Chmatákov online


Fórum – CH 1

Fórum » Archiv » CH 1

Gizmo
autor hry
SZ
Po vcelku nostalgické chvilce, kdy jsem na disku nalezl něco z původního CH, jsem se rozhodl využít nový server původně vyvíjený pro CH2 a začal jsem pracovat na novém klientu, protože si stále myslím, že původní CH (kdy jsem se nenechal ovlivnit názory ostatních) bylo svým způsobem nejzajímavější - i přes jednoduchost a malou mapu.

Jak bude CH vypadat?
Stejně jako prapůvodní verze půjde o pohled "shora", nikoli izometrický. Grafika bude však vektorová.

Mapa
Bude vytvářena editorem, což umožní její změny (případně vytváření nových lokalit hráči) a především možnost ovlivnit za běhu hry její vzhled - sážení/kácení stromů atd.

Technické pozadí
Server CH2 využívá databázi, takže bude možné odblokovat během vteřiny všechny účty, vytvářet statistiky apod.

Vývoj
Pouze ve volném čase, prosím nečekejte, že za pár dní bude alfa test. Je to pouze vedlejší projekt, na kterém budu pracovat, když zrovna nebudu mít co jiného na práci.

Potřeba bude kromě peněz (ačkoli nečekám, že by někdo chtěl dotovat vývoj tohoto projektu)v i mnoho testerů, to snad však problém nebude :)

Toto téma aktualizuji, až bude hotovo něco více.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 15.05

# 30.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Pokud by to mělo hlavu a patu, tak i něco přispěju. Jinak hodně štěstí a těším se. :-)
# 30.11.2011 14.57
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No, tak snad z toho něco bude, obnova? jedině palec nahoru ..
# 30.11.2011 15.09
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Jsem rád, že se něco takového podniklo. Určitě se rád účastním testu a určitě ti v testech nebude vadit, když se ozkouší pár bugů, které by se mohli časem využít, a opraví se.
# 30.11.2011 15.11
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Snad to vyjde, konečně by nemuselo v ch jít jen o to kolik má kdo vipek.Každej tu má nespočet VIP věcí ale jezdí na hnědym a nosí klobouk, aby o to náhodou nepřišli.Dost lidí tu má VIP zbraně ale nikdo s nima nekillí aby je náhodou někdo nesejmul :) A nepujde jen o samou závist ,obviňování apod...
# 30.11.2011 15.20
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

kuba 4ewer:Snad to vyjde, konečně by nemuselo v ch jít jen o to kolik má kdo vipek.Každej tu má nespočet VIP věcí ale jezdí na hnědym a nosí klobouk, aby o to náhodou nepřišli.Dost lidí tu má VIP zbraně ale nikdo s nima nekillí aby je náhodou někdo nesejmul :) A nepujde jen o samou závist ,obviňování apod...


Neni snad každého věc, jak naloží se svými VIPkami,když si na ně vydělali? :-)

K tématu: For Gizmo: Dejme tomu tedy, že by to bylo hotové, jela by i stávající verze?
# 30.11.2011 15.22
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
To sice jo ,ale přijde mi to trapný :) Každej tu s těma zbraněma machruje jak má roták,bílej úderovku ,ale v životě by to do souboje nevytáhl :) proto říkám že je to trapný :) dřív to tak nebylo..
# 30.11.2011 15.30
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

kuba 4ewer:To sice jo ,ale přijde mi to trapný :) Každej tu s těma zbraněma machruje jak má roták,bílej úderovku ,ale v životě by to do souboje nevytáhl :) proto říkám že je to trapný :) dřív to tak nebylo..


Tak o to hold nechtěj přijít. :-) Tys taky-promiň mi ten výraz- brečel, když jsem tě připravil o šavla a turban. :-)))))
# 30.11.2011 15.36
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Gizmo:Potřeba bude kromě peněz...

Gizi, jen tak pro představu, na kolik tak asi vyjde tenhle projekt (pokud ho budeš dělat sám) ?
# 30.11.2011 15.45
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ

Shinty:

kuba 4ewer:To sice jo ,ale přijde mi to trapný :) Každej tu s těma zbraněma machruje jak má roták,bílej úderovku ,ale v životě by to do souboje nevytáhl :) proto říkám že je to trapný :) dřív to tak nebylo..


Tak o to hold nechtěj přijít. :-) Tys taky-promiň mi ten výraz- brečel, když jsem tě připravil o šavla a turban. :-)))))



Nevím sice kdy :D Ale dobře, přišel ,ale jezdil jsem na něm víš ... A neschovával jsem si ho.
# 30.11.2011 15.54
 
Gizmo
autor hry
SZ
Santea: Já to dělám zdarma, jediná platba bude pro grafika, a to nebude na první verzi moc, čekám tak max. 5-8 tisíc na alfa verzi. Navíc Matomi by spolupracoval, jeho skiny se mi fakt líbí, takže bych nechal udělat jen těžší věci.
# 30.11.2011 15.56
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Kdo dneska vyhodí 5-8 litrů do vzduchu jenom aby ho lidí pí*ovali misto aby ho cenili ..
# 30.11.2011 16.03
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

kuba 4ewer:

Shinty:

kuba 4ewer:To sice jo ,ale přijde mi to trapný :) Každej tu s těma zbraněma machruje jak má roták,bílej úderovku ,ale v životě by to do souboje nevytáhl :) proto říkám že je to trapný :) dřív to tak nebylo..


Tak o to hold nechtěj přijít. :-) Tys taky-promiň mi ten výraz- brečel, když jsem tě připravil o šavla a turban. :-)))))



Nevím sice kdy :D Ale dobře, přišel ,ale jezdil jsem na něm víš ... A neschovával jsem si ho.


Nejezdil, byl jsi AFK v chráněné zóně. ;-)

BTW: plně souhlasím s Pálou
# 30.11.2011 16.04
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jasný, chápu...Tak až budeš mít projekt před dokončením, mohli bychom se nějak s těma, kdo budou chtít přispět, složit, aby jsi to nemusel dávat celý ze svýho..
# 30.11.2011 16.05
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Jen dotaz pro upřesnění.

Budou to vypada přibližně takto: http://imageshack.us/photo/my-images/831/50199.jpg/ , akorát s vektrovou grafikou?
# 30.11.2011 16.05
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Není to tolik, abych to neudělal, být to 50-80, tak to je trochu jiné rozhodování :) Navíc počítám s tím, že s trochu jinou hrou se změní komunita. A když už nic jiného, dostanu se od managementu v práci k programování alespoň ve volném čase :)
Vladdis: ano, tenhle pohled.



Naposledy upraveno: 30.11.2011 16.07

# 30.11.2011 16.07
 

Stránky: 1 2 3 4 58 9 10 11 12

Fórum » Archiv » CH 1

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.