Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Narayenko: Nedovedu si představit, že by si ta děcka nechala mluvit do duše…
# 7.5.2008 19.08
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Však to taky byl vtip.:-)
# 7.5.2008 19.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Vím, jen jsem si tak trochu povzdechl…
# 7.5.2008 19.18
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Prostě dnešní mládež je otřesná, aby v 10 letech holá věta obsahovala aspoň jedno sprosté slovo, aby měli pomyšlení na násilí, které je častou rolí v chmatákovských komixech... to je prostě k pláči.. Já v 10 letech šel v 20:30 spát a ze sprostých slov jsem znal možná debil..
# 7.5.2008 20.37
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
xDtaky sem nějak tak vyrůstal xD
# 7.5.2008 20.40
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A teď ani nemluvě.. Na Chmatu samé Pič*, ty si fakt čurá*, Fabos je pič* a tak dále.. To já jsem v těch letech ještě věřil na JEžíška lol
# 7.5.2008 20.40
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Lol ale ježíšek existuje tak nekecej anekaž tady těm malej dětem který jsou v pohodě pokuď tu vůbec něky jsou že neexistuje:twisted:
# 7.5.2008 20.49
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

ciby:Já v 10 letech šel v 20:30 spát a ze sprostých slov jsem znal možná debil..



To už je ale výchova rodičů,a ne vliv chmatu.
# 7.5.2008 20.50
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

ciby:Prostě dnešní mládež je otřesná, aby v 10 letech holá věta obsahovala aspoň jedno sprosté slovo, aby měli pomyšlení na násilí, které je častou rolí v chmatákovských komixech... to je prostě k pláči.. Já v 10 letech šel v 20:30 spát a ze sprostých slov jsem znal možná debil..


Nový trend - nadávky, chlast, tabak, mariša, drogy, atď... Ak nemáš skúsenosti aspoň s dvoma vecamy z uvedených, si nula a nepatríš do "tvrdého" kolektívu.3-(

Je to proste „nová vlna“ mládeže tohto "demokratického" sveta.
# 7.5.2008 20.51
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Však ano, můžou za to rodiče, že v 10ti letech ho nechají do kdy chce na PC a nic jiného než PC neznají ;)
# 7.5.2008 20.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Bohužel jsou takové případy a čím dál častěji a to už nikdo neomezí a to už pak nechci vydě děti těch dětí co teď hrajou chmat :-|
# 7.5.2008 20.52
 
..!..Chmaták..!..
uživatel
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
sam #12: rekl bych ze spis naopak jinak souhlasim;-)
# 7.5.2008 20.58
Obrázek
Tekis is The Best komix on this world!!
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

sam #12: rekl bych ze spis naopak jinak souhlasim


Naopak? Sam má úplnou pravdu, přesně takhle to v nynější době funguje :'(
Btw., já mám omezený počítač do teď, neříkám, že tu nejsem cca. 6h denně, ale dodnes chodím okolo 21:30-22:30 spát.
# 7.5.2008 21.02
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Njn s Cibim trocha súhlasím (Nemôžem s ním súhlasiť úplné pretože ten ako ho všetci nazývate "Starý dobý Chmat" som nenažil.).A k tým nadávkam:Nadávam aj ja ale iba keď ma fakt niekto naser__ alebo to aspoň vycenzúrujem
# 7.5.2008 21.04
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Já chodím vždycky okolo 22:00 podlet oho co je v TV a jak mě mamina odhazuje od kompu (ne násilně:-D) a taky vstávám moc brzo ráno ale tohle je už docela OT ale neva zatím si nikdo nestěžuje:-)
# 7.5.2008 21.06
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.