Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jo jenže některá pravidla se dají využít pro svůj prospěch tak se musí v některých případech pozměnit.
Někteří řemdové dělají bordel aby si mohly vitěžit druhý acc z NP, který by se mněl poctivě vytěžit sám... Takovým bych nechával sundat těžbu, jak to jednou udělal john xD
# 2.9.2011 20.55
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Když myslíš...
# 2.9.2011 21.00
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Vždiť jsem ti je tu napsal, to nejsou moje pravidla... 3-(
# 2.9.2011 21.00
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Jsi GM? jsi CHTS? jsi CHMAZKA? nejsi tak proč bych tě měl do*rdele poslouchat? ? ?
# 2.9.2011 21.02
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pravidla zná snad jenom gm,chts a chmazka?..
# 2.9.2011 21.06
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Tebe nemusím poslouchat ...
# 2.9.2011 21.08
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Hybrid:Jsi GM? jsi CHTS? jsi CHMAZKA? nejsi tak proč bych tě měl do*rdele poslouchat? ? ?




Je GM? Je CHTS? Je CHMAZKA? není tak proč ho dop*dele posloucháš? 3-(
# 2.9.2011 21.08
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
[DyStReA]*: Možná byste to měli brát jako hru ;) KDyž zavírá buggery, prosím .. ale dát někoho do NP, že celkem asi 5x napsal že Cecilka smrdí? .. 3-( Trošku moc ... ;)
# 2.9.2011 22.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Fabos121:[DyStReA]*: Možná byste to měli brát jako hru ;) KDyž zavírá buggery, prosím .. ale dát někoho do NP, že celkem asi 5x napsal že Cecilka smrdí? .. 3-( Trošku moc ... ;)



A to ještě ne po sobe =DD je mi směšnej dneska jsem ho zapil ať mi vlee na zada =D voas
# 2.9.2011 22.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Příjde mi to, že na je až moc přísný :)) .. Ale co, chce pomáhat a chránit, tak ať :D:D:D
# 2.9.2011 22.28
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Víš jak je to s policajtama potkaj tě v 10 vožralýho a ještě si do tebe kopnou přesně tenhle typ mi přijde mario...:) Ale ja nevim co píšu =D
# 2.9.2011 22.30
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Všude máte napsáno, že prohřešky a výše trestu posuzuje CHTS/GM => i kdyby Vám dal 10000 kamenu za killení chobota, tak to udělal asi proto, že mu to přišlo v danou chvíli vhodný, např. po několikátém napomenutí, po nadávkách na něj,... ADMIN team a tam patří i CHTS, by měl mít respekt. Kdybych se měl na Counteru s každým kidem hádat, kolika hodinový ban jsem mu dal a proč, tak bych si nezahrál. Jediné co by se dalo navrhnout je, že při každém udělení NP nad určitý počet kamenu, se to dá na "spešl" thread a dá se tam k tomu důkaz(screen,...) toto by mohl i Gizmo naprogramovat, že by to dělalo automaticky, bud ve hře, nebo na web.
# 2.9.2011 22.41
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenže toto není CS a tolik hráčů tady není ;))) ... A na tak vysoké tresty se ti každý vysere :)) Má hráče potrestat ne je donutit přestat hrát ;)
# 2.9.2011 22.53
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
PlXEE
uživatel
SZ Mail

SOJka:Všude máte napsáno, že prohřešky a výše trestu posuzuje CHTS/GM => i kdyby Vám dal 10000 kamenu za killení chobota, tak to udělal asi proto, že mu to přišlo v danou chvíli vhodný, např. po několikátém napomenutí, po nadávkách na něj,... ADMIN team a tam patří i CHTS, by měl mít respekt. Kdybych se měl na Counteru s každým kidem hádat, kolika hodinový ban jsem mu dal a proč, tak bych si nezahrál. Jediné co by se dalo navrhnout je, že při každém udělení NP nad určitý počet kamenu, se to dá na "spešl" thread a dá se tam k tomu důkaz(screen,...) toto by mohl i Gizmo naprogramovat, že by to dělalo automaticky, bud ve hře, nebo na web.




porovnáváš csko s chmatem? seš dobrej.. :D
# 2.9.2011 22.55
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
A o tom jsem tu taky celou dobu mluvil, chmatákov nemá tolik hráčů aby si mohl dovolit o nějaké přicházet. V poslední době hráči jen odchází ale už chybí lidi co by přicházeli. Nováček se přihlásí na ofik, něco udělá třeba rozhází ryby, najendou je v NP a netuší proč. Se hrou buď skončí anebo jde na jabko, již třikrát jsem mezi hraním téměř roční pauzu a pokaždé když se sem vracím to tu pustne a pustne. Situace před dvěma lety a dnes se nedají srovnávat. Lidi co tu jsou už přešel ten západ pro hru, ale kdo by se jim taky mohl divit za takovou dobu, a noví již nepřicházejí. Jestli to tímto tempem půjde dál jako v předešlých letech, myslím si že až se sem zase po roce vrátím již tu nebude nikdo s kým bych si mohl pokecat a možná že tu už nebude ani tato hra která se přesune do herního nekropolis českých tradičních her....
Ačkoli se to může zdát jako nesmysl a anarchie, zastávám názor že server by si měl hráčů vážit a tak nějak si je hýčkat protože i kdyby mi to nějakej mario tisíc let opakoval bez hráčů není hra a vy si konečně zvykněte že tohle již není doba OLD hráčů, což je (přiznávám) svým způsobem velká škoda.
# 3.9.2011 0.27
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.