Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Nemáte niekto screeny z tohto? Nejako som to prehliadol :-)
# 21.1.2012 23.06
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tam nic nebylo, jen postavička na černým podkladu :) Jen se testovaly různý věci..



Naposledy upraveno: 21.1.2012 23.09

# 21.1.2012 23.08
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Obrázek

Na ukázku.
# 21.1.2012 23.08
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Trocha sa pozabudlo na tento projekt, tak Vám chcem oznámiť, že ak by bol záujem o dokončenie grafickej časti hry - som ochotný to dokresliť.

Zatiaľ je nakreslených asi 5 lokácií - Rúbanisko, Ťažba, Mólo, Púšť, Ovocný sad
Tu je ukážka ako to asi zatiaľ vypadá na ťažbe: http://imageshack.us/f/443/kameuc.png/

Je to rozdelené na štvorčeky kvôli lepšej manipulácii v editore...

Ak je teda záujem napíšte svoj názor a pustím sa do toho niekedy v priebehu týždňa. Myslím, že ružovejšie sa o takomto niečom uvažuje ak je už hotová podoba hry.

Edit: V imageshacku sa vám to zobrazí asi na čiernom podklade, stačí kliknúť na obrázok pre zobrazenie v plnej veľkosti
# 16.9.2012 12.58
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ta skála s průchodem a kolejemi se mi moc líbí, ale i to ostatní je dost povedené. Jsi šikulka.
# 16.9.2012 13.04
Obrázek
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Pěkné matomi, jen tak dál :)
# 16.9.2012 13.07
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.