Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Gizi bude pak třeba prostor pro nějaké návrhy do hry, nebo to necháš pouze na sobě?
# 30.11.2011 16.07
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Gizmo:Není to tolik, abych to neudělal, být to 50-80, tak to je trochu jiné rozhodování :) Navíc počítám s tím, že s trochu jinou hrou se změní komunita. A když už nic jiného, dostanu se od managementu v práci k programování alespoň ve volném čase :)
Vladdis: ano, tenhle pohled.



Divím se, že bys měl chuť nad tím přemýšlet...Neříkej mi, že ti není špatně z těch lidí, co mají všude okolo fůru keců...Ti si nezaslouží ani to přemýšlení...
# 30.11.2011 16.10
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Gizmo
autor hry
SZ
Sojka: to určitě bude, ale až bude hotový základ. Nechci to dělat jako CH, kdy se vždycky něco narychlo přidalo bez rozmyslu.
Shinty: Takoví lidé jsou prostě nuly, co nic nedokázali a tak kritizují ostatní. Jak se říká v podnikání - jsou dvě skupiny lidí: jedni se nebojí provést změnu, tvrdě pracovat a zbohatnout. Druzí sedí v hospodě a pomlouvají ty první :)



Naposledy upraveno: 30.11.2011 16.13

# 30.11.2011 16.10
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Psal jsi že to bude starej klient, bude využívat grafickou kartu?
# 30.11.2011 16.12
Gizmo
autor hry
SZ
Nebude to starý klient, psal jsem, že pracuji na novém klientu, s původní hrou nebude mít společného nic. Myslel jsem starý typem vzhledu hry.
# 30.11.2011 16.14
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Mohl bych se ještě zeptat na pojetí "Gizmo a ingame"?

Jelikož po tom okmažiku jak ti SiduS přišel na heslo a ty jsi to definitivně zabalil tak si myslím, že CHO ztratilo část něčeho důležitého. Nechtěl jsi mít s CHO skoro nic společného a to mě celkem zarazilo.

Změní se to s CHO 1 nějak? Přijdeš sem tam udělat nějaký Quest příp. na klasický pokec s komunitou? 3-(
# 30.11.2011 16.14
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Vladdis: ve hře se nijak angažovat nebudu. Budu rád když najdu dost času, abych udělal základní funkční verzi.
# 30.11.2011 16.17
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Gizmo:Vladdis: ve hře se nijak angažovat nebudu. Budu rád když najdu dost času, abych udělal základní funkční verzi.


Testovat budeš?...
# 30.11.2011 16.23
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ

Shinty:

kuba 4ewer:

Shinty:

kuba 4ewer:To sice jo ,ale přijde mi to trapný :) Každej tu s těma zbraněma machruje jak má roták,bílej úderovku ,ale v životě by to do souboje nevytáhl :) proto říkám že je to trapný :) dřív to tak nebylo..


Tak o to hold nechtěj přijít. :-) Tys taky-promiň mi ten výraz- brečel, když jsem tě připravil o šavla a turban. :-)))))



Nevím sice kdy :D Ale dobře, přišel ,ale jezdil jsem na něm víš ... A neschovával jsem si ho.


Nejezdil, byl jsi AFK v chráněné zóně. ;-)

BTW: plně souhlasím s Pálou



No vidíš stál jsem AFK dokonce :)
# 30.11.2011 16.38
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To bude skvělý :-)

Pfff, on tu Gizmo řekne, že bude novej chmat a vy se tu začnete hádat o ničem, co to má bejt?
# 30.11.2011 16.41
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gizmo se nedávno angažoval do hry :), udělal soutěž, cena byla černá gmka s kulasem, kterou jsem získal já :))... Ikdyby zašel jednou měsíčně, má prostě nejlepší Q:). Ikdyž nezajde budeme mu vděční :), díky GIZI :) snad se to dotáhne :)
# 30.11.2011 17.05
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Souhlasím

Těším se jak to bude vypadat :)
# 30.11.2011 17.06
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Tak to hodně štěstí,klidně pošlu zase nějaký peníze...
# 30.11.2011 17.39
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) V čem to vlastně děláš? Toho klienta. DXko opět?
# 30.11.2011 20.05
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Krásná práce, Gizmo.. Přeji hodně zdaru a těším se na Afla test !!! :D
# 30.11.2011 21.15
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.