Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
VRak s tými tvojimi skinmy. Je tam jeden hráč ktorý má nick "Wizz". Ten má vraj všetky skiny s tebou napoly. Posielal aj dôkaz: složenku. Tak neviem že ako to teraz je. Že by to nejak sfalšoval? :-|

PS: Ostatné skiny, ktoré sa dajú nastaviť za 80k sú povolené od majitelov...Ale väčšina sú zakrúžkované zeleným krúžkom = musia mať osobne povolené.
# 22.1.2012 19.09
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Id 46 ? To jsi povoloval...
Btw : Ty tvé skiny tam všem , ale uplně všem povoluje Petr Hetver ( Wizz )
BTw : Já bych tohle Jabko zakázal , samej dement tam. Hlavně Gm tým ;)
Navíc id 111 (Resta) Tam taky nosí pár lidí , kterejm sem to nikdy nepovolil..



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.23

# 22.1.2012 19.15
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Joker, ano... On si kupoval povolení na skiny. To je pravda, ale nic to nemění na tom, že jsou MOJE ID DOSTUPNÉ NA WEBU ZA 80k

EDIT: Spletl jsem počet CHK.. Omlouvám se... Opravdu jsou od majitelů? Tak se podivej na moje zmíněné ID.. Povoloval jsem je jen Wizzovi, tak proč jsou na webu k dostání? Navíc jsem jasně zdúraznil, že ho bude mít on a nikdo jiný. 3-(

Joker? Musí mít povolené? Tak proč tomu kopírákovi nezjišťovali, jestli ho má povolenej? Nebo vůbec jeho identitu? mam svědky na to, že to tak opravdu bylo..



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.21

# 22.1.2012 19.16
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Bych to Jabko zrušil, ale pak by se sem nahrnuli jabkaři a bylo by to v pi... :/

Sundáme jabko! :D
# 22.1.2012 19.18
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
ID 72 tam teď nosí pár lidí, ikdyž jsem jasně psal, že nechci aby ho někdo měl:)..

vede to tam banda tupejch děcek, co se snažej akorát vydělat na tom serveru ;).. viz. gangsta
Hetverovi prodal několik vip itemů za real kesh, lidi mu posílali love na podporu serveru a on si to utrácel :)..



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.22

# 22.1.2012 19.21
8-)
www.hruzka.cz
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já bych jim dal všem přes držku .. lollol
# 22.1.2012 19.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Po pravde do tohto sa moc nevyznám, ale pokiaľ viem, tak Gizmo s tým nemôže urobiť nič resp. mi nenapadá, čo by stým mohol robiť...
# 22.1.2012 19.25
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
ty 3 skiny jsem zakázal u objednávky, obrázek potom ještě někdo opraví, je to stará verze a už pár skinů mimo těch tvých je zakázáno
v tý 826 se zakazovali jen ty skiny, který si majitelé nepřáli, aby je někdo nosil
ostatní jsem nechal povolené, protože to nikomu nevadí nebo to povolili
taky jsme zakazovali vektorový skiny, ty mají určitě majitele, u těch obyčejných nevim
# 22.1.2012 19.25
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ono je celkem jedno, že UŽ jste to zakazali, chyba byla že jste to vůbec povolili 3-(
# 22.1.2012 19.26
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
takže mi chceš tedy zdělit, že pokud tam tedy nehraju a nevím o tom, tudíž sem to nezakázal, tak ty skiny prostě budou? Děláš si ze mě prdel nebo co? 3-(
# 22.1.2012 19.27
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Gizi psal, že jabko už nedostane žádný update. Mně je budoucnost jabka ukradená, ale musíte uznat, že se drželo hodně dlouho :-D.
# 22.1.2012 19.28
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
psal jsem, že pokud mi majitel napíše, ať skin zakážu tak ho zakážu a smažu všem účtům ve hře
psal jsem jen autorům, na který jsem sehnal kontakt
pak ještě někdo obstarával ty skiny a myslim že právě Wizz to s tebou domlouval a říkal, že to koupil pro celej server
je to už pár let dozadu, už si třeba nepamatuješ co si psal ;)
# 22.1.2012 19.30
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Takže tím, že to hrači nezakazali to povolili? 3-(
zajímalo by mě, kdo tam má můj skin ...
# 22.1.2012 19.31
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Proč nezakážede všechny VIP skiny a nepovolíte jen ty, které vám majtelé povolili a máte s němi dohodu?
# 22.1.2012 19.32
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
nevim co máš za skin, ale kdyžtak to sem napiš jaký máš ;)
nehodlám si dělat problémy a když mi napíše majitel skinu (skutečný majitel s důkazy vlastnictví) tak ho zakážu na webu a jak to pude tak sundám ve hře
# 22.1.2012 19.33
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.