Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 531 32 33 34 35 36

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Přesně tak, každý si tim projde a co já vim, třeba jednou někdo napíše podobný článek jako já dnes. :D
# 10.4.2011 21.14
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pixee_obnova2
uživatel
SZ
.. já jsem si na CHKO vzpomněl cca. před tejdnem, tak jsem začal sjíždět starý topici a posty co jsem kdysi psal, a taky jsem se celkem zasmál :D
# 10.4.2011 21.34
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Na tento poslední článek se nedá říct nic víc než "LOL" xDlol
# 11.4.2011 9.48

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Taky jsem byl dement a s každým se hadal, psal debilní příspěvky. To jsem si uvědomil asi před rokem, když jsem pročítal staré příspěvky a smál jsem a říkal si: ,,Ježiš já byl dement''. :D

Aspire, ty si byl vždy můj největší nepřítel, to asi víš. Za tu dobu ses o něco změnil, ale zatím jsme se ještě neusmířili pokud vím, takže mír s tebou ! :)
# 11.4.2011 14.44
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Mont!k:Taky jsem byl dement a s každým se hadal, psal debilní příspěvky. To jsem si uvědomil asi před rokem


S matomim si se hádal před rokem ?
# 11.4.2011 14.47
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

DanG:

Mont!k:Taky jsem byl dement a s každým se hadal, psal debilní příspěvky. To jsem si uvědomil asi před rokem


S matomim si se hádal před rokem ?


Chvilková dispozice, jednal jsem v afektu, od té doby co se věnuju bojovému sportu, tak hned vylítnu na každýho, at v reálu a nebo v hře, každopádně bylo to v afektu a Matomimu jsem se už omluvil a smířil se s ním.
# 11.4.2011 14.53
 
itachi 5
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teď už chmat veterán
SZ Mail ICQ
Když jsme se dostaly k naší blbosti tak já jsem strašně obdivoval aspireho už ani nevím proč. :-D
# 11.4.2011 15.02
''Jedna rána jeden cíl, to je život a můj styl.'' 8-)
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Zubr: Nevim v jakym slovasmyslu to "lol" myslíš.

Montík: My se sice slovně nikdy neusmířili, ale myslim si, že jsme už oba v cajku ;)

Itachi: Taky nevim :D
# 11.4.2011 15.32
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Mě se baví dívat na to, jak každej vlastně už dospěl .. lol
# 11.4.2011 15.55
 
-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web
Já sem nejdřív oživoval třeba rok starý témata a tak prostě jak každej začátečník a potom sem si uvědomil že jestli se chci na chmatu dostal do tý "lepší" společnosti tak že musím psát normálně atd.
# 11.4.2011 17.02
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ZuBR#
uživatel
SZ

.!...Aspire...!.:Zubr: Nevim v jakym slovasmyslu to "lol" myslíš.



No především mě zajímá proč se ospravedlňuješ zrovna do chmatovin a taky to co si myslíš že jsi tady teď...Neber to jako atak, ptám se čistě ze zvědavosti. Jinak dojemný příběh. :-D

//Toto se líbí uživateli MAK xD
# 11.4.2011 18.08

MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Zajímavý použít chmatoviny k tomu, abys na sebe upozornil.
# 11.4.2011 18.26
 
Pixee_obnova2
uživatel
SZ

DanG:Mě se baví dívat na to, jak každej vlastně už dospěl .. lol



Myslim, že se dá říct jen u pár jedinců co tu ještě vydrželi, že ''už dospěli'' .. :)
# 11.4.2011 20.58
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mák a Zubr asi opravdu nepochopili tenhle článek. A to jsem to tam psal už na začátku, že jde jen o nostalgii. Mohl jsem vybrat kohokoliv, kdo je tu delší dobu a prošel nějakou změnou. Nešlo o zváraznění sebe sama, fakt mi je jedno jestli mě tu někdo zná nebo ne. Šlo jen o připomenutí starých časů a prostě článek, který měl poukazovat na změnu povah atd... Máka neřešim, ten se snaží rejpat pořád a to ikdyž něco nepochopí. Ale Zubře, na to, že jsem začínal tak jak tam ukazuju a pak jsem se vyhrabal na CHBI, Chmazku a redaktora, tak to bych řekl, že změna je, ale o to tam vůbec nešlo. Jde o tu nostalgii, kterou tam nepochopí ti, co jsou zaujatí tim, že si myslí, že každý tady chce na sebe nějak upozornit.

"xD Zajímavý použít chmatoviny k tomu, abys na sebe upozornil." -> Maku tobě přijde normální, že bych se chtěl nějak prosazovat na webové stránce? Řekni mi co bych z toho měl?

Pokusil jsem se o nostalgický článek, jehož smysl zde pochopila jen část a opět jeden jedince, jehož jméno klidně řeknu, Mák, nepochopil a opět si rejpnul. Klasika. Je vidět, že někdo se hold nemění a zůstal takový jako byl. Škoda no.

A ikdyby, v novinách je svoboda projevu a účel to splnilo. Fabos a spol. pochopili o co jde a za to jsem rád. :)
# 11.4.2011 22.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Víš zlato, ono to není o tom, že jsem článek nepochopil, ale nemá informačně absolutně žádný smysl, podle mě teda. xD Ani mě ho nebavilo číst, že by byl něčím zajímavý.

Je rozdíl mezi "pochopit článek" a tím, když se mi článek nelíbí xD

:) No, jde vidět, že si pořád stejný dítě, když píšeš tohle.
# 11.4.2011 22.33
 

Stránky: 1 2 3 4 531 32 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.