Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Na ten editor jsem úplně zapoměl :-) To bude super, to budou hráči vylepšovat/ přebudovávat nějakou lokaci, nebo dělat další a hra se bude furt vyvíjet (rozrůstat) ? Když by se hra rozrůstala, nebylo by naškodu udělat haldu nových věcí a předmětů, třeba nějaké dungy atp., možnost přidat npc v editoru, přidávat nové věci (itemy) ?
Protože jestli by se cca každý týden přidala nová lokace od hráčů a nic tam nebylo, bylo by to tokový neslaný :) To by v tom editoru taky mohlo bejt :-) Možná by nebylo naškodu udělat i nějakou offline verzi, kde bys zkoušel mapy které bys vytvořil :)
Ten chmat bude úžasnej :-)
# 17.12.2011 23.20
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Do toho map editoru bude možnost dostat vlastní grafiku, nebo bude předem namalovaná nějakým zkušeným grafikem?
Pochopil jsem správně, že do testu je možno vložit mapu už teď?
Po případě, jestli by jsi nemohl udělat test přímo z mapou (jestli už je nějaká hotová), aby jsme mněli nějakou lepší představu, jak hra bude vypdat...
# 17.12.2011 23.25
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Když chodím, a dám kurzor myši na svojí postavu tak se mi tak trošku rozmazává(rozostřuje), zřejmě je asi problém zase v mojí VGA? :)..
# 18.12.2011 4.16
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
pixee: Rozmazává se ti postava nebo text? Každopádně s tím bohužel nic nemůžu udělat, bude to problém s grafikou či ovladačema.
grok: žádná mapa není hotová, klient jen obsahuje potřebný kód pro její načtení a vykreslení.
# 18.12.2011 9.44
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Gizmo: Mám jednu otázečku.Kde je postavička ? :D Přihlásím se na účet had a ať klikám kam chci a hledám kde chci postava tam není.
# 18.12.2011 9.58
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Nevim jestli jsem idioit nebo jestli mi něco uniklo,ale lognu a vidím jen šedej screen CH a na něm inv a a ty znaky pro chat...To je vše..
# 18.12.2011 10.07
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
A co toto: Hrac si koupi pozemek na nem si v editoru postavi treba svoji banku + obchod, do nej bude davat itemy, prachy mu v nem zustanou dokud si je nevybere => bude si moct koupit ochranku => hraci muzou poskladat skupinu, pokud daj jako skupina prepadnou obchod, tak se spawne ochranka, pokud ochranku premuzou dostanou prachy co byli v shopu+ neco navic.

//phone
# 18.12.2011 11.31
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
SOJka to by bylo dobré na něco jako Questy to přepadávání =)
# 18.12.2011 11.51
 
Gizmo
autor hry
SZ
Momentálně nejsem u serveru, tak nevím, co se stalo a proc po loginu není hráč připojen. Zkontroluju odpoledne
# 18.12.2011 12.01
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Gizmo:pixee: Rozmazává se ti postava nebo text? Každopádně s tím bohužel nic nemůžu udělat, bude to problém s grafikou či ovladačema.


postava se rozmazává, je to tim VGAčkem, přiští pátek si udělám tu radost, a koupim si novou mašinu na vánoce :)..
# 18.12.2011 12.08
8-)
www.hruzka.cz
Gizmo
autor hry
SZ
pixee: mohl bys udělat krátke video 2-3 sekundy jak se to rozmázává? Stačí výsek obrazovky ve vyšším rozlišení, ať je to dobře vidět.
A popis co máš za grafickou kartu a Win..Dík
# 18.12.2011 12.09
 
Akacko
uživatel
Obrázek
Ve hře: SienPre
SZ Mail
chtěl bych jse zeptat pude v chatu hvězdička ? *
# 18.12.2011 12.24
[center]Obrázek[/center]

[center]Obrázek[/center]
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Dobrý by bylo přidat kontrolu verze :-O
# 18.12.2011 12.39
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Hapáček
uživatel
Obrázek
SZ
Další připomínky

1.Když se píšou příkazy, mohlo by místo tečky "." lomítko "/".Zdá se mi to lepší.
2.Dal bych pryč ten prostřední rámeček vpravo.Myslím to brnění či co.Myslím že prostě nějáká věc do ruky a něco na hlavu bohatě stačí :)
3.Když něco napíšu a odešlu tak se mi místo jména zobrazí dvojtečka ":".A samotnou zprávu také nevidím.
# 18.12.2011 13.00
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

Palmer™:Nevim jestli jsem idioit nebo jestli mi něco uniklo,ale lognu a vidím jen šedej screen CH a na něm inv a a ty znaky pro chat...To je vše..



Gizmo už tu písal že teraz sa testuje iba pohyb,chat...Nič iné neni :)
# 18.12.2011 13.44
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.