Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ne to sice nemá žádný informační smysl, ale pokud trošku čteš noviny tak víš, že v nich nejsou jenom informace, ale také takovéhle věci, které se týkají úvah a podobných věcí na zamyšlení.

A to, že se ti článek nelíbí neznamená, že jsem ho napsal, abych na sebe upozornil. Trošku nesmysl.

A možná jsem pro tebe dítě, ale fakt mě zrovna tvůj názor moc nebere. Můj článek splnil to proč byl napsán a to bych řekl je tvůj problém. Kdy jsi naposledy ty napsal nějaký článek, který některé lidi zaujal? A jestli ti mé chování připadá dětinské, tak to je pak fakt smutný.
# 11.4.2011 22.50
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Nelíbí se mi, protože mi příjde, že ses akorát snažil upozornit na něco, co je totální kravina (tzn to, že si "dospěl";)

Ano splnil xD ale byl napsán prostě kvůli kravině. BTW :) proč sem zas taháš srovnání? Tohle jsem u Tebe nikdy nepochopil, proč se snažíš vždy srovnávat. (aj v tom článku to máš xD "ukaž co umíš ty";)

Ale jo když už ;) já měl řádku zpátky do minulosti s screenama s old school hráčema a různýma bitkama a old lokacema :) a myslim, že to celkem dost lidí zajímalo. xD Třeba cibyho jak tam nadával všem v pK a killil je.. atp : )

A uz to neresme omg takovej spam. Konec OT pak warn.
# 12.4.2011 7.02
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Podle mě ten článek žádný smysl nemá. A opravdu to z něj vyznívá jako bys na sebe chtěl upozornit jak jsi dospěl a jak tě všichni mají začít brát vážně... xD Tohle je jen můj názor na článek.. možná je to jen neopodstatněná kritika, ale tak proč to sem nenapsat když už tu to téma je.... xD
# 12.4.2011 10.16

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ale tak co, Máku neberu tě, nepochopil jsi smysl článku a zase se snažíš být jen chytrej, což ti nejde.

Zubr, pokud ten článek neměl smysl, tak pak nechápu, proč na něj lidi reagovali docela kladně.

Článek splnit to co jsem chtěl a tim to končí, pokud se to někomu nelíbí, tak mu to neberu, alespoň vim, že Mák ikdyž vypadá chytře, tak není zase tak moc.
# 12.4.2011 16.54
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
O čem ten článek vlastně k*rva je? ..si č*rák Aspire a už z něj nevyrosteš

//+30% necenzúrovanie, nadávky redaktorovi, Maniak10

# 12.4.2011 17.59
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD xD Myslím, že Tvůj článek ti pochválil jen fabo, jinak nikdo z nás to nepochopil. Sry hoši asi nejsme dost inteligentní smiřte se s tím :( xD

a aspire musim te zklamat ale ještě nepises na takové úrovni abych musel nad tvým textem premyslet a tudíž i špatně pochopit. Až budeš psát nějakým stylem se spoustu sl. obraty můžeme se bavit o nepochopení díla



Naposledy upraveno: 12.4.2011 22.07

# 12.4.2011 21.05
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Nejde o pochválení, ale o reakce a reagovalo na něj kladně dost lidí, jako třeba Chládek, Montík atd.. Ale ty asi nevíš, že pochvala je i to, když něco vyvolá to co autor chce. :) Asi jsi toho nikdy nedosáhl.

Varloň: Fakt mě to tíží, když mi někdo z internetu nadává. :) Jseš borec no. Obrázek
# 12.4.2011 22.04
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
viz editace mého příspěvků plus ano mladší jedinci ti to třeba pochválili ale uprime tak nějak vydlacky ať napíšou proč se jim to líbi :) podle mě to je sracka o ničem a basta

pořád si ten blb co dřív a vůbec ses nezměnil :D uprime dle tvého stylu psaní
# 12.4.2011 22.10
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, ale to je v tom, že Aspire umí napsat článek o ho*nu jak si myslíš, ale čte se to dobře... Pár redaktorů tu vlastnost postrádá :-)
# 13.4.2011 5.45
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Možná že se dá číst, ale koho zajímá " Aspírův Čas " nebo líp koho zajímá " Jak plynul čas vývojů komiksů od aspirého ".. ;-)
# 13.4.2011 8.49
Xteen :))
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Aspire: Jestli chceš nemusime zustat při internetu, klidně dojeď. Seřežu tě klackem ktery mi jako první padne do oka.. Sem benG Obrázek btw zustaňme při tematu novin, aspire jestli chceš přijít na návšěvu PM
# 13.4.2011 9.50
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
asi jak řekl qooqy
# 13.4.2011 12.08
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jsou zde dvě skupinky, které si říkají to svoje, takže jsou mi názory volné. Já zase stojim ve skupince, jak to nazval Jasper. Každý ocení něco jiného. :)

Varloň nehraj si tu na nějakýho gangstera, fakt mě nebere někdo z internetu.
# 13.4.2011 15.13
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Jojo je mi to jasne že nepřijedeš bojiš se xD ..a ja za takovym ču**kem nepojedu,
na to sem moc benG a gangstar

+15% necentúrovanie, nadávanie redaktorovi, Maniak10
# 13.4.2011 18.49
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Článkem jsi možná chtěl poukázat na to, jak jsi "vyspěl", ale opak je pravdou, vždyť se tu zase hádáš a chováš se jako dítě. Jako autor nějakého článku by jsi měl přijmout kritiku a ne to tady rozvádět. Je přeci jen na čtenářích, jak článek pochopí a jak se k němu vyjádří. Článek je sám o sobě nezajímavý. Ale tady se asi řídí tím, lepší nějaký redaktor, než žádný.. 3-(
# 13.4.2011 19.20
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.