Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Co je na tom že má své pravidla ? Já kdybychbyl na jeho místě určitě bych si tam taky něco přidal. a stím že dává velké tresty se smiřte prostě je to přísnější CH.T.S. a naschváli určitě nedělá. Ikdyž nevim co to na něj vělo tenkrát s tou meditkou .. 3-(
# 1.9.2011 16.10
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Palmer, jestli jsi nepřetržitě afkoval, on ti řekl ať to neděláš, tak je logický že jsi dostal trest, v práci když ti šéf řekne nedělej tohle tak to budeš dál dělat i když to je pro tebe kravina?...Bys byl brzo bez práce.
# 1.9.2011 16.11
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Palmere np sis zasloužil já osobně jsem tě tam viděl dostkrát afk neříkám že já taky někdy neafkuju ale proti np bych nic neměl ale většinou mám net v malém okn+ě a sleduju chmat.

A nezáleží na tom kolik lidí chodí na server proste si zaplnoval server (opakovaně) no a ted mi dej kotel protože jsem proti tobě? 3-(
# 1.9.2011 16.15
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
nebulte furt. ani 5ti letý děcka tak nebulí .. akorát zase zavidíte práva někomu :(
# 1.9.2011 16.47
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Mario není vázán pravidly, jelikož žádná nejsou. Jako CH.T:S. má moji plnou podporu.
# 1.9.2011 16.48
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Jirekcz
uživatel
SZ

Hybrid:nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty



lol
# 1.9.2011 16.55
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ

Jirekcz:

Hybrid:nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty



lol


Takto mi to řekl:
# 1.9.2011 17.01
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ

Maly John:Mario není vázán pravidly, jelikož žádná nejsou. Jako CH.T:S. má moji plnou podporu.



Tím chceš říct, že kdyby se špatně vyspal a všechny acc na týden zablokoval tak by to podle tebe bylo naprosto v pořádku? Jako kdyby policista nevyhrál na los, uviděl by tě jak hodíš papír na chodník a dal by tě na rok zavřít???
# 1.9.2011 17.05
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Takhle to myslel ...
# 1.9.2011 17.09
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
smůla,já ti ještě přidám :-|
# 1.9.2011 17.44
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Empty927:A nemyslíte si, že by john měl maria vyhodit když si vymejšlí svoje pravidla ??....

Třeba zakazovat killit hnědýho ? Trošku mimo.


Asi tak,buď ať ty bugy Gizmo opraví,nebo ať to neřeší. A vůbec,Mária by v životě z CHTS nevyhodili,to se neboj ;)
# 1.9.2011 17.55
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

[E:r[E]ktus]

Empty927:A nemyslíte si, že by john měl maria vyhodit když si vymejšlí svoje pravidla ??....

Třeba zakazovat killit hnědýho ? Trošku mimo.


Asi tak,buď ať ty bugy Gizmo opraví,nebo ať to neřeší. A vůbec,Mária by v životě z CHTS nevyhodili,to se neboj ;)



Jenže to neni bug :-S To je prostě skillení obratky/přesky.
# 1.9.2011 17.58
 
ßl@CK €Y€Đ P€@$
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bionicle™,Heavy Machiner
SZ Mail Web
To máš pravdu
Když killnu 5x hnědýho tak mě řekne "ty tu furt killíš toho hnědýho?"
Pak sem ho killil (chobota) a byl tam týpek který ochočoval a Mario řekl "NP?" Já: "Za co?"
On: "Killení chobota když někdo ochočuje" (Něco podobného) Já na něj "Je to v pravidlech?" Dál neodpovídal
# 1.9.2011 18.03
Obrázek
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ

john1:smůla,já ti ještě přidám :-|



A za co ? smím-li se zeptat
# 1.9.2011 19.06
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail

ßl@CK €Y€Đ P€@$:To máš pravdu
Když killnu 5x hnědýho tak mě řekne "ty tu furt killíš toho hnědýho?"
Pak sem ho killil (chobota) a byl tam týpek který ochočoval a Mario řekl "NP?" Já: "Za co?"
On: "Killení chobota když někdo ochočuje" (Něco podobného) Já na něj "Je to v pravidlech?" Dál neodpovídal



Rekill je zakázanej a jak maj skillit ty co nemaj mystika? Na chobotech .. ale zase je svinácké nejít na pejra to fakt .. neříkej že by tě to neštvalo :)
# 1.9.2011 19.47
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.