Chmatákