Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Jabko server!

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím.... Takže, jak už tu bylo známo, Giz je celkem dost naštvaný na tento server, jelikož si nevážej a tím pádem nechtějí novou verzi. Takže jsem se s kamarádem rozhodl podivat se tomuto serveru na zoubek. Jelikož v GM teamu, mají asi jen dva lidi platný občanský průkaz, nedivím se tomuto bordelu. 3-(

1) Už asi víte, že máme s hráčem Sondíkem ID 58 napůl. Jeden malý kluk si prý rozhodl, založit si stejný skype jako Sondík, stejné údaje jako on, stejné účty atd. Poprosil dotyčného GM, aby mu nastavil ID 58 na několik účtů. Co si asi myslíte, že GM udělal. Prověřil to? Samozřejmě, že ne. S radostí mu to nastavil. Zde by se to nikdy nestalo, ovšem na jabku se děje ledasco.

2) Tak jsem se tedy rozhodl podívat, zda tam někdo nepoužívá moje skiny bez oprávnění. EDIT: Moje ID (23,31,43,46,50,58).. A trošku mě zarazilo, že ve hře jsem těch skinů dost potkal. To ale není zcela konec. Když mi kamarád napsal, že se mam kouknout na jejich web, docela jsem se divil. ID (23,31,50), tudíž moje, jsou na webu k zakoupení za 80k 3-( [složenkou vlastnictví mohu dokázat]

3) Můj kámoš je už údajně varoval ve verzi 826 na to, že bude problém. Správce mu prý neodepsal proto, že je spoustu majitelů skinů už mimo hru. Tak co bysme si nemohli udělat podvod s tím, že oni už nehrajou a my si veme jejich skiny, že? Sice mi to nepřijde jako uplný podvod, ale pořád to podvod je :-!

Takže tímto prosím Gizma, aby s tím něco udělal. Taky prosím ostatní uživatele, kteří jsou taky podváděni, aby se přidali na mojí stranu a anketou dokázali Gizovi, že už by jim měl nadobro zatnout tipec ;-)



Naposledy upraveno: 22.1.2012 19.14

# 22.1.2012 19.04
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
  • Chcete, aby byl tento server potrestán?
  • Rozhodně...18 hlasů, 67 %67 %
  • Spíše jen pokuta...2 hlasy, 7 %7 %
  • Ne...7 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 27 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
To samé můj skin, povoloval jsem ho několika lidem to ano, ale mám zapsané nicky.
Když jsem šel do hry, viděl jsem mum skin a obhajovali se tím, že mu to povolil jeho kámoš a pod.. Pak jsem se zaregitroval pod nickem Kozlik a nějaky čísla poprosil o skin a hend mi to dali, aniž by se ptali na ověření a tak..

Posledních pír měsíců jsem tam nebyl a nikdo mi nepsal že by tam někdo měl muj skin bez povolení, ale měli ho tam tak jsem pro STOP updatů.. Když jsem napsal nějakemu GM tak mě furt odkazovali na czechboy a pod, tak nač tam ty gm jsou, když se vymlouvaj že nemaj přístup k softu a že až budou mít, tak ho sundaj, ale pak ho tam nadále nechají..

A VRak není jediný co má s Jabkem problém, je nás hodně, opravdu hodně..
mnoho lidí bude asi jabko obhajovat a budem se přít o názory, ale mám někde i screeny jak tam je kupa lidi s nepovolenýma skinama..
# 22.1.2012 19.37
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Néé 3-( Ty bys měl zakázat všechny skiny a povolit jen ty, co ti povolil majitel 3-(
# 22.1.2012 19.37
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jasně jsem Wizzovi zdůraznil, že skiny odkupuje pro sebe. Né, že to dá na objednávku, o tom nebyla řeč.

Czechboy: takže příklad: Co takhle Saly? A jeho ID 40.. Proč bychom jí tam nedali, vždyť Saly už dávno nehraje. Jeden den např logne na jabko a pulka dětí tam má jeho skin... WTF?3-( [je to jen příklad].. Navíc to samé bylo se Sondíkem. Nehrál tam a když mu někdo napsal, že tam má někdo můj + jeho skin tak tam logl a viděl to prostě. Je to neschopnost. Navíc CZ myslím, že si už dost velký na to, aby si alespoň do GM teamu nasadil nějaké zkušené hráče. Co tam např. dělá Loran, který chodí do 7-8 třídy. Kdyby si tam měl někoho zkušeného, rozhodně by se to nestalo 3-(
# 22.1.2012 19.37
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Co na to říct ... můj je ID 82

Ty si opravdu myslíš, že když sem to nezakázal, že jsem to dovolil?

