se většinou snažim usnout znova,a dokoukat(doprožít) ten sen.lol
# 7.5.2008 22.24
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Ale už dost…
# 7.5.2008 22.29
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Jo a když už i zmínil ten chat tak by se moh udělat topic chat a tam by psali lidi sice by tam spíš byl spam ale možná se můžu mílit
# 7.5.2008 22.29
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Narayenko: bez informace, od kdy v tu dobu chodí spát jeho sestra a od kdy do kdy tak chodil spát on nemůžeš ten příkald vyřešit. pravděpodobně jsi své řešení postavil na předpokladu rozdílu jejich věku ....
# 7.5.2008 23.44
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.