Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
http://imageshack.us/photo/my-images/805/test2i.png/

hraju za acc HAD, a prostě mám pohled kdybych hrál za ACC ABC
# 20.12.2011 12.35
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Santea: zvláštní, mě to šlo v pohodě.
Vladdis: To je pravda, je tam chyba, centruje to na první objekt hráče. Opraveno
# 20.12.2011 17.58
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jak píše pepsi, věci se neřadí od 1.políčka, ale až od těch dalších
Když se chatuje, text se nad postavou třese


Edit: sorry Gizi, moje chyba, díky pepsi



Naposledy upraveno: 20.12.2011 18.47

# 20.12.2011 18.29
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
j mě to jde taky v pohodě. jen jedna malá chybka, když mám v invu prut třeba v 3 políčku a vemu další ze země ,tak se mě nedá do prvního políčka ,ale až do 4 políčka.že se ta sebraná věc dá jakokdyby, až za tu další.
edit: santi myslím ,že máš starou verzi ne? aspoň když sem spustil tu starší verzi, tak mě to nešlo a v novej mě to jde :).
# 20.12.2011 18.31
Gizmo
autor hry
SZ
Chyba s třesoucí se textem by měla být opravena - stáhněte klienta znovu.

Chyba se špatným řazením předmětů by měla být opravena.
# 20.12.2011 19.23
 
Gizmo
autor hry
SZ
Potřeba otestovat, do té doby nemohu implementovat další funkcionalitu.
www.chmatakov.cz/CH.exe

Pokud se chce někdo podílet aktivně na testu CH (mít u sebe spuštěný C# server), je třeba mít nainstalovanou databázi MS SQL Server Express.
# 20.12.2011 20.23
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nasadím prut, chvíli si chodím a najednou kouknu do invu a on nikde není, co to? :-) účet abc

Po relogu se oběvil v ruce



Naposledy upraveno: 20.12.2011 20.32

# 20.12.2011 20.30
 
Gizmo
autor hry
SZ
To bude stejné ID, kopíroval jsem v DB itemy a omylem jsem jich udělal několik se stejným ID. Zřejmě někdo ve hře položil nebo sundal předmět se stejným ID. Dám tam jiná čísla.
Po relogu ho samozřejmě uvidíš, protože klient jen smaže předmět s daným ID, v databázi ale pochopitelně zůstává. Už by se to nemělo stávat, snad jsou všechna ID nyní unikátní.
# 20.12.2011 20.32
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Text se netřese
Předměty se řadí od 1.políčka za sebou
# 20.12.2011 21.04
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Ten efekt zobrazení jména je sexy. Co takhle udělat to samé s tabulkou životu, staři atd. ? ...myslím to pomale zobrazení
# 21.12.2011 9.21
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Varloň:Ten efekt zobrazení jména je sexy. Co takhle udělat to samé s tabulkou životu, staři atd. ? ...myslím to pomale zobrazení



to by bylo myslim až moc přehnaný:)
# 21.12.2011 20.42
8-)
www.hruzka.cz
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ
Stalo se něco ? Myslím jakože to tady umřelo O_o
Jsem se taky hodně těšil.
# 7.1.2012 19.12
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Bamberlik:Stalo se něco ? Myslím jakože to tady umřelo O_o
Jsem se taky hodně těšil.


Asi teď nemá moc času, jelikož upravuje ch 1.5. Navíc se má asi do týdne rozjet nový server, takže Gizi určitě nebude pracovat na CH 1.
Asi tam jsou teďka složitější věci na práci, které nás zajmat nemusí a giz udělá test potom na jednou. Nebo s tím práskl.
# 7.1.2012 19.34
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz



SZ

Bamberlik:Stalo se něco ? Myslím jakože to tady umřelo O_o
Jsem se taky hodně těšil.



Myslíš si že Gizmo je Superman ?
Sleduj novinky tobě nestačí to co dělá pro současný server + nově plánovaný ch server 1.5,nemůže stíhat vše.
EDIT:Sorry nečetl sem grokuv post :D
# 7.1.2012 20.35
 
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ

Grand Master:

Bamberlik:Stalo se něco ? Myslím jakože to tady umřelo O_o
Jsem se taky hodně těšil.



Myslíš si že Gizmo je Superman ?
Sleduj novinky tobě nestačí to co dělá pro současný server + nově plánovaný ch server 1.5,nemůže stíhat vše.
EDIT:Sorry nečetl sem grokuv post :D



Nemusíš hned udupat každého kdo se jen zeptá :D
# 8.1.2012 10.13
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.