Já takovej server v životě nehrál, takže nevím co se tam děje, ale zastávam se tu ostatních .. a jen pevně doufám v to, že si z vás nikdo nedovolil nasadit do hry muj skin ..
# 22.1.2012 19.40
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD Pálo, trefa do černého... Tvůj skin je na webu k dostání za 80k lollollollol


BTW: http://www.chmatakov.jabko.net/skiny930
# 22.1.2012 19.42
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

VRak:Jasně jsem Wizzovi zdůraznil, že skiny odkupuje pro sebe. Né, že to dá na objednávku, o tom nebyla řeč.

Czechboy: takže příklad: Co takhle Saly? A jeho ID 40.. Proč bychom jí tam nedali, vždyť Saly už dávno nehraje. Jeden den např logne na jabko a pulka dětí tam má jeho skin... WTF?3-( [je to jen příklad].. Navíc to samé bylo se Sondíkem. Nehrál tam a když mu někdo napsal, že tam má někdo můj + jeho skin tak tam logl a viděl to prostě. Je to neschopnost. Navíc CZ myslím, že si už dost velký na to, aby si alespoň do GM teamu nasadil nějaké zkušené hráče. Co tam např. dělá Loran, který chodí do 7-8 třídy. Kdyby si tam měl někoho zkušeného, rozhodně by se to nestalo 3-(




VRaku, věkový průměr na tom serveru je cca 12-13 let. Když jsem tam chvíli působil, tak stačí se občas podívat na fórum, u každé přihlášky máš věk 13, 14 let etc. :D

Jediný plnoletý je CZ, následně jsem tam byl já a Graffitka se k tomu blíží.
# 22.1.2012 19.44
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
OMG, ZAJÍMALO BY MĚ, JAKEJ DEMENT, SE MĚ KDY PTAL, JESTLI TI HO MŮŽE VZÍT A IKDYBY SE MĚ PTAL, TAK HO NEPOVOLIM A NĚJAKÝ ZAPRD*LENÝ JABKO HO TAM BUDE DÁVAT JAKO NĚJAKOU VĚC? ..

To si mě snad děláte ale už prdel ne?
# 22.1.2012 19.45
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Co s tím asi mohu udělat? Jen jim neprodat update. A zatím to tak skutečně vypadá, tohle je opravdu bordel.
# 22.1.2012 19.46
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Gizmo já si myslím, že tohle by i stačilo jako potrestání :)
# 22.1.2012 19.47
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Se nedivím, když CHTSkům tam velí Loran co má cca 11-13 roků, THE a jeho sourozenci svou inteligencí taky mluví za vše, jsem rád, že už tam nehraju. Update bych jim fakt nedal.
# 22.1.2012 19.49
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
jak jsem psal... zakazoval jsem převážně vektory a skiny, který mi zakazovali majitelé
nebudu psát kvůli skinu doporučenej dopis někomu koho jsem v životě neviděl, neznám ho a budu ho prosit o povolení skinu ve hře, kterou už nehraje, nezajímá ho?
jasně, vy hrajete tak mi můžete napsat ať to sundám, což taky udělám
jak jsem taky psal, nejsem jedinej kdo ty skiny zpracovával, pracovalo na tom víc lidí a zakázalo se jen to, co mi napsali

s těma GM co ty skiny nastavili v blízký době (log mám od září, kdy bylo wipe) si to vyřídim a pokud nebude vyhozen tak důkladně potrestán

já se o CH nezajímám, takže nevím které skiny mají majitele a které jsou "FREE" od Gizma nebo kdo je dělal... tak pochopte mojí neznalost
# 22.1.2012 19.49
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jestli seš majtel tak by si měl ctít autorský práva a ten zaprdelenej dopis napsat.


zase pišeš tu samou sračku, takže když tam nehraju, takže ti ani nebudu psát, že svuj skin zakazuju, tak vy si ho jen tak povolíte?

a když se o to nezajímáš, tak tam doprdele nic nenastavujte ! jednoduchý !
# 22.1.2012 19.51
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
RembuSek
uživatel
SZ
...................



Naposledy upraveno: 22.1.2012 21.13

# 22.1.2012 19.52
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ty jako majitel serveru by jsi měl zkontrolovat a ověřit, co ti GM poslali ne?..
# 22.1.2012 19.52
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
však ho dávám pryč, když teď píšeš, že ho tam nechceš - jednoduchý řešení
# 22.1.2012 19.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Chmatákov Jabko server! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.