Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Možná bych znovu začal, ale s novým příběhem .. Ale nevím kterej myslíš, bylo jich víc ..

MAKU a ASPIRE serte už na hádky. Řešte si to přes PM .. tadyto téma nechte, a promažte to ..
# 13.4.2011 22.05
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Takový ten o těch vojácích, ale pak tam byl i nějaký myslim jako vtipy, ale ten měl snad jen jeden díl pokud si dobře pamatuji. :D A Maka už neřešim, ani ho nečtu.
# 13.4.2011 22.06
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kdybych měl psát tvým stylem:

Asi si ani nepochopil co jsem psal, takže si na to nemohl reagovat. A jsu nejlepší a všechno co jsem udělal je lepší než co si kdy udělal ty. Ani tě už nečtu mimochodem.

DanG: Pak to promažu
# 13.4.2011 22.09
 

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.