Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
certifikát je k ničemu, mám certifikáty ke všem skinům - důkaz je jen lognutí na ofiku
TeRiNeČkA: jenže my jsme používali i skiny, který nejsou povolený a nikdo se nikde neptal víš
já si myslím, že když se zjedná náprava tak by to potrestání nemuselo být tak přísné
# 22.1.2012 20.38
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Palmer, tak povolte jenom ty, které jsou povolené, né ty, které jsou bez aktivních majitelů apod. máte v těch hlavách fakt slámu dementi.
BTW: tvou omluvu nepřijímám jsi krypl
# 22.1.2012 20.39
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Svoje jsem řekl..
Pokud se ti uleví tak si nadávej :)
# 22.1.2012 20.41
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Jenže k tomuhle vůbec nemělo dojít, proto jsi krypl a k tomu abych ti nadával ... Přece nespadnu z úrovně vládce země ke kolenou debila :D
# 22.1.2012 20.42
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
JABKOHNIJE: tvoje narážky nikoho nezajímaj, pokud už nemáš nic k tématu tak nepiš
povolené jsou ty, které nemají majitele, když je majitel neznám tak ten skin počítám že nemá majitele a je tedy povolený
# 22.1.2012 20.46
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Ten tvůj příspěvek je jako příspěvek totálního imbecila. Moje narážky zajímají všechny hvězdy, asi ne dementy jako jste vy japkářqi.. Když je majitel neznámí, tak povolíte jeho skin? Tudíž je to porušování autorských práv a čauky k soudu, ale k soudu to nikdo nepotáhne, málo kdo je takovej magor.. Ale seš fakt kretén, jasně ti to tu vysvětlovali: Vrak a Pala a teď se snažim i já, napiš mi až to pochopíš, zavolej si k tomu třeba celou rodinu, třeba ti někdo pomůže..

//+30% urážanie, JokeR™
# 22.1.2012 20.49
 
ZuBR#
uživatel
SZ
backdoor do nového updatu lol
# 22.1.2012 22.33

gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
CZ - palandovo skin , hehe to je pěkné si tu číst jak máš bobečky u zadku :).
palandy skin je 82

je už od 826 celou dobu povolený.
Sondíkovo , Vrakovo nejsou jediné skiny které byly nošeny.
Za dob kdy jsem byl kamarád s Kozlem tak nosili i kozlovo , nosil se skin ze hry Crysis,Chameleon,Lemmyho.... a je toho dost :)
Už dřív jsem dával stížnost na jabko, a poté to smazal na požádání a ukecání Pavlem Soukupem.
Upřímně, jabko nebylo nikdy bez chybyčky, vždy se něco našlo... a když bylo vše ok, začali se nosit nepovolené skiny, falšovat certifikáty ( viz. Index a spol)
Jednoduše,
Zakázat update je málo, rozbít držku taky...
# 22.1.2012 22.35
Smrdím
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
gestapo: nechápu tvůj příspěvek...
GM co nastavil zakázaný skin je vyhozen z pozice GM
skiny zakázány a smazány ze hry
ZuBR#: tvůj příspěvek taky nechápu
# 22.1.2012 22.40
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Nedělej blbečka, když mi bylo 11 tak si mi psal odpovědi na moje stížnosti ve tvaru : Di do píči newbo.
Teď se se mnou bavíš konečně , kdopak tě převychovával? He. xD
Nejde tu o GM, jde tu o demenci, před rokem a půl co sem byl vykoplej z CHTS ( a to bylo co říct že sem neměl práva) tak sem jasně řekl, že pokud budete vyhazovat další lidi jako byl dříve MAg magic, atd.... tak to půjde dopíči vše, taky že šlo.
Vzal to THE -> Ze začátku na <->
teď je to lepší, ale pořád to nemá na tolik v hrsti jako ty když byla verze X a ten chmat sis hlídal sám.
Kdo by nechápal že na to nemáš čas, taky bych na to neměl čas , už teď ... a to mi bude teprv 15 ( ještě chodim na ZŠ ) ....
Lidi nosili tyhl skiny, a ty jsi jen odpovídal : Ok vypnu to,
jen co ti napsal THE už si to nahodil zpět a ty lidi zase nosili nepovolené skiny.
A takovejhlech případů bylo dost.
Hrál sem na jabku 4.5 roku, nyní už ne.
Ze mě blbečka neuděláš 8-)
# 22.1.2012 22.46
Smrdím
ZuBR#
uživatel
SZ
To byl humor ,který není na místě. Omlouvám se.
# 22.1.2012 22.49

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Promiň Geste, ale zde se opět musím zastat CZ.
Znám ho roky a v životě jsem neviděla, aby tento člověk někomu nadával, a ještě když se snažil dotyčný řešit nějaký problém. Pokud CZ někdy napsal nějakou vulgaritu či něco hanlivého tak max. žertem.
# 22.1.2012 22.52
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Nojo, tak ale ty si viděla ty chaty 3 roky zpět?Kdy jsem ještě hrál s DvS , Suezem, atd? :D
Ty nadávky mi jsou u.. , spíš mi de o to, že se dějou věci který se za Kartinovo dob děli zřídka.
Edit:Jistě znáte skoro 97 % komunity offíku Canda.
Já si od něj kupoval povolení na jeho skin, kdybych byl zmrd -> tak řeknu na jabku že jsem Cando, lognu na offík se skinem a mam ho.
Jenže já si to domluvil tak, že skin mohu mít pouze a pouze na svých účtech, tudíž by jste zas vy urobili chybu, nebyla by první ani poslední.
A to už jde vážně jen o lidi, je uplně jedno jestli ho má na offíku.Jde o to zjistit jestli je to pravej majitel nebo ne, a nebo další řešení
-> ignorovat spam typu : Pls chci skin.!
# 23.1.2012 5.53
Smrdím
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Gestapo na tvůj příspěvek sem fakt čekal :)
Půlka toho co si napsal jsou stejně blbosti..
Skiny byli odstraněný,víc už k tomu neni co říct
# 23.1.2012 6.18
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Big brother přišel, nebo-li florbalista.
Zdravím, jo :D ale jsou to blbosti ze tvého serveru, měl by si se nad tim zamyslet a né se tomu jak blbeček smát =D
# 23.1.2012 15.09
Smrdím

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.