Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
joooooooo třeba budu procházet po mapě a jemu se zamane, že mi dá np.. Ná tady máš jentak "důvod" Nelíbil se mi. Uvažuj.
# 3.9.2011 9.44
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
To bych musek být bezcharakterní ubožák, jako seš ty...Kdybych se ti za něco mstil, jak ty říkáš, dostal bys na emptyho np hned za urážky a to né na jiný můj účet, ale na CH.T.S. účet..A přesto jsem ti np nedal.
# 3.9.2011 9.52
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Já ti psal, dej mi ban klidně mam v píči kvůli tobě nějakou hru :)))))))))))) A promiň že sem ubožák ještě ti dam na omluvu nějaký vipko ve hře :-* 3-(
# 3.9.2011 9.55
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Teď je aspoň vidět, jak se každý na koho hrál a ID6 to za pár minut trpělivosti všechno vyvrátí xD

Jednoznačně ID6 nestahovat Mariovi, jedinej aktívnej CHTS s Johnem.... máte se chovat a hotovo.
Jen připomenu - vyskillit obratka, přeska se dá velice jednoduše, muťáky...
# 3.9.2011 10.23
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Matomi: Mám se chovat když dostanu np za to že 5x né po sobě napíšu něco ? To je fakt spam:-) Směšný =)
# 3.9.2011 10.38
 
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype

remdoman:A o tom jsem tu taky celou dobu mluvil, chmatákov nemá tolik hráčů aby si mohl dovolit o nějaké přicházet. V poslední době hráči jen odchází ale už chybí lidi co by přicházeli. Nováček se přihlásí na ofik, něco udělá třeba rozhází ryby, najendou je v NP a netuší proč. Se hrou buď skončí anebo jde na jabko, již třikrát jsem mezi hraním téměř roční pauzu a pokaždé když se sem vracím to tu pustne a pustne. Situace před dvěma lety a dnes se nedají srovnávat. Lidi co tu jsou už přešel ten západ pro hru, ale kdo by se jim taky mohl divit za takovou dobu, a noví již nepřicházejí. Jestli to tímto tempem půjde dál jako v předešlých letech, myslím si že až se sem zase po roce vrátím již tu nebude nikdo s kým bych si mohl pokecat a možná že tu už nebude ani tato hra která se přesune do herního nekropolis českých tradičních her....
Ačkoli se to může zdát jako nesmysl a anarchie, zastávám názor že server by si měl hráčů vážit a tak nějak si je hýčkat protože i kdyby mi to nějakej mario tisíc let opakoval bez hráčů není hra a vy si konečně zvykněte že tohle již není doba OLD hráčů, což je (přiznávám) svým způsobem velká škoda.



Ty jsi vážně srdcař :-D
# 3.9.2011 11.07
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Fabos121:Jenže toto není CS a tolik hráčů tady není ;))) ... A na tak vysoké tresty se ti každý vysere :)) Má hráče potrestat ne je donutit přestat hrát ;)


Souhlasim s Fabosem.
# 3.9.2011 11.28
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Fabos ale NP potřestání je, a když má být trest takovej aby se hráč "náhodou neunavil" nebo "neunudil", nebo nespotil a nepřechladl tak to ať si jdou ozaj hráči na zelovoc, tam za dobrý slovo porpustěj i smarta. CHTS nezmeníš, jenom si navykneš a vůbec nechápu jak hrát abych dostal NP, když si po sebe seberu ryby, zahodím do koše (které nepotřebuju), stejne tak u každýho skillu, nerekillím svoje acc ani cizí když je to zakázáno a je vybaveno. Kdekoliv jinde by se za takovýhle topic dal ban IP, na CS to bylo taky jedno z pravidel. Nelíbilo se ti, dostal si banán.
# 3.9.2011 11.57
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail

Fabos121:Jenže toto není CS a tolik hráčů tady není ;))) ... A na tak vysoké tresty se ti každý vysere :)) Má hráče potrestat ne je donutit přestat hrát ;)

# 3.9.2011 12.25
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mario je odbrej chts , jen tu brečíte že máte np :///////////////////
Jewe , kdyby chtěl tak ti dá np i na jewa za to , jak si mu nadával u hnědýho..
# 3.9.2011 12.29
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web

Fabos121:Jenže toto není CS a tolik hráčů tady není ;))) ... A na tak vysoké tresty se ti každý vysere :)) Má hráče potrestat ne je donutit přestat hrát ;)


To je přesně důvod, proč nemají všichni mrchtalové z tohoto topicu ban IP :idea:.

Lidi, prostě tu přestaňte brečet. Tohle nemá cenu. Jak psal Matomi - stačí se držet alespoň základní slušnosti a NP nikdy nedostanete ;-)

Hybrid: Opravdu už nepiš. Si o sobě myslíš kdoví co. Přitom tu vedeš řeči jak spratek co vidí klávesnici prvně v životě. Lépe tu bude bez tebe. A mimochodem, když chceš pravidla, stačí číst: www.chmatakov.cz/pravidla - je tam napsáno, že CH.T.S. si může dávat tresty dle vlastního uvážení, protože je to v její kompetenci. A bugování je zmíněno už tam. Tvrdý trest je u mně IP ban, ne 500 kamenů...
Warn na fóru bys zasloužil už za to, žes byl línej prohřešky, za které CH.T.S. dává np najít. Psal je jednou MAK na hlavní stránce a John je taky psal do nespočtu topiců. Navíc - průměrně myslícímu člověku dojde, že bugování asi nebude v souladu s pravidly. Nemusí to být nikde napsáno. A to, že nevíš, kolik máš kamenů je součástí trestu. 8-)

Mario, John i Gizmo mají moji plnou podporu a svoji práci dělají dobře.
# 3.9.2011 12.56
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
takže xD sem si to tu pročítal a dospěl jsem k závěru,že všichni zmiňovaný co ochočovali tečku mají banána at se máte zase o čem hádat,protože jste se sami napráskali xD


a dúvod??? vědomé využívání bugu ve hře xD xD xD
# 3.9.2011 13.09
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

TheneoR:Mario je odbrej chts , jen tu brečíte že máte np :///////////////////
Jewe , kdyby chtěl tak ti dá np i na jewa za to , jak si mu nadával u hnědýho..



A proč myslíš že mi ho nedal? Abych si nahodou nemohl těžit s řemdou bojdu :))) Víš? A přesněji mi šlo o to aby si ,,pan" dokázal že je něco lepší tak at mi zavře ještě třeba Sklada ataaak...
Johne, ale když někdo killí hnědýho (bojda) že do něj jenom střílí za bojdu nemůžeš mít 40 ocho myslim tak proč mu vyhrožuje Npéčkem?
# 3.9.2011 13.41
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
V době, kdy si mi nadával u hnědýho, jsi ještě ani bojdu v np neměl.
O jakým bojovníkovi to tady mluvíš ? Toho chobota zabíjel Resarix (řemeslník) který tu tečku i později ochočil..Ovšem nevěděl, že já tam jsem skrytý za lovce ..Nikdo nevěděl, že tam stojím..Později jsem pak přišel za řemeslníkem, upozornil jsem ho a on ho pak už jen killil..Jak si tady někdo stěžoval, že jsem mu dal np za killení chobota, není to pravda..
# 3.9.2011 14.10
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mluvím u účtu "Lofásek" bratránek mi ukazoval historii... A on by mi opravdu nelhal. Psal si něco ve smyslu :Lofásek vypadni a nekill toho chobota nebo dostaneš np. ;)
# 3.9.2011 14.12
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.