Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Palmer, jsi fakt retard. Vysmíváš se gestapovi, ikdyž napsal vcelku blbost, ale v něčem má pravdu..
To že si imbecil a stupidní nula všichni ví, ale že si nastavoval skiny bez certifikátu(nebo aspon o platbě nebo o tom, že logne na ofik a ukáže ti přesně acc) nikdo nevěděl, a teď se to provalilo a ty to chceš uklidit pod koberec, což se ti nepovede stupidito.
# 23.1.2012 15.15
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
JABKOHNIJE: kdo kde dokázal, že skiny nastavoval Palmer?
skiny nastavoval M3, který už byl vyhozen s pozice GM (viz minulý příspěvek)

gestapo: jak se ke kdokoliv chová, tak se k němu chovám i já
# 23.1.2012 15.28
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Czechu, je jedno, ale ty a THE jste si ten tým vybrali, tudíž za něj ručíte;) už to chápeš? Jste fakt asi retardi s IQ 55 co :)
# 23.1.2012 15.36
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
zlata 826 s ktorou problémy neboli (Okrem Bugerov) :D :D CZ vyser sa na nový update a urob 826 :D
# 23.1.2012 15.47
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
To odstranění skinů je celkem důsledné, když nejsou ani na mých vlastních účtech :idea:
# 23.1.2012 16.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Jenže Jabko za to nemůže
Chápeš že tam hrajou kidi? A myslím že těmto kidům se i udělil IP Ban
Takže asi tak moje milé
# 23.1.2012 17.06
Obrázek
By Montik
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
IP Ban :D myslíš že sa to nedá obísť :D inač s tými kidmi máš pravdu xDxD
# 23.1.2012 17.21
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
JABKOHNIJE:Nevim co za stupida si ty ale vim to že tu šíříš nesmyslnej flame
# 23.1.2012 17.32
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Né ale fakt.. Jabko se tomu snaží samo omezit a vy ho tu jen všichni obvinujete..
LOGIKA
Sám ten server nemám rád, ale nelíbí se mi jak na ten server hážete blivajz za který Jabko nemůže
# 23.1.2012 17.32
Obrázek
By Montik
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Brokí:Né ale fakt.. Jabko se tomu snaží samo omezit a vy ho tu jen všichni obvinujete..
LOGIKA
Sám ten server nemám rád, ale nelíbí se mi jak na ten server hážete blivajz za který Jabko nemůže




Kdo za to teda může? Je za to zodpovědný vlastník serveru, správce hry si vybral on a měl si je vybrat tak, aby jim mohl věřit, ne? Je to problém vlastníka, že má nad hrou bordel...
# 23.1.2012 17.36
 
Jirekcz
uživatel
SZ

Brokí:Né ale fakt.. Jabko se tomu snaží samo omezit a vy ho tu jen všichni obvinujete..
LOGIKA
Sám ten server nemám rád, ale nelíbí se mi jak na ten server hážete blivajz za který Jabko nemůže


Tak kdo za to může? Medvídek Pú? 3-(
# 23.1.2012 17.36
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
The, kdybych to slovo nenapsal. nikdy bys ho nevymyslel.. tak mi neříkej stupido šašku :-* banujte mi ip dalej :D
# 23.1.2012 17.58
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Myslím že pro JaPko by bylo nejlepší udělat verzi, kde nebudou žádné skiny, které si hráči nechali namalovat a přidat do hry. Nechal bych tam jen základní skiny, když v tom máte takovej bordel, upřímně lituji těch, co provozují server.
# 23.1.2012 18.01
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web

eazzy8:Myslím že pro JaPko by bylo nejlepší udělat verzi, kde nebudou žádné skiny, které si hráči nechali namalovat a přidat do hry. Nechal bych tam jen základní skiny, když v tom máte takovej bordel, upřímně lituji těch, co provozují server.



Ještě to tak ty blázne.. Dělat nějakou práci pro jabko navíc... Ta situace tam je tak ubohá, že už se to ani nedá snad.. Jedinej CZ mi příjde, že má malinko mozeček.. Jinak to tam je samej integrál 3-( Prej že teďka volej Questera a bude to nějaký Wizz, protože platí na server xDxDxDxD Tomuhle se můžeš jen smát už...3-(3-(lol
# 23.1.2012 18.32
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
A je to jasný si myslim xD ,
jak se říkalo dříve,
Bez peněz, do hospody nelez.


Jinak sondíku, vůbec nevím jak se podařilo odhalit nastavování skinů od M3, za mejch časů to byl nejlepší GM ( aspoň podle všech těch vocasů ) ... dokonce i THE si ho tak dlouho chválil až přechválil a došlo to až takhle daleko xD .
Mno ale newa viď, na každou svini se voda vaří , :)
# 23.1.2012 18.47
Smrdím

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.