Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Hybride: mám takovej skromnej dotaz, když ti chtěl pomoct, tak proč ti ty šutry nevozil normál z druhý těžby a nedával ti je shopem a musel udělat všude takovej bordel?
# 1.9.2011 15.08
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Aby se dostal do Np on psal že se tam zkusí dostat podle mě to je rychlejší než aby obíhal celou mapu
# 1.9.2011 15.10
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Mickey™ je veřejný účet..Heslo k tomu účtu má asi 10 hráčů ...Chtěl sis jen dostat účet do np, aby sis vytěžil řemdu a tím že bych ten účet ti zavřel, bych ti jen pomohl..Proto máš jen nastavený šutry a jsi před np..Tam těžko můžeš lagovat a spamování tam vadit nikomu nebude..Určitě né víc, jak lidem u rybka...Až přijde John, rozhodne se on sám, jestli účet zablokovat z důvodu veřejného účtu nebo jiný řešení.
# 1.9.2011 15.10
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Já potkal mickeyho a nabídl mu to ...
# 1.9.2011 15.11
 
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Než jsem to napsal tak se tu objevily 4 příspěvky...
# 1.9.2011 15.13
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Mario ale i tak není to tak náhodou nadržování? za lagování se dostává NP tak nevím co řešíš :)
# 1.9.2011 15.14
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Zapomněl jsi poznamenat za provokativní...
Btw: nemyslíš si, že bylo lepší aby ti těžil a nosil šutry z druhý těžby než aby provokativně zaflákal celou rybárnu a u hnědýho rybama? To ti moc nepomohl...



Naposledy upraveno: 1.9.2011 15.22

# 1.9.2011 15.14
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Lagování jako Lagování
# 1.9.2011 15.16
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A nemyslíte si, že by john měl maria vyhodit když si vymejšlí svoje pravidla ??....

Třeba zakazovat killit hnědýho ? Trošku mimo.
# 1.9.2011 15.55
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Neměl by ho vyhodit, tak má své praktiky, ale o tom hnědým vím až teď, to je teda docela přehnaný, takhle Maria neznám.
# 1.9.2011 16.00
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Tak ať se zamyslí a dává tresty až po uvážení... Né jako dneska mojmu bratránkovi, když pomáhal jeho kamaradovi s mystikou... tak mu chytal ryby a np za lagovaní dostal.. Mario je pravda ze dostal až 500kamenů ???
# 1.9.2011 16.02
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Jo no taky Celou dobu co jsem já a Fli ochočovali hnědku tak resarix killil hnědku mario tam rybařil, přestalo ho to bavit a šel chytat hnědky a řekl : Ještě jednou a NP přitom celou dobu tam rybařil a nic nejradši bych ho vyrazil




Naposledy upraveno: 1.9.2011 16.22

# 1.9.2011 16.03
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A co jako? Kdyby vám někdo dělal naschvály, že by toho hnědýho pořád zabíjel když chceš ochočovat (vydělávat) tak bys ho taky nejradši někam poslal... On si to zařídil takhle.

Empty, to je zase přehnaný, ale nevíš co mu tvůj bratránek s tím mystikem říkal, tím nechci tvrdit, že je tvůj 10letý bratránek hulvát a nadával mu.
# 1.9.2011 16.06
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Přehnanej.. Persy, nadával mu za druhej acc a to na účet Hector timpádem to taky neměl řešit NP ale budiž to druhý chápu.



Naposledy upraveno: 1.9.2011 17.56

# 1.9.2011 16.06
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
:D Mario u mě není CHTS,dělá si co chce a myslí že když má práva tak je king nebo co...
# 1.9.2011 16.07
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.