Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Palmer: psal je v úvodním příspěvku
Qipko: 59 je zakázanej podle obrázku skinů
# 22.1.2012 20.15
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

czechboy:Vrak:jak stejný?
skiny nepůjdou objednat a GM když je nastaví i přes varování tak bude vyhozen ať je to kdokoliv

GM vtloukám do hlavy, že skiny nemají nastavovat, ať si je hráči objednaj na webu
a když nastavujou skin, který má majitele tak musí ověřit identitu na ofíku



Psal jsem si se Sondíkem a ten mi řekl, že nějaký Martin3 si prý nic neověřil a nastavoval skiny hráčům bez mého nebo jeho souhlasu. Tak proč mi Sondík píše, že má pořád práva? 3-(
Koukej se už vzpamatovat...3-(
# 22.1.2012 20.17
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Vy jste banda k*k*tů, to se jako každý zvlášť musí ozvat Vám, aby jste mu zakázali jeho skin, i když např. neví ani že nějaké jabko existuje ? Automaticky co neni povolené neni dovolené.. Se proberte i ty CZECHU, u dementa palmera to chápu on na to nemá mozek on bude stejně okopávat záhonky a kouřit někomu aby měl na jídlo, ale u tebe mě to docela překvapuje, že vůbec nechápeš, co ti tu Vrak s Pálou píše.. -.-'
# 22.1.2012 20.18
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
JABKOHNIJEVrak+Palanda skiny jsou zakázaný, co nejdřív je odstraním ze hry
pár hráčů z Jabka už schání jaké skiny mají majitele, takže to dáme co nejdříve do pořádku
Vrak: nevíš kdy to asi bylo? to wipe bylo nedávno takže se mohlo dost věcí změnit
# 22.1.2012 20.20
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Co není zakázano je přece povoleno lol:-[

Nebo snad ne klucii ? xD
# 22.1.2012 20.22
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Czechu, kurv* jsi retard? Píšu, že nepovolené neznamená dovolené..
Prober se..

+ s mím skinem tam běhalo 48928281871 lidí, než jsem se registroval a zakázal to . Jste tupí jak můj nůž v kuchyni vole
# 22.1.2012 20.22
 
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Proč se to stále řeší když Czech jasně napsal že skiny odstraní ? :)
# 22.1.2012 20.23
[url]Obrázek[/url]
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
JABKOHNIJE: psal jsem, že nevim jaký skiny maj majitele, pracujeme na nápravě
[OT]doporučuju nabrousit ty nože[/OT]

Qipko: klid, ať píšou dál



Naposledy upraveno: 22.1.2012 20.25

# 22.1.2012 20.24
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Vrak: nevíš kdy to asi bylo? to wipe bylo nedávno takže se mohlo dost věcí změnit



Přeposílal mi historku ze skype a bylo to přesně 31. prosince, takže žádné WIPE nebylo 3-( Mam to zjištěné....
Když už něco napíšeš, tak si zatim stuj.. Pak akorát meleš kraviny.
Za tu dobu si potrestal a vyřešil akorát prd8-) To akorát ukazuje tvojí neschopnost ohledně serveru, takže radši prosím, aby ti Giz žádnou novou verzi neposkytl, protože je to v podstatě vizitka toho, co stvořil. A když akorát děláte bordel, nemá smysl dál něco řešit


EDIT: Jedná se o ID 58



Naposledy upraveno: 22.1.2012 20.29

# 22.1.2012 20.25
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Vrak: ano, já netrestám, o ničem nevím, jak jsem psal - o hru se stará THE
co se ostatního týče tak o to se starám já
31.12. roku 2011? na to se teda podívám!
o jakej skin se jedná?
# 22.1.2012 20.28
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Vy jste banda debilů, tím, že ten skin vůbec někdo někdy užil bez mého svolení(majitelovo) je jako kdybych si přišel do banky a vybral tvůj účet a řekl, že se to stalo dávno a miliardy by byly jednoduše v pi**.. se prober kur** demente
# 22.1.2012 20.29
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já osobně bych ho na svém serveru nenastavil ani pravým majtelům, pak je v tom strašný zmatek. A co z toho Czech má? Jenom si všichni stěžují, že je jejich skin ve hře i když ho nikomu nepovolili.
# 22.1.2012 20.31
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ono je jedno, jestli to teď stáhneš, pokud to tam bylo a jsou důkazy, určitě by se to dalo řešit nějak. Na ty skiny pokud Vám je někdo udělal a Vy jste je zaplatili, tak by jste teoreticky měli mít autorské práva. Nevím, jak je to u tohodle, ale příjde mi to dosti podobné, když někdo hodí něco na net, co porušilo autorské práva.. Protože aby to bylo používáno, musí s tím souhlasit majitel dané věci.. (Někdo použije od někoho písničku do svého videoklipu)
# 22.1.2012 20.34
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
JABKOHNIJE
uživatel
SZ

TeRiNeČkA:Ono je jedno, jestli to teď stáhneš, pokud to tam bylo a jsou důkazy, určitě by se to dalo řešit nějak. Na ty skiny pokud Vám je někdo udělal a Vy jste je zaplatili, tak by jste teoreticky měli mít autorské práva. Nevím, jak je to u tohodle, ale příjde mi to dosti podobné, když někdo hodí něco na net, co porušilo autorské práva.. Protože aby to bylo používáno, musí s tím souhlasit majitel dané věci.. (Někdo použije od někoho písničku do svého videoklipu)


viz. Certifikát(ale já ho taky vymazal, při reinstalu pc :D )
# 22.1.2012 20.35
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Prostě a jednoduše:Omlouvám se Vrakovi,Palandovi,Sondíkovi a možná dalším lidem jejichž skin se objevil bez jejich povolení na Serveru CH Jabko.
Skiny co byli nahlášené jako nepovolené nejsou k objednání a GM je nastavovat nesmí!
Pokud ještě někdo vlastní skin a nechce aby se objevoval na jabku tak pište sem nebo mě PM.A skin se v nejblížší době odstraní.
# 22.1.2012 20.37
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.