Chmatákov online


Fórum – Mario

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj...
Dneska mě strčil do NP mario za afk skill ale to tu nejde...
Když jsem viděl že mám jen 42 těžby tak jsem se rozhodl, že zaplatím tomu kdo mi pomůže.
Zalogoval jsem novej účet a potkal jsem Mickey™ řekl jsem mu že když mi pomůže tak že mu dám 10 000chk.
On mi odpověděl že se nějak zkusí dostat do NP.
Takto mi to řekl:
"Prvně jsem spamoval p*čo ale asi tu nebyl chts.
Pak jsem lovil ryby a rozhazoval je všude možně abych se dostal do np ale jak jsem se snažil tak mě mario ne a ne dát do np pořád mě zabíjel já se oživoval atd...
Když jsem pak lagoval u rybárny tím, že jsem chytal ryby a rozhazoval je tak jsem potkal maria
zabil mě já se šel znovu oléčit toto se opakovalo tak 2x nakonec mě zabil bez toho že bych měl v ruce prut a rybařil a nevím jak to udělal, ale nějak mi zablokoval porty takže nemůžu projít.
Řekl bych, že to je nadržování nebo nevím proč mu to np nedal...
vždyť já dostanu za lagování a spamování minimálně 100 šutrů a on nedostal nic? ? ?
# 1.9.2011 15.04
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
být Johnem tak Mária z CHTS vyhodím...Delá si vlastná pravidla atď...Je to úplnej *****!!! :D
# 2.9.2011 10.21
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Všichni si vzpomente,jaký byl bordel ve hře,když chts učty vyseli a nemohlo se nic dělat,tak nwm,že zrovna vy máte plnou hubu pravidel
že se podle nich chováte cooo
# 2.9.2011 10.37
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Ringo Star:

ßl@CK €Y€Đ P€@$:To máš pravdu
Když killnu 5x hnědýho tak mě řekne "ty tu furt killíš toho hnědýho?"
Pak sem ho killil (chobota) a byl tam týpek který ochočoval a Mario řekl "NP?" Já: "Za co?"
On: "Killení chobota když někdo ochočuje" (Něco podobného) Já na něj "Je to v pravidlech?" Dál neodpovídal



Rekill je zakázanej a jak maj skillit ty co nemaj mystika? Na chobotech .. ale zase je svinácké nejít na pejra to fakt .. neříkej že by tě to neštvalo :)



Ale to může bejt CHTS u pr.ele to že skilli na hnědým na lávákovi na čemkoli.. ikdyby skillil na lítajícím čestmýrovi prostě to je CHTSÁKOVI jedno.. Ale tohle mario nepochopí.
# 2.9.2011 13.33
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Hele co kdyby se určily přesný pravidla podle kterých by se chts řídily to by bylo nej...
# 2.9.2011 13.40
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Takže je to jednoduché, ten bug nikdo nespraví dokud si Gizmo nenajde čas, maria nikdo vyhazovat nebude jelikož tu má až příliš vlivných přátel a jestli si dnes chcete vyskillit obratku nebo přesku musíte prostě a jednoduše doufat že při šanci 1:5 vás náhodou někdo nenychytá a nedá do NP. Tím bych toto téma locknul jelikož je už teď jasné, že se tu už nic vyřešit nedá a vzniknou tu jedině další OT.
# 2.9.2011 13.48
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
remdoman, díky mariovi nemůžem ani na choboty:)))))))))
# 2.9.2011 13.49
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Já naštěstí mám účet vyskillený již několik let a řeknu vám, že tenkrát to bylo o hodně snažší přičemž v dnešní době je vyskillit přesnost téměř nadlidský výkon.
A vlastně by mě taky zajímalo jak si ty acc. vyskillil mario a aby nám tu napsal jak by (podle něj) bylo správné si ty dovednosti vyskillit bez toho abychom riskovali pobyt v NP.
# 2.9.2011 13.52
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
ßl@CK €Y€Đ P€@$
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bionicle™,Heavy Machiner
SZ Mail Web
Musíš čekat na náhodu 1:30 že najdeš redku... dáš 1% přesky redka si na sebe dá blesk nebo podobně a killne tě :D
# 2.9.2011 13.55
Obrázek
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Pravděpodobnost, že když zabiješ redku získáš % je asi jakože ti teď obývákem projede dvoupatrový autobus. Ale myslím že mario nám sám napíše jak to doporučuje dělat on.
# 2.9.2011 13.58
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Samozřejmně že rekillil :) takhle to dělalo podle mě 98% hráčů :)
# 2.9.2011 14.02
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Hele počkej až napíše mario, jestli je nějaký legální způsob tak ať ho napíše v opačném případě by měl uznat že trestat to je nesmysl.
# 2.9.2011 14.05
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Né on je dobrej on to dělal při Q atd.. víš? jako on aby rekilloval to prostě ne ...
# 2.9.2011 14.08
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mario je pouhopouhý čurák.

Mam se z tebe posrat že máš posraný práva a hraješ si na něco velkýho ... Vysvětli mi np na snipera co jsem provedl o_O



Naposledy upraveno: 2.9.2011 14.25

# 2.9.2011 14.24
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ

Empty927:Mario je pouhopouhý čurák.



Moje slova
# 2.9.2011 14.25
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Co si tady hraješ na chudinku ? Ve lhotce spamuješ, dostaneš np a ještě si stěžuješ, že máš np neprávem ? Vzhledem k tomu, že vím, jaký si .... a na jakýho chudinku si hraješ, co dostává np neprávem 3-( jsem udělal alespon důkaz, abych měl něco v ruce.

Obrázek
# 2.9.2011 14.38
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Mario [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.