Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Promiň, Ciby, ale tohle byla poslední rána...Miky ti neřekl nic špatného, řekl jen to, co už vyjádřili jiní tvým BANem - a očividně měli pravdu.

Chmatmaster > Pokud CHBI/CHUJ nemají měnit Chmat k lepšímu, od čeho tu teda jsou?
# 7.5.2008 15.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
S banem souhlasím, zasloužím si ho. Ale jen nechápu to, jak se chovám, když se teda chovám jako ostatní? Za celou dobu, co jsem byl u CH.B.I jsem plnil svou práci výborně, hodně aktivní, s martym jsme pořád dohlíželi na pořádek.., ale tohle se prostě vydržet nedá.. závist hráču, kteří ti musí nadávat, protože ti závidí. Furt plsuji, a když jim nic nedáš, tak jsi **** *** *** ***... To, že jsem prostě do nich jsem neplánoval, to byl prostě afekt... Tohle udělal i Half, taky se chová jako dementní paka na serveru? Ne, proč?
# 7.5.2008 15.47
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

ciby:S banem souhlasím, zasloužím si ho. Ale jen nechápu to, jak se chovám, když se teda chovám jako ostatní? Za celou dobu, co jsem byl u CH.B.I jsem plnil svou práci výborně, hodně aktivní, s martym jsme pořád dohlíželi na pořádek.., ale tohle se prostě vydržet nedá.. závist hráču, kteří ti musí nadávat, protože ti závidí. Furt plsuji, a když jim nic nedáš, tak jsi **** *** *** ***... To, že jsem prostě do nich jsem neplánoval, to byl prostě afekt... Tohle udělal i Half, taky se chová jako dementní paka na serveru? Ne, proč?



Tohle dobře znám - ale Miky ti neřekl že jsi pako nebo podobně, pouze řekl to, co jsi sám připustil, a to že zkratem ve svém chování jsi ze sebe udělal stejnýho killera jako jsou oni... Tady to končí, nic víc na tebe nikdo nemá. :-)
# 7.5.2008 15.49
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Tohle mé mamě vždy vadilo, ale i tak na to poukážu lol Poukážu na ostatní.. Half udělal to samé, dokonce rozdával peníze.. Nazval ho snad Miky pakem? Ne, nenazval, protože mě nemá v lásce..
# 7.5.2008 15.51
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Chjo. Doufám, že nezačnu být stejně namyšlenej jako lidi který tolik nenávidím když řeknu, že ze sebe děláš trpitele... Podívej, já nevím, jak to je mezi tebou a Mikym, a ... Vždyť je to jedno. Ti malí smradi ve hře tě nazvali i hůř, jediné, co ti mohu poradit, je - IGNORUJ TO.
# 7.5.2008 15.53
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

Podívej, já nevím, jak to je mezi tebou a Mikym


To je dávno.. místo odehraní byl guest book na mikyho webu... Zřejmě se chtěl předvést před samem a řekl mi nějakou blbost, tak jsem mu řekl, že je to a to a je to nagelováná taková palice..

Ti malí smradi ve hře tě nazvali i hůř, jediné, co ti mohu poradit, je - IGNORUJ TO.


To sice ano, ale když LeO spamuje, že je fabos **** *** se ignorovat nedá...
# 7.5.2008 15.59
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Ciby máš pravdu už to není dřív jak to bývalo všechno je tu na nic chmat je dobrá hra dost sem si u ní proseděl byla sranda občas sme se killovaly ale bylo to fer boje byly questy atd ale myslím že teď chmat jeuž úplně na hovno jako dobrá hra je good ale ti lidi co vní hrají tak to je hrůze a fakt nechápu jedno přemýšlení GM když tu jsou takoví hráči kteří tu hru kazí tak proč je nějak neomezit tak že třeba by se jim snížili skili a už by je nemohli navíšit z5 myslím že to by šlo a co by udělal robben z 50mystikou?? no nic sice má hodně učtů ale všechno se dá řešit ;-)
# 7.5.2008 16.45
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Proč? Protože nemůžu někoho trestat za to, že je malej, nedejbože prachatej, dement....
# 7.5.2008 16.48
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Chmátákov miří buchvi kam..

Když jsem hravál cca před 2,5 - 3 rokama, bylo to o něčem jinnym...
# 7.5.2008 16.50
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Tak ho netrestejte ale pak si v tom případě nestěžujte kdo kazí hru atd.
# 7.5.2008 16.51
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

ciby:To je dávno.. místo odehraní byl guest book na mikyho webu... Zřejmě se chtěl předvést před samem a řekl mi nějakou blbost, tak jsem mu řekl, že je to a to a je to nagelováná taková palice..


Jestli myslíš to v Punkers GB, tak co konkrétně jsem ti řekl? Ani po dvou letech mi není jasné, kterou blbost myslíš.

O Halfovi si stejně jako o tobě myslím své… Ale abych vyjádřil negativní názor, nemusím tu nadávat a nazývat někoho pakem.

P.S.: Nikdy jsem na hlavě gel neměl.
# 7.5.2008 17.29
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Bylo to u tebe na webu, ale to nebudem tady řešit, ani jestli jsi měl někdy gel..
# 7.5.2008 18.03
 
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

Light: ale BD kdyby se sklidnil tak je uplne v poho asi tak...


Kdyby se BD zklidnil tak by se z Chmatákovské komunity stala ještě větší sračka než je ted' ... Jen tak dál ! :-)
# 7.5.2008 18.21
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ

Ender:Promiň, Ciby, ale tohle byla poslední rána...Miky ti neřekl nic špatného, řekl jen to, co už vyjádřili jiní tvým BANem - a očividně měli pravdu.

Chmatmaster > Pokud CHBI/CHUJ nemají měnit Chmat k lepšímu, od čeho tu teda jsou?



maji slouzit jen k tomu aby se hlidali jiste prestupky... je to jko v realu chyby zakona policie nenapravy...
# 7.5.2008 18.52
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak uděláme organizaci CHPT - Chmatákovský psychologický tým.lol
# 7.5.2008 18.54
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.