Chmatákov online


Fórum – Zpětná vazba Chmatovin.

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vzhledem k tomu, že komentáře čísel Chmatovin jsou v nedohlednu tak sem si dovolil založit topic zastávající tuto funkci.;-) Sem otevřen k inteligentní kritice a jakýmkoliv nápadům k vylepšení...

Kdo chce posílat inzeráty tak v tomhle tvaru:

Nick, nick ve hře: Kernoll, Kernoll
Předmět: Hledám klan
Text: Nazdar. Hraju chmaátkov už nějákou dobu a tak bych se rád přidal do nějákého klanu. Klidně i killerského, ale nehodlám rekillit nebo něják porušovat pravidla chmatákova.

Vyhrazuji si právo k odmítnutí podání do chmatovin inzerátu nějáké osoby bez udání důvodu.



Naposledy upraveno: 14.6.2008 21.10

# 25.5.2008 15.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pitcha: to není přirozená autorita... Jinde totiž funguje systém.

Gm má pravdu..
Když jí nemá, tak jí stejně má...
Když se ti nelíbí, končíš....

Jinak řečeno. Když si GM umane tě smazat, nemusí ti to pak vysvětlovat.... prostě to udělal. To, že tím kazí hře reputaci je teď vedlejší...
# 26.5.2008 15.35
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
bigdragon :

Gm má pravdu..
Když jí nemá, tak jí stejně má...
Když se ti nelíbí, končíš....
Svoboda projevu..... Jak chceš mít nějakej respekt, když se řídíš tímhle ?!
Ono řešení není v tom - JÁ SEM GM A TY SI JEN HRÁČ, POKLEKNI...
Tohle je tvuj hlavní problém, nikdy to s timhle nedotáhneš tam, kde jsou ostatní GMka v ostatních hrách, protože tam existuje i názor toho druhého pro tebe podřadného hráče
# 26.5.2008 22.33
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
koukni se do ostatních her, jaký názory jsou tam na GMka. V ostatních hrách lidi dokážou vyplodit pořádnou stížnost, ne jen "BD je debil", to se pak nesměj divit, že je někdo potrestá.
# 26.5.2008 22.38
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pitcha: Většina „podřadných“ hráčů v ostatních hrách aspoň dokáže napsat negativní názor bez nadávek a urážek.
# 26.5.2008 22.41
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Pitcha
uživatel
SZ
Já to zkoušel, a víš jak sem zkončil ? BAN na fóru + smazání jakéhokoliv mého příspěvku... Ja se tedy má člověk jinak vyjádřit když je pro vás prostě nepohodlnej !?
# 27.5.2008 6.27
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Ted je BD je upe .... on si upe mysli ze mu tam nejaky Duch nakeca ze jsem ho rekilloval a pritom rekilloval on me a mam aj dukaz tak me soupne k napravaku a napise Robbene Končíš a ted bum Byli jste odpojeni od Serveru a to uz mam asi takhle po 3 učtech!
# 27.5.2008 6.31
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Co se týká BD, tak musím jen souhlasit. Chová se moc nadřazeně. Je pravdou, že i na ostatních !FREE! serverech různých hrách je to ještě horší. Ale i vy byste pochopili, že být správcem není zas taková zábava, jak si myslíte. Příkazy typu .vytvor -1, .zabij CiBy je možné zprvu sranda, ale tohle vás hned omrzí po té, co příjde nějaký problém, který máte vyřešit ;)
# 27.5.2008 7.29
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ano, dokonalej ciby promluvil... Proč? No, odmítám ho jako testera.... Že já jsem vám ho v to pondělí nenahrál, zasmál by se taky někdo jinej..

A Nadřazený? Ano, myslím si, že jsem něco víc než 99% chmatákova. Určitě jsem něco víc než ti malí dementní smradi, kteří mají problém ze sebe dostat souvislou, normální člověkem čitelnou, větu...
# 27.5.2008 9.03
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
99% ? Kurva to je na chmatu takovejch lidí že my normální jsme jen 1% ?
Hele bigu , koho bys rád ? Někoho kdo by lognul, všechny zdravil, a jen a jen ručně vydělával ?
Nebo lidi typu Palanda ? Práskače, vlezdoprdelky ale zároven normální zabiják ? Pro tebe neni nikdo dobrej , nebo ano ? Přesvěč me o opaku...
# 27.5.2008 12.29
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Pitcha:99% ? Kurva to je na chmatu takovejch lidí že my normální jsme jen 1% ?
Hele bigu , koho bys rád ? Někoho kdo by lognul, všechny zdravil, a jen a jen ručně vydělával ?
Nebo lidi typu Palanda ? Práskače, vlezdoprdelky ale zároven normální zabiják ? Pro tebe neni nikdo dobrej , nebo ano ? Přesvěč me o opaku...



Sakra, posloucháte se vůbec?
BD je sice i z mého pohledu chvílemi více "králem" Cho než Gizmo, ale pořád se chováte jako nevychovaný prasata.
každé hře funguje princip "GM je Bůh" - stejně to totiž funguje i v životě, nemůžeš beztrestně nadávat prezidentovi do vykouřenejch zkurvysynů.
Pokud si někdo z vás myslí, že "inteligentní" stížností je napsat "BD ty jsi ale čurak, bloknuls mi učet protože jsem se jenom ptal, esli jede servr!", tak to máte blbý - stejně tak jako že někdo nesouhlasí s tím, jak si vybírá lidi.
Všimněte si, že nespokojení jste jenom vy, tedy ti, kteří sami o nějakou funkci škemrali a BD vás odmítl - polovina z vás byli mnohem větší vlezdoprdelky než ti, na které nadáváte.

Než se příště do někoho pustíte, zameťte si před vlastním prahem.
# 27.5.2008 14.41
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
BD, ty jsi u mě vážně ubohý, ať jsi klidně einstein, já řeknu, že se chováš nadřazeně (i ender mi to teď dotvrdil) a ty mě oslovíš "dokonalého", i když jsem pod to zdůraznil, jak to může být těžkě, takže běž do prdele. Napsal si "zasmál by se i někdo jinej" to je zajímavé, že o tom víš jen ty a ty ses nesmál, takže si tu větu špatně položil. Věta měla být "zasmal by se ten, kdo máš trošku humoru v tělě." ;-)
# 27.5.2008 15.02
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Neřekl jsem že se chová nadřazeně, jen že opravdu nadřazeným je. ;-)
# 27.5.2008 15.10
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Člověk se těší, že mu přišla nějáká kritika a prdlajz. Zase se hádáte o takovejch hovadinách.
# 27.5.2008 17.04
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Teď promiň, Kerny, ale tohle je tvoje téma, tohle je problém Chmatákova ;-)
# 27.5.2008 17.16
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Ender:Teď promiň, Kerny, ale tohle je tvoje téma, tohle je problém Chmatákova ;-)


Ovšem tohle téma není k řešení problému Chmatákova. Tohle téma je o Chmatovinách;-)
# 27.5.2008 17.17
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 532 33 34 35 36

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Zpětná vazba Chmatovin.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.