Chmatákov online


Fórum – Cmatákov jako komerční s***ka

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Zdravím všechny dementy,
jen bych Vám chtěl napsat několik řádků. Jelikož na Chmatákov mám údajně ban, tak s Chmatákovem jako s hrou jsem skončil. Důvod není zmiňovaný ban, ale vymrdaní, zas***í, vyk***ení dementi. Chmatákov je nyní taková s***ka, až to možné není. Neříkám, že je to s***ka jako hra, ale jako celková společnost lidí, kteří tady působí. Ano, je tady pár velice inteligentních lidí, ale to je asi 0,5% z celkové společnosti, která tady působí. Chmatákov je pouze o penezích a ne žádná freewarová hra. Moc dobře si pamatují, jak malí haranti killovali na těžbě, dostali ban? Nedostali, protože to jsou malí zk***ysyni, kteří posílají na chod serveru nehorázné peníze. Proč tedy nedostali ban i oni? Protože by server ztratil své zlaté doly. Btw., proč je ender, který se tu z čista náhodou oběvil CH.U.J? Protože tady funguje jakýsi kamarádský kruh. Znáš třeba dragona osobně? Tak ty můžeš být CH.U.Jem raz dva. Já vím, že to tady nikdo nepřizná, ale ji mi Vás líto. Dragon mi připadá, jak nějaký chmatákovský fanatik, jak kdyby to byl jeho život. Tady vyslýchá svědky... Mno prostě lol.. Už mě nic nenapadá k tomuto stupidnímu topicu a stupidním lidem, ale musel sem Vám to říct, neusl bych. Takže ahoj všem a get a real life. Btw., na forku se stále budu ukazovat, ale jen zřídka ;-) Váš milovaný CiBy.
Edit: Končím s chmatem jako s hrou a ne s fórem, proto se se mnou loučit nemusíte lol



Naposledy upraveno: 6.5.2008 16.54

# 6.5.2008 9.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pofňukejte si jaký to kdysi bylo, ale něco udělat? Prdlajz. A nemyslím si, že chmat ovlivnil kdokoliv z adminů.:-|
# 6.5.2008 17.10
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Chmatákov už neovlivní nikdo 3-(
# 6.5.2008 17.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ciby: nj, hraje holt moc lidí, dokud nebude hra složitější, tak se věkový průměr nezvedne.
Ale začalo to zavedením zóny, kde nelze střílet a tato opatření budou pokračovat, uvidíme, kolik z nich bude bavit, když nebudou mít koho zabíjet.
# 6.5.2008 17.18
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Správný přístup ;-)
# 6.5.2008 17.24
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Kernoll:Pofňukejte si jaký to kdysi bylo, ale něco udělat? Prdlajz. A nemyslím si, že chmat ovlivnil kdokoliv z adminů.:-|



Jak chceš řešit to, že 90% hráčů jsou děti kolem deseti let, který si potřebujou něco dokazovat porušováním pravidel a pohrdáním autoritami? Podle mě tady může pomoct jedině rákoska, jenže na to mají moc nóbl rodiče, kteří jim tu jejich skvělou hru zaplatěj - vždyť jejich malinkej Tony Drsňák si hraje na vystřelování mozečků, a jak to onehdá tomu GM nandal, když založil nick "Gizmo je debil"...

Edit: Snad jedině založit hned pro začátek startovní ostrov - ostrov, kde se budou moci učit těžit a hospodařit s penězi, ostrov, kde nebudou zbraně...A dostanou se k nim jedině přes nějakou logickou hříčku, kterou nepůjde překonat způsobem "pokus-omyl".



Naposledy upraveno: 6.5.2008 17.31

# 6.5.2008 17.30
ObrázekObrázekObrázekObrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jo ciby je hodne dobrej clovek..kamos proste typek..moje slova jak to napsal v prvnim prispevku..nesnasim ty rozmazleny parchanty co do hry narvou 3 000 kc treba..to sou mali deti bez zajmu,bez kamaradu a neznaj nic jineho nez PC..



Naposledy upraveno: 6.5.2008 17.32

# 6.5.2008 17.30
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber

Správný přístup ;-)



Ciby: Ale ten tvůj ne. Čeho chceš docílit tím, že vykilluješ půlku chmatu (včetně nováčků) schovanej za CH.B.I. a imunitu? ;-)
# 6.5.2008 17.31
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

D!ereS:Ciby: Ale ten tvůj ne. Čeho chceš docílit tím, že vykilluješ půlku chmatu (včetně nováčků) schovanej za CH.B.I. a imunitu? ;-)


podle mne to udelal z znechuceni k hracum...xD...IMHO to video se mi libilo xD
# 6.5.2008 17.32
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Pusť mě z nápraváku a já to vykillim i bez imunity.
# 6.5.2008 17.33
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Vypadni ty demnte..Jen kiluješ po měste..jeptšika7 díky tob stratila klíč na ostrov sem rád že se tu neoběvíš pač takovou demenci co si předvedl tak s tím jdi do *****
NAZDAR!
# 6.5.2008 17.34
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
gizmo to si řekl hezky: věřím ti že to zvládneš
# 6.5.2008 17.35
Obrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
tomas.oxi: Víš kolikrát sem znechucenej já?

ciby: práva sis měl nechat odebrat předtím. Teď už tě nepustím ani do hry.....
# 6.5.2008 17.36
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
D: Ťuťuňuňu 3-(



Naposledy upraveno: 6.5.2008 17.38

# 6.5.2008 17.38
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To že má Ciby pravdu nemusím opakovať... Proste treba na tých malích zasranoch jebnut*ch tvrdšie, nie len nápravák ale rovno nápravák na samotke + blok všetkých jeho ostatných účtov a je jedno či je z tým roboty na hodinu alebo na minútu, inak z toho nebude kvalitná hra. Momentálne tam vládne anarchia. No, vlastne ani to nie, niečo horšie, aj tá anarchia je predsa len sloboda, to čo je v Chmatákove je ako za dob Stalina, aby sa noobovia vôbec obávali vkročiť na miesto kde nieje obrana (dnes už ani tá obrana neni 100% ochrana). Je to proste BORDEL !!! Vyhladiť z Chmatákova týchto dementov!

Ciby, see ya, friend!;-)
# 6.5.2008 17.38
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Ciby se obětoval pro svou pravdu a dobro lidstva. I když tím nic nezmění.
# 6.5.2008 17.47
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Cmatákov jako komerční s***ka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.