Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 530 31 32 33 34 35 36

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Hlavně by stačilo jedno číslo za dva týdny, kde by byla popsána jedna, max 2 akce, které se konaly, pak nějaké výtvory hráčů a na závěr nějaký joke na odlehčení. Taky bych doporučil nepoužívat BB kód na první věty, pak to vypadá v novinkách blbě.
# 7.4.2011 18.28
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Spíš něco zábavnýho, protože z CH se toho poslední dobou už tolik psát nedá...Taková všehochuť, něco na způsob bulváru a nemusí to být týdeník.
# 7.4.2011 18.32
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mno plně souhlasím s Kolym, Koly s tím má i dost zkušeností...Co kdyby někdo udělal nábor a dosadil do do postu redaktora? :-) Jestli by chtěl. Jeho články na jednom nejmenovaném webu který už není měli šťávu. :-[:-);-)
# 8.4.2011 6.21
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Co kdyby někdo udělal nábor


Už som o tom premýšľal. Ale najprv som chcel vyhádzať všetkých starých, neaktívnych, a potom naberať ..
# 8.4.2011 14.56
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak to by bylo složitý, protože to není tak, že si admin najede na určitej acc a tam má ikonku sundat práva... Proč ti vadí že to má i někdo jinej? ;)
# 8.4.2011 15.10
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Hovoril som snáď niekde, že mi to vadí ? ;-)
# 8.4.2011 15.20
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak přímo vadí asi ne :-) I když asi taky nevidím důvod proč je tu x lidí s právy neaktivních... :idea:
# 8.4.2011 15.31
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
No, tohle .. Já jenom nevidím důvod, né že by mi to vadilo. Už bylo 9864587 náborů a po každým to zanechalo neaktivní redaktory ..
# 8.4.2011 16.28
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Žádný nábor nebude keď někdo chce něco napsat ať mi pošle PM a já mu to publikuju. Přestávaj mě bavit děcka co chcou mít barvičku. Stejně všici děláte články jen abyste se dostali do novin a nic vic.
# 8.4.2011 18.23
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku...Proběhlo mi hlavou...
Máte novou zprávu!
Hatake Kakashi napsal(a):
MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t MAK je kok*t... xD
Šup,Šup, moj článek.
Ale pak jsem si uvědomil že on má práva...:-[

Aby to nebylo mimo téma... Dobře jsi to vymyslel, kvůli tomu jednomu článku co za život napíšou to přeci nestojí...;)



Naposledy upraveno: 10.4.2011 17.06

# 8.4.2011 18.47
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Co si budem povídat, víc se mi líbily články, ještě když jsem psal i já, to se mi líbily články ostatních (Né jako moje :D) Teď už se mi ty články tolik nelíbějí. Co mě mrzí, že jsem nestihl udělat 3. díl "Legendy Chmatákova" :(

No nedokázal jsem dokončit legendy, ale jeden článek jsem ještě publikoval. :) Snad nebyl tak hrozný :D
# 10.4.2011 14.23
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Heh .. Můžu říct jen to ->Změnil ses Aspire, ale nejsi jediný. Plno z nás sme se tady jen hádali a povyšovali se nad ostatníma, ale postupem času si člověk vlastně uvědomí, že je to pěkná blbost. lol Ale jsem rád, že ses i ty změnil. Taky sme se dostkrát spolu hádali :D Co už, čert to vem..
# 10.4.2011 19.59
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
To byl cíl článku :) Chtěl jsem, aby se tihle starší z nás zamysleli a zavzpomínali :)
A vim, že jsme se mockrát hádali a většinou vždy kvůli něčemu uplně zbytečnému. :D
# 10.4.2011 20.04
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. prostě Chmatákovská klasika :P .. Ty naše mladé chmatáky to taky čeká :D Čas, kdy si uvědomí, že se chovali jak kreténi :P
# 10.4.2011 20.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova2
uživatel
SZ
.. ale za to já, jsem byl vždycky normální, nikdy jsem nevyvolával konflikty
prostě jsem nebyl zakomplexovaný děcko, jak vy všichni tady!





(pro pomalejší, joke)

# 10.4.2011 20.34
 

Stránky: 1 2 3 4 530 31 32 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.