Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
jednoduchý ? neměl tam vubec co dělat a majtel serveru se o to vubec nezjímal .. to je podle tebe jednoduchý? jednoduchý je se do toho nesrat, když nevíš čí je a nepovolil ti to


ou shit, mám akorát zas nervy, končim tady s tou debatou ..
# 22.1.2012 19.53
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
psal jsem že nevim který skiny jsou "na přání" a který "standartní k používání"
jak vidíš, dřív ti to nevadilo, že tvůj skin někdo používá, dřív se ani nikdo nezajímal jestli se tu nosí skiny, který nejsou autorem povolené a update byl možný
já chápu tebe, že chceš na skinu třeba něco vydělat, případně zakázat nosit všem tvůj draze zaplacený skin zadarmo, všechno beru, zakážu, smažu, potrestám (i sebe)

s věkem se nestupňuje inteligence a demence a zkušenosti tak nevim proč vždycky narážíte na věk

Palanda: s touhle debatou můžeš končit, tvůj skin je zakázanej takže až budeš zase něco chtít tak můžeš napsat, np



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.58

# 22.1.2012 19.57
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
lollol Ty to pořád nechápeš? Prostě ten co nečte forum, není dostupnej, nenapíše ti, že to tam nechce, tak ho tam dáš? To je logika psa 3-(

A ty skiny tam jsou už jak dlouho.. Kdyby na to teďka nepřišla řeč, tak by si v budoucnu nic taky neudělal? Si Správce ne? Tak se snad staráš o server, aby neměl takové starosti. Kdyby sme to teď nezačli omýlat o hubu, tak by si to tam nechal a to je ten princip 3-(
# 22.1.2012 19.57
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Stačilo by, keby tu na fóre založíš tému, kde žiadaš o povolenie používať skiny na tvojom servery. Kto by ti to povolil ten by si tam dal. No problemo...
# 22.1.2012 19.58
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Vrak: já se teoreticky nestarám o server vůbec, jen zapínám a spravuju web, o hře jako takový nemám moc ponětí
samozřejmě jsem správce celku tak musim, když už tu THE není, všechno dát do pořádku

Maniak: dobrej nápad, ale jak vyřeším ty majitele, kteří už ani na forum ofíku nechodí?
# 22.1.2012 20.01
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
czechboy:Keď tam tie skiny chceš, tak si na majiteľov zoženieš kontak. Ak nie tak ich na server proste nedáš :-)
# 22.1.2012 20.04
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Panebože... jak by si to vyřešil... prostě ty skiny, ke kterejm se nikdo nehlásí nebudeš nastavovat... Co na tom nechápeš? Navíc se ti to nevyplatí, protože nikdo nechce mít svůj skin povolenej na jabku, takže si můžeš ušetřit starost a smazat to celé ;)
# 22.1.2012 20.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
jenže já nevim který skiny mají autora..
klidně zakážu všechny skiny co mají majitele a není to s nim domluvený, pro mě to jsou jen čísla, pro někoho peníze, pro někoho pěknej obrázek "postavičky" v jejich oblíbené hře
náš server už existuje nějakou tu dobu a určitě je v povědomí mnoha lidí tak by byla škoda ho zrušit jen kvůli rozhořčenosti a nenávisti majitelů

jdu prohledávat forum, myslim, že tu (nebo na jabkařským foru) někdo ty skiny vypisoval
# 22.1.2012 20.08
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

czechboy:jenže já nevim který skiny mají autora..
klidně zakážu všechny skiny co mají majitele a není to s nim domluvený, pro mě to jsou jen čísla, pro někoho peníze, pro někoho pěknej obrázek "postavičky" v jejich oblíbené hře
náš server už existuje nějakou tu dobu a určitě je v povědomí mnoha lidí tak by byla škoda ho zrušit jen kvůli rozhořčenosti a nenávisti majitelů

jdu prohledávat forum, myslim, že tu (nebo na jabkařským foru) někdo ty skiny vypisoval



myslím že na to už je pozdě, měl si se starat dřív. 3-( teď děláš jak se strašně staráš a za týden to tam bude zas stejný..
# 22.1.2012 20.09
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
Nechápu čo tu z toho děláte BIG PROBLEM ...Nedostanou UPDATE a hotovo a ty skiny zakáže vššechny a bude to vyřešení ne ? Nebudou si už moct kupovat skiny....Ale myslím že kdiž se to i zruší tak bude s tím problém tak či tak ptž. vždy se najde nejakej mamrd čo sfalšuje dúkazy 3-(
# 22.1.2012 20.10
3-(
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Vrak:jak stejný?
skiny nepůjdou objednat a GM když je nastaví i přes varování tak bude vyhozen ať je to kdokoliv

GM vtloukám do hlavy, že skiny nemají nastavovat, ať si je hráči objednaj na webu
a když nastavujou skin, který má majitele tak musí ověřit identitu na ofíku



Naposledy upraveno: 22.1.2012 20.12

# 22.1.2012 20.11
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Czechu, vys*r se na Jabko a běz do hospy na jedno. ;) :D
# 22.1.2012 20.11
 
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
ID 59 - Zakázat na jabku. Nikdo ten skin nosit nebude.
# 22.1.2012 20.12
[url]Obrázek[/url]
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Vraku vypiš ID tvých skinů a neni problém je vyškrtat..
Nevim co z toho děláš za tragedii stejně ti jde jen o to poškodit jabko jako server.
# 22.1.2012 20.13
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
PAmer: I kdyby, jsou to jeho skiny a nechce je tam, nechápeš na tom něco?
# 22.1.2012 20.14
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.