Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ciby: Větu už z principu nelze špatně položit, špatně položit můžeš otázku. Větu můžeš maximálně špatně uspořádat, což jsem neudělal. Já se smál, ovšem ne tvému "vtipu", ale něčemu úplně jinému...

Ender: králem možná, ale určitě ne z vlastní vůle...
# 27.5.2008 17.49
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
ENDER :'' Pokud si někdo z vás myslí, že "inteligentní" stížností je napsat "BD ty jsi ale čurak, bloknuls mi učet protože jsem se jenom ptal, esli jede servr!", tak to máte blbý - stejně tak jako že někdo nesouhlasí s tím, jak si vybírá lidi.
Všimněte si, že nespokojení jste jenom vy, tedy ti, kteří sami o nějakou funkci škemrali a BD vás odmítl - polovina z vás byli mnohem větší vlezdoprdelky než ti, na které nadáváte.
''
Ty mi něco řikej že si nevidim do huby... Nikdy jsem takovoudle stížnost nepsal... Nikdy jsem si nestěžoval že nejde server.. Nikdy jsem se do žádné organizace nehlásil... Nikdy jsem taky nikomu nelez do prdele...

ps. : Ano na hrách funguje GM je bůh, ale ono ta těch ostatních hrách ho lidi jako boha berou a ne jako agresivního puberťáka co chce mít autoritu...
# 28.5.2008 17.02
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

bigdragon:Ciby: Větu už z principu nelze špatně položit, špatně položit můžeš otázku. Větu můžeš maximálně špatně uspořádat, což jsem neudělal. Já se smál, ovšem ne tvému "vtipu", ale něčemu úplně jinému...

Ender: králem možná, ale určitě ne z vlastní vůle...


Hehe, to je přesně tvoje, ty jsi pouhý inteligentně uděláný čurák 3-(
# 28.5.2008 17.05
 
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber

bigdragon:A Nadřazený? Ano, myslím si, že jsem něco víc než 99% chmatákova. Určitě jsem něco víc než ti malí dementní smradi, kteří mají problém ze sebe dostat souvislou, normální člověkem čitelnou, větu...


Ale ale ty náš vazounku... Děláš si prdel?! Ty asi v matematice fakt nejsi nějak moc dobrej co? Pitche dáš 30% + 30% + 30% warningu a výsledně má 80%, (pro tebe) inteligentní komunita má 99%... Ber si k tomu počítači kalkulačku prosim tě...
Řek bych vám toho mnohem víc, ale vše co mám na srdci prezentoval Pitcha...
# 28.5.2008 17.10
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Pitcha
uživatel
SZ
..ehm.. Tohle jsem mu tady předhazovat nechtěl ale budiž.. kdyby byli nějaké pochybnosti nebo by big NÁHODOU tvrdil že to není pravda rád podložím screen.....
jak to bylo ? Byl vám zvýšen stupen varování o 80% na nynějších 80% z důvodu : Shrnme to, 30% za debilitu v topicu o novém systému ( napsal jsem že Gizmo odkoukal manu , odkud ? z Wow ? ) + 30% za 1, část tvého podpisu + 30% za tu druhou...
# 28.5.2008 17.16
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Light
uživatel
Obrázek
SZ
BigDragon je chudak a nebo Lam kdyby ho vysoupli z pozice GM tak se klepe strachy v 1. měste :D
# 28.5.2008 17.46
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Light:BigDragon je chudak a nebo Lam kdyby ho vysoupli z pozice GM tak se klepe strachy v 1. měste :D



S prominutím, strachem před zabitím ve hře? xD Teď jsi mě rozesmál a dokázal jsi, jak hluboko až může člověk klesnout - stejně tak jako když tu jistá nejmenovaná osoba nadává, že kvůli BDmu nemohla do CHBI.

Kdy už vám sakra dojde, že tohle je virtuální realita? Tak jako tak vám to do života bude s prominutím na hovno, tak proč to sakra tak prožíváte?(!)
# 28.5.2008 18.04
ObrázekObrázekObrázekObrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Tak tohle už fakt přeháníte....

crawler3, Pitcha: děláte si prdel vy? BD o sobě nikdy netvrdil že je dokonalej a vy ho tu budete buzerovat za to že se spletl v procentech? Tak tohle je opravdu trapný a ubohý...

ciby: jedinej "čárák" seš tady ty a nijak se nelišíš od těch malých smradů který tolik odsuzuješ. Jediný co tě sere je, že tě BD nechtěl jako testera a můžu tě ujistit, že já bych tě tam nevybral taky.

BD je nadřazenej? V čem prosimvás? V tom že kolem vás nechodí po špičkách a řeší problémy? Nebo v čem? Já to nevim tak uveďte konkrétní případy....

Light: k tobě se ani nevyjadřuju.... tvoje kritika je naprosto bezpředmětná
# 28.5.2008 18.39
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
D!ereS : ''A Nadřazený? Ano, myslím si, že jsem něco víc než 99% chmatákova. Určitě jsem něco víc než ti malí dementní smradi, kteří mají problém ze sebe dostat souvislou, normální člověkem čitelnou, větu...''
Co si o tom mám myslet ?! On si myslí že je z nás nejlepší , vždit to tu píše,...
# 28.5.2008 19.14
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Pitcha: píše že je lepší nez malí dementní smradi, kteří mají problém ze sebe dostat souvislou větu....a není to tak? Chceš mi říct, že je horší?
# 28.5.2008 19.18
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Pitcha:D!ereS : ''A Nadřazený? Ano, myslím si, že jsem něco víc než 99% chmatákova. Určitě jsem něco víc než ti malí dementní smradi, kteří mají problém ze sebe dostat souvislou, normální člověkem čitelnou, větu...''
Co si o tom mám myslet ?! On si myslí že je z nás nejlepší , vždit to tu píše,...



Nepíše že je nejlepší, ale že je lepší "než ti malí dementní smradi" - a když se dívám na tebe, je mi jasný, že má pravdu.
# 28.5.2008 19.35
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Takže. Tady bych rád udělal tlustou čáru...a už se k té hádce prosím nevracejte.
________________________________________________________________________
Nové vydání. Tak co vy na to?xD
# 31.5.2008 10.08
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Jirekcz
uživatel
SZ

Kernoll:Váš úžasný, dokonalý, vševědoucí a hlavně neuvěřitelně skromný Kernoll.


Tak tohle mě dorazilo...
Povídka je dobrá. Lepší než první díl...
# 31.5.2008 10.21
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Chtěl sem to prvně udělat jako jednu...ale pak sem si řekl, že to radši nakouskuju aby se vám to líp trávilo.xD


Btw: Už se mi pár lidí hlásilo na post Redaktora. Samozřejmě, že o tomhle rozhoduje Miky ale udělil sme jim za úkol jeden článek, podle kterého dostanou moje doporučení. kdo by chtěl tak články přes PM, ICQ, Žaber nebo cototamto.:)
Jen dopředu upozorňují, že doporučení může ale nemusí mít vůbec význam:)
# 31.5.2008 10.23
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
pak mi řekni, jak dopadli...
Máš to na povel, případně z nich udělám redaktory
# 31.5.2008 11.34
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.