Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

..!..Chmaták..!..
uživatel
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
hmm...ale jo to tvůj názor
# 6.5.2008 9.09
Obrázek
Tekis is The Best komix on this world!!
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
hm soda
# 6.5.2008 9.14
Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
souhlasím s teboun ciby takže ty nebudeš už ani ch.b.i?

hja asi s chmatákovem taky seknu není to takové jako kdysy!!!


a to vše kvůlím tomu že gizmo tam pořád dává nějaké zbraně kdysy tam byla broka a kulas ybl klid a tet tolki věcí
# 6.5.2008 9.28
Obrázek
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Jj je to pravda... A nejhorsi je ze s tim nic neudelas..
# 6.5.2008 9.47
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Jo kdysi ve staré verzi to byla pohoda :-) ale tedkon to jde čom dál tím víc dolů... souhlasím s cibym
# 6.5.2008 16.28
Obrázek
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Ender se tu z čista jasna neobjevil, sice tu nějakou dobu nebyl, ale už je u CH přes rok a půl.

BTW, nikdo, kdo je CHUJ, nezná biga osobně, alespoň co já vím.
# 6.5.2008 16.29
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
V něčem má ciby pravdu. Ale nikoho z fóra neznám osobně. nejblíž to ke mně mají právě ciby s fabosem a ani ty neznám (ovšem s cibym se budu potkávat od září ve škole)
# 6.5.2008 16.37
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Jak řekl Miky, už jsem docela dlouho působil pod nickem Ellis, i když jsem si dal nějakou dobu pohov.
S tím, že Chmatákov jde dolů souhlasím, ale mrzí mě, jak pohlížíš na CHUJe - Dragona osobně neznám a mívám dojem, že ho neznám ani "herně". (pravdou je, že dost často přemýšlím, zda Chmat řídí Gizmo nebo on)

Jinak - sbohem.
# 6.5.2008 16.37
ObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Endy: na hraní není čas a když už se tam dostanu, všichni otravují ... Proto musím chodit neviditelnej...
# 6.5.2008 16.43
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
CiBy,sice máš v něčem pravdu,ale víš,že tohle bylo proti pravidlům,to co jsi udělal.
Neznal jsem tě dlouho,ale za tu dobu,jsem cítil trochu vztah "přátelství",takže se měj.

S bd,jak už řekl Ender :

Ender:zda Chmat řídí Gizmo nebo on

.
# 6.5.2008 16.44
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Souhlasím s tebou Ciby. Ty doby starého dobrého chmatu jsou nenávratně pryč. Stala se z toho nehorzná.....

Podle mě to šlo dolů, když přišel bigdragon a miky odešel. Pak i josík a další.

( mrzí mě to, že to říkám, protože BigDragon toho pro CHK dělá dost, ale prostě mi to tak přišlo :/, ( a neříkám že to je jeho CHYBA!!) když on přišel tak zrovna přišlo tolik malých děcek které si koupí unban, no škoda :))



Naposledy upraveno: 6.5.2008 17.27

# 6.5.2008 16.47
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Bohužel, Chmat je čím dál tím horší... časy, kdy mě Chmat opravdu bavil jsou pryč a jakmile poletím z CHBI tak už mě na chmatu neuvidíte, protože nepotřebuju odejít z CHBI a hned být killer ale zase se mi nechce jen tak těžit.. Prostě teď mě tu dřží(držela) jen CHBI ;) a nebojte, žádný topic "Končím" u mě neuvidíte, stejně to nikoho zajímat nebude lol
# 6.5.2008 16.52
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

(ovšem s cibym se budu potkávat od září ve škole)


Na to se už těším xD

Ale nikoho z fóra neznám osobně.


Promiň, netušil sem.
# 6.5.2008 16.52
 
Anaximander
uživatel
Obrázek
SZ
Tohle byl důvod proč jsem přestal hrát.. jsem rád že to někdo řekl na plnou hubu.
# 6.5.2008 16.53
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Naprostý souhlas. 3-( Rád bych vrátil doby když to hrálo pár normálních lidí. Tak rok, dva, dva a půl zpátky.
# 6.5.2008 17.03
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.