Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Všechno super Gizmo.Fakt bomba až na ten pohled.Umím si to představit,bude to určitě hezký,ale tento pohled je fakt prostě nejlepší nemyslíš ? :-( :'(
# 30.11.2011 21.33
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Empty927:Gizmo se nedávno angažoval do hry :), udělal soutěž, cena byla černá gmka s kulasem, kterou jsem získal já :))... Ikdyby zašel jednou měsíčně, má prostě nejlepší Q:). Ikdyž nezajde budeme mu vděční :), díky GIZI :) snad se to dotáhne :)


Nejlepší v čem? Že jde o VIPka? Když dělala soutěže Chmazka, nelíbilo se vám to a měli ste furt nějaké řeči.
Tím samozřejmě nic proti Gizimu...
# 30.11.2011 21.43
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jedničku jsem nehrál,začal jsem skoro od začátku old,tak jsem zvědavej:-D
# 30.11.2011 22.44
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Teším sa :)
# 1.12.2011 7.10
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Shinty:

Empty927:Gizmo se nedávno angažoval do hry :), udělal soutěž, cena byla černá gmka s kulasem, kterou jsem získal já :))... Ikdyby zašel jednou měsíčně, má prostě nejlepší Q:). Ikdyž nezajde budeme mu vděční :), díky GIZI :) snad se to dotáhne :)


Nejlepší v čem? Že jde o VIPka? Když dělala soutěže Chmazka, nelíbilo se vám to a měli ste furt nějaké řeči.
Tím samozřejmě nic proti Gizimu...


Protože většinou vymyslel něco originálního, né jen otázky nebo hledačky :).. Teď to bylo třeba kdo napíše nejlepší básničku ;), tímpádem to není jen o rychlosti psaní jako vždy ,,Kolik nás tu je ?"
# 1.12.2011 7.17
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Empty, sice mi to chybělo v příspěvku ale myslel jsem to na to. Jde o to, že Gizmo jako Autor hry si vlastně může dovolit cokoliv, a proto jeho Questy byly vždy nejlepší. Mohl tam dat cokoliv a nikdo mu to nemohl vyčítat. +13-(
# 1.12.2011 11.05
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Můžu se zeptat, která je to vlastně verze CH 1 ? Jestli úplně prapůvodní a co v ní bylo? Jestli i možnost chatu atd., stačí mi jen popis, screeny být nemusí, (omlouvám se za neznalost, ale já znám jen tuhle verzi a CH 2).
# 1.12.2011 12.13
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Podľa popisu je to asi táto verzia http://freehry.doupe.zive.cz/media/20003.frh prípadne táto ale tá je novšia http://www.chmatakov.cz/img/historie/2dverze.jpg
# 1.12.2011 12.55
 
Gizmo
autor hry
SZ
Santea: ta co poslal sam v druhém linku. Samozřejmě tam byl chat, stejně jako několik skillů atd. S původní verzí to bude mít společný jen pohled, server i klient jsou zcela noví.
# 1.12.2011 13.36
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ten odkaz, co dal Sam, tak to byla úplně první verze chmatu, co jsi dělal? Nebo před ní ještě byla jiná a pak po ní další, než byla tahle?

Btw: Vladdisi: dotazy jsou na Giziho ne na tebe, zajímá mě verze chmatu, ne ty tvoje trapný kydy 3-(



Naposledy upraveno: 1.12.2011 13.57

# 1.12.2011 13.47
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Santeo, myslím, že rybařit budeš moct a ostatní činnosti stejně neprovozuješ ne? :D
# 1.12.2011 13.53
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Santea: ano, tohle byla první (resp. ne přímo tohle, ta úplně první měla ještě horší grafiku :) veřejně hratelná verze.
# 1.12.2011 14.24
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Empty927:

Shinty:

Empty927:Gizmo se nedávno angažoval do hry :), udělal soutěž, cena byla černá gmka s kulasem, kterou jsem získal já :))... Ikdyby zašel jednou měsíčně, má prostě nejlepší Q:). Ikdyž nezajde budeme mu vděční :), díky GIZI :) snad se to dotáhne :)


Nejlepší v čem? Že jde o VIPka? Když dělala soutěže Chmazka, nelíbilo se vám to a měli ste furt nějaké řeči.
Tím samozřejmě nic proti Gizimu...


Protože většinou vymyslel něco originálního, né jen otázky nebo hledačky :).. Teď to bylo třeba kdo napíše nejlepší básničku ;), tímpádem to není jen o rychlosti psaní jako vždy ,,Kolik nás tu je ?"


Co já si pamatuju, Franki a spol. (stará chmazka) dělali úžasně propracované soutěže....
A pak při rozdávání cen nastala chvíle haterů... "Sekla se mi myš, měl jsem být první a nic nedostanu,blbá soutěž"....
# 1.12.2011 14.44
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Super teším ale to znamená že aktuálny pohlaď sa stratí z hry úplne v tom prípade mi bude chýbať :/cry:'(
# 1.12.2011 15.57
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

Lemmy:Super teším ale to znamená že aktuálny pohlaď sa stratí z hry úplne v tom prípade mi bude chýbať :/cry:'(


Souhlasím.Tento pohled je lepší než ten předchozí.
# 1.12.2011 16.29
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.