Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gizmo
autor hry
SZ
O jaký bug s chobotem jde?
# 2.9.2011 15.45
 
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ

koly aneb qqqqqq:Chcete vyhodit jediné chts? To tam má být john sám? D:



Vezme někoho lepšího. ;)
# 2.9.2011 15.46
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Mario, ber to tak, že je to hra, proboha 3-( Proč ho nenapomeneš a pak nedáš trest? Ty si radši jak šulinek budeš dělat screeny a pak ho zavřeš :)
# 2.9.2011 15.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Gizmo:O jaký bug s chobotem jde?



Zabití hnědýho, timpadem vznikne místo něho tečka a ta se dá ochočit. (růžová tečka)
A vim ještě o jednom bugu kterej by chtěl opravit = MARIO VEN Z CHTS...



Naposledy upraveno: 2.9.2011 16.01

# 2.9.2011 15.52
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
A ještě ten přes WPE..
# 2.9.2011 15.55
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Sry že Vám tu kazím debatu ale ještě pořád mi nario neodpověděl, jak si představuje skillení přesnosti a obratnosti bez porušení pravidel???
# 2.9.2011 15.58
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Remdomane, už mně nebaví číst tvoje "sofistikované" a naprosto dementní příspěvky. Hraješ si tu na oldaře a na to jak hraješ 3 roky? a přitom nevíš, jak vyskillit obratku nebo přesnost bez porušení pravidel? Tož to jsi na tom hodně špatně.

Myslím, že Mario moc dobře ví, kdy má dat někoho do NP a nebo ne, ten kdo mu práva dával(nejspíš john) ho nejspíš dostatečně poznal na to, aby mu mohl věřit, není to jako na jabku, kde se dají práva každém dementovi, který pouští kamarády z NP. V tom případě jsou vaše imbecilní narážky naprosto irelevantní. Čím docílíš toho, když si budeš na Maria nadále stěžovat, jestliže John v něho má důvěru a ještě to může doložit screeny?
Fabos: Na co je asi skin ID6? Proč byl přidán do hry? Proč jsou pravidla? proč asi? protože si je má každý přečíst a nikdo nikoho nebude napomínat.


S tímto se s touto komunitou loučím, pokud si nevážíte ,toho co máte a pokud se ve hře chováte jako debilové , není co řešit. Práva bych Mariovi nechal. Jestli se nemýlím byl to právě on, kdo platil s Matomim chod serveru ;)
Bye.3-(
# 2.9.2011 16.54
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

[DyStReA:*]Remdomane, už mně nebaví číst tvoje "sofistikované" a naprosto dementní příspěvky. Hraješ si tu na oldaře a na to jak hraješ 3 roky? a přitom nevíš, jak vyskillit obratku nebo přesnost bez porušení pravidel? Tož to jsi na tom hodně špatně.

Myslím, že Mario moc dobře ví, kdy má dat někoho do NP a nebo ne, ten kdo mu práva dával(nejspíš john) ho nejspíš dostatečně poznal na to, aby mu mohl věřit, není to jako na jabku, kde se dají práva každém dementovi, který pouští kamarády z NP. V tom případě jsou vaše imbecilní narážky naprosto irelevantní. Čím docílíš toho, když si budeš na Maria nadále stěžovat, jestliže John v něho má důvěru a ještě to může doložit screeny?
Fabos: Na co je asi skin ID6? Proč byl přidán do hry? Proč jsou pravidla? proč asi? protože si je má každý přečíst a nikdo nikoho nebude napomínat.


S tímto se s touto komunitou loučím, pokud si nevážíte ,toho co máte a pokud se ve hře chováte jako debilové , není co řešit. Práva bych Mariovi nechal. Jestli se nemýlím byl to právě on, kdo platil s Matomim chod serveru ;)
Bye.3-(


+1
je třeba něco dodávat? ani sem to nedočet a vim že mám stejnej názor :)
# 2.9.2011 17.23
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Klidně si choboty zabíjejte, ale neochočujte tečku a máte to, ne?
Baka kore no kusogaki..
# 2.9.2011 17.41
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web
Souhlasím s DyStReA !
Jinak pro všechny co tu urážej tak ''jak se do lesa volá tak se z lesa ozívá''
# 2.9.2011 17.41
Obrázek
Obrázek
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tady se odpovědi nedočkám. S Vámi nemá cenu tu nic řešit.
# 2.9.2011 18.38
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Remdomane, když je někdo tvrdohlavej tak to prostě nepochopí... Pravidla jsou spravedlivá tak, když jsou pro každého stejné, nic jiného, je jen jeho způsob jaký dává tresty, už každý ví, jaký dává, tak se chovejte tak aby to np nikomu dávat nemusel, ne?...



Naposledy upraveno: 3.9.2011 14.22

# 2.9.2011 18.59
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Já, za tu dobu co hraji jsem byl v NP jen asi 4x-5x celkově za všechny acc. já soudím podle toho co vidím.
# 2.9.2011 19.25
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Pravidla jsou spravedlivá



A kde jsou ty pravidla napsaný? podle čeho se řídí?
Jo a to s tím zabíjením chobota: Resarix ho sice ochočil 2x nebo 3x to jo ale pak už toho nechal...
Ochočovali jsme dál a on ho zabíjel ale tu tečku neochočoval přišel mario a řekl ještě jednou ho zabiješ a NP a přitom ho neochočil ...
# 2.9.2011 20.17
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
2x nebo 3x ? Byl jsem tam skrytý dobrých 20 minut..Zabil a ochočil si tečku a pak si dement ještě stěžuje, jak jsem si vůbec mohl dovolit napomenout, aby toho chobota pak už nezabíjel.Np jsem mu dát mohl a nedal a on si pak ještě stěžuje a to ještě chcete nižší tresty ? Ani náhodou.
# 2.9.2011 20.23
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.