Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
tohle tema neni zadna novinka, uz sem tu neco podobneho psal drive (ale me prizpevky do druheho dne mitely, kdo z pravama to delal nevim mam tip ale rikat ho nebudu rekneme ze je to ale nkdo hodne vysoko :) ) i kdyz ne tak "vulgarne" precijen Giz je pritel ale nezbyva mi nez souhlasit... todle byl asi hlavni duvod proc sem s timhle projektem seknul... ja bych mel porad chut s tim neco delat a neberte to jako vychloubani kdyz reknu ze kdyby se udelali zmeny a vylepseni co sem vymyslel tak je ted chmatakov hra ke ktery se pohrne spousta lidi a ne jen deti mozna by byl i sponzorovanej... problem je ale v tom ze Gize uz to nebavi delat, znam ho jakej je a vim ze kdyz je zapalenej tak maka jak sroub... takze obcas prihodi nejakou blbot do hr ale hra se uz dlouhou dobu vubec nevyviji jen se nafukuje jak bublina zvetsuje se ale nic vic... veskere zmeny ktere sem vymyslel a peclive rozepsal, naplanobval a konzultoval s BD, BS, Direm, Spiderem a podobne gizmo stejne udela podle sebe tak aby to nezabralo moc casu a nemuselo se predelavat stavajici tim padem hra zmeny ztratily smysl a znikl z toho nynejsi paskvil... dulezity je ze maly smradi porad platej.. takze puvodni myslenka hry se zmenila v dojnou kravu... a dokud tenhle stav bude zustavat neni nic co by me lakalo se vratit...

nechci nekoho pomlouvat beru to jako objektivni kritiku pokud se mnou nesouhlasite mate na to pravo. Giz udelal spoustu prace to rozhodne ale to co se deje ted se mi proste nelibi.
Kdybych sehnal lidi co se v tomhle vyznaji tak myslim ze bych diky zkusenostem ktere ted mam mohl rozject vlastni projekt zamereny spise pro trvalejsi a opravdovejsi hrani... snad casem..

PS: pokud by se nekdo divil ze muj prizpevek "zahadne" zmizel tak se nedivte nebylo by to poprve ;)
# 7.5.2008 13.28
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

ciby
uživatel
SZ ICQ Web

PS: pokud by se nekdo divil ze muj prizpevek "zahadne" zmizel tak se nedivte nebylo by to poprve ;)


Nj, někdo prostě nechce, aby lidé znali pravdu ;-)
# 7.5.2008 13.48
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Pro pravdu se člověk nejvíc zlobí.

Já...Já si prostě nemůžu pomoct, ale CHUJ ani CHBI nemají šanci cokoliv na Chmatákově změnit, prostě nemají - vždyť jejich pravomoce odhánět ty malý blbečky k ničemu nevedou, jen k tomu, že blbečci nadávají, ale blbnou dál.
# 7.5.2008 13.52
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Asi tak...
# 7.5.2008 14.28
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
S Cibym 100% souhlasím.. Sice jsme se někdy neshodli, ale bb.;)
# 7.5.2008 14.36
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Btw,.. Vídím, že "můj" sig hýbe světem.
# 7.5.2008 14.44
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
chuj chmakuza ani chbi nemaji hru co menit sou to jen herni mechanizmy...
# 7.5.2008 14.51
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Možná vyhladit lidi, kteří to kazí, ale vyhladit je i s cibym. Nemusíš se tu chovat jako oni.
# 7.5.2008 15.17
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

DJ Miky:Možná vyhladit lidi, kteří to kazí, ale vyhladit je i s cibym. Nemusíš se tu chovat jako oni.


Přesně tak, já se chovám, jak oni, já jsem proti tomu, ale dělám to samé. Omg, vzpamatuj se, v poslední době mě sereš svým nadřazeným chováním. Jestli jsi rozmazlený fracek, tak to neprojevuj na mě.. :-!
# 7.5.2008 15.32
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
OMG klííííd. Napočítej do tří, dej s prda a pak mluv. Nevím, proč máte pořád potřebu někomu nadávat.3-(
# 7.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Protože Miky má být potřebu nadřazený, teď jen očekávám nějaký posraný warning...
# 7.5.2008 15.36
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

ciby:Protože Miky má být potřebu nadřazený, teď jen očekávám nějaký posraný warning...


Slyšíš se? Zase jsi řekl naprosto přebytečně "posraný warning". :-| Cítíš se líp?
# 7.5.2008 15.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

ciby:Přesně tak, já se chovám, jak oni, já jsem proti tomu, ale dělám to samé. Omg, vzpamatuj se, v poslední době mě sereš svým nadřazeným chováním. Jestli jsi rozmazlený fracek, tak to neprojevuj na mě.. :-!


Já jen nemám potřebu všechny killovat a nadávat jim. V mých očích děláš přesně to, co oni.
# 7.5.2008 15.40
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Bohužel, když píšu, tak slyším jen ťukot klávesnice.. Ano, je to posraný warning, lépeji řečeno zcela zbytečný warning. Jaký má smysl warning? Žádný... nastřádám si krásnou stovečku, dostanu ban.. A co s banem? Založím si nový účet.. Co s IP banem? Použiju proxy.. Co s proxy filtrem? To se taky dá obejít..
# 7.5.2008 15.40
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Co s obejitým proxy filtrem? Řeknu bigovi, ať si s tebou promluví :).
# 7.5.2008 15.42
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.