Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web

gestapo:A je to jasný si myslim xD ,
jak se říkalo dříve,
Bez peněz, do hospody nelez.


Jinak sondíku, vůbec nevím jak se podařilo odhalit nastavování skinů od M3, za mejch časů to byl nejlepší GM ( aspoň podle všech těch vocasů ) ... dokonce i THE si ho tak dlouho chválil až přechválil a došlo to až takhle daleko xD .
Mno ale newa viď, na každou svini se voda vaří , :)



Tak když se ten idiot i přizná xDxD3-( Nejlepší jo? Možná tak nejlepší kid.. 3-(
# 23.1.2012 18.49
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
No promiň Sondí, ale u toho CZ si snad na někoho zapomněl, ne? :D
Dovoluji si tvrdil, že jabku vypomáhám už pár měsíců a co se týče věcí v mé kompetenci nebyl problém... Naopak, když se něco pokazí, ještě ráda pomohu, což by jsi zrovna ty jako figurant vědět mohl :D

Ovšem samozřejmě není v mých silách ohlídat velký počet hráčů s právy když k tomu navíc nemám pravomoc.

Jinak k těm "integrálům" to nezná moc jako nadávka :D Neříkej mi, že už jste je ve škole brali, my je spolu s derivací bereme až nyní :D Možná se nám o nich okrajově zmínili v prváku, ale..
# 23.1.2012 18.49
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Trochu OT ne?
s*át jim na update, vědomě to porušili a teď to jenom okecávaj, víc k tomu nemám co dodat ..
# 23.1.2012 18.52
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Sondíku seš ubožáček sám si na jabku dost dlouho hrál a možná i hraješ..
Prosil si mě abys mohl být CHTS tak tu na jabko neházej špínu trapáčku stejně ti jde jen o to aby nedostalo update.Je zvláštní že když mi píšeš na skype tak se chováš jako velkej kámoš a pak tady rozjíždíš tohle..
Na Jabku se všechno vyřešilo bylo zakázáno dost skinů a GM co nastavoval zakázaný skiny už nemá práva tak nevim o co ještě ti(vám) jde..

Pixeeku:Ty mě taky...


Páálo:Vědomě?To bych neřekl,majitele skinů jsme neznali,a ani znát nemužem ptž 90% vlastníků těch PXA skinů dávno neví co Chmat je..A možná už ani neví že nějaký skin měli..



Naposledy upraveno: 23.1.2012 18.57

# 23.1.2012 18.55
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Palo, já nepopírám chybu Martina, ale fakt mi dost vadí, když tu píšeš v množném čísle, já jsem NIKDY nenastavila skin člověka, kterého bych neznala osobně a nebyla si jistá jeho vlastnictvím.

+Jsem chyby v důsledku podvodů se skiny řešila, tak nepopírám že Martin na jabku chyboval, ale proč do toho taháte celý GM tým jabka?

To se na ofiku nikdy nestalo, že by se vzal do funkce někdo, kdo pak dělal bordel? Jakýmkoliv způsobem? Lidé nejsou neomylní... :D
# 23.1.2012 18.55
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Palmer™:
Páálo:Vědomě?To bych neřekl,majitele skinů jsme neznali,a ani znát nemužem ptž 90% vlastníků těch PXA skinů dávno neví co Chmat je..A možná už ani neví že nějaký skin měli..



Ty seš fakt idiot nebo kolikrát to tady máme eště psát?
Ano, vědomě, tim že ti to nezakázali ti to ani nedovolili ..


Graffitka:Palo, já nepopírám chybu Martina, ale fakt mi dost vadí, když tu píšeš v množném čísle, já jsem NIKDY nenastavila skin člověka, kterého bych neznala osobně a nebyla si jistá jeho vlastnictvím.



promin, já nevim kdo tam GM je a kdo neni ..



Naposledy upraveno: 23.1.2012 19.03

# 23.1.2012 19.02
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Toho co podelal Sondíka znám
Snazil se podelat Mickeyho, wARRIONa atd.. Kdybych je neznal ze známosti, dopadlo by to stejně..
Nechápu proč do toho taháte CELÉ Jabko
Tady CHTS ani na někoho nepromluví a už mu dá NP za AFK, přitom ani nebyl AFK. A vy nadáváte na Jabko jaký má CHTS team, a ten systém screenů? Wtf lol haha.. Jabko má mnohem větší ochranu, a to že tam hrajou nubi? Tady ne? Tady se nikdy nikdo nikoho nesnazil podelat? Tak kde to dpč jsme?
# 23.1.2012 19.02
Obrázek
By Montik
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Jenže vy jste jasně psali největší píčo*inu světa.. viz. Tyto hráče jsme nedohledali, tak jsme jejich skiny povolily... to je snad sranda ne ? řekni, že za tohle nemůže pár GM-ek +Martin ;) Za tohle může jak Czech, tak Gaysta ;) vím, že ty kristý ne, ty jsi jediná schopná(ještě s vladdisem a yoyem, které vyhodili mamlasové) :D tady se ze všeho vymlouváte, ale na stránce před touto jste se ke všemu doznali... Tak si rozmyslete co napíšete blbci.
# 23.1.2012 19.05
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3-( Zamykám to .. Vraku, pokud to chceš odemknout, napiš mi ..
# 23.1.2012 19.14
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.