Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

PlXEE
uživatel
SZ Mail

Mario:2x nebo 3x ? Byl jsem tam skrytý dobrých 20 minut..Zabil a ochočil si tečku a pak si dement ještě stěžuje, jak jsem si vůbec mohl dovolit napomenout, aby toho chobota pak už nezabíjel.Np jsem mu dát mohl a nedal a on si pak ještě stěžuje a to ještě chcete nižší tresty ? Ani náhodou.



težkej šéfík :D
# 2.9.2011 20.24
 
LuiS^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Moc nehraju.. :/
SZ Mail Skype
Jako hoši, nechápu na co si tu ztěžujete (bez urážky)..

Nezainteresovaný člověk brzo stratí pointu vaších stížností..
# 2.9.2011 20.25
Obrázek Obrázek
Obrázek
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Je to tvrzení proti tvrzení já mám verzi takovou a ty zase takovou prostě a jednoduše (podle mě) jsi tam došel a když jsi viděl že resarix tu tečku neochočuje tak jsi mu zakázal toho chobota killovat to si moc dobře pamatuju protože on už s tím ochočováním tečky nechal...
# 2.9.2011 20.25
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já nevím, jestli ty pravidla potřebuješ, ale většinou to je to co normální člověk na chmatu nedělá a aspoň teda já ty pravidla znám. Nebo tu chceš ještě udělat to, že každý kdo dostane np musí být natočený jako na jaPku?...

1. NEnadávat
2. NErekillovat
3. NElagovat
4. NEdělat nikomu naschvály
5. NEkillovat v modré zoně a následně odlognout, ovšem toto se netrestá pokud- neodlogneš, nebo ti kamarád nesbírá itemy.
6. NEzabíjet v NP
7. NEkrást
8. NEbugovat
10. VŠE CO ŘEKNE GM/CHTS/CHMAZKA JE PRO TEBE SVATÉ, TO, ŽE SE TI TO NELÍBÍ JE JENOM TVŮJ PROBLÉM, NIC S TÍM NEUDĚLÁŠ, POKUD NEUDĚLÁ FATÁLNÍ CHYBU A NEMÁŠ JÍ ŘÁDNĚ ZDOKUMENTOVANOU.

____________________________________________________________________

Těmito pravidly se řiď a nikdy se ti nic nestane, je tvoje věc, když budeš při něčem "nelegálním" riskovat, prostě tě chytí, nebo ne... To už je pak o štěstí.

Jelikož jste už s pravidly seznámeni, je jen na vás, jestli je budete porušovat, nebo ne, ale počítejte s tím, že když ti to na poprvé výjde, nemusí už na podruhé.



Naposledy upraveno: 2.9.2011 20.49

# 2.9.2011 20.29
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
A zapoměl jsi ještě nekillovat choboty když přijde dítě, který si chce ochočit chobota a rozbrečí se nad tím když vidí jak ho killujou ... :)
# 2.9.2011 20.32
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To je pravidlo číslo 4... Normální člověk by to pochopil, ale jestli bych to měl rozepisovat takto do podrobna tak to u těch 10 bodů asi neskončí.
# 2.9.2011 20.33
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Někdo z nějakého důvodu přibírá 11. pravidlo - NEmyslet O_o
# 2.9.2011 20.33
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Né nedělat nikomu naschvály ale nedělat naschvály pouze chts že? celou dobu se tam díval jak resarix zabíjí chobota nic neřekl, ale jak začal ochočovat mario tak začal zuřit ...
# 2.9.2011 20.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A co ti furt vadí?... Jestli ho někdo ochočoval a byl u toho Mario, tak mu měl normálně říct, on se o vás nebude starat jak o nemluvňata, máš pusu tak se ozvi...
# 2.9.2011 20.37
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Když myslíš... ty jsi tam nebyl...
# 2.9.2011 20.39
 
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Hybride, kvůli takovým jako jsi ty se tu rozpadá komunita, běž na JaPko, nebo z kama jsi došel3-(.
# 2.9.2011 20.41
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Rozpadá komunita jo? :D :D tak to moment prvně se podívej na toho ubožáka v zrcadle a pak něco říkej :* běž si hezky na hruŽku :*
# 2.9.2011 20.43
 
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Nad tebou nejde nic jiného než jen zakroutit hlavou :-/
# 2.9.2011 20.44
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mario je výše postavená osoba, které byly uděleny práva za to že mu jde věřil.
Pokud mario uzná za vhodné udělit takový a makový trest za nějaký prořešek, tak je to vaše mínus. Máte dodržovat pravidla. Já mariovy věřím. Ne z toho duvodu že by mi nadržoval, ten ha*zl xD z prominutím mně strčil do NP taky za takovou uplnou kravinu, já jsem si trest vytěžil, poučil jsem se z chyb a už to dělat nebudu, pokud nebude poblíž mário.

Ale rád bych hlasoval pro to aby mu byl sundán ten de*ilní neviditelný skin..
Strčte mu tam ten skin lamy, sedí na něho. xD
# 2.9.2011 20.48
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Jenže kde máš pravidla? mně jsou nějaký jasperovy pravidla u prdele ... oficiální pravidla jaký jsou prohřešky...
# 2.9.2011 20.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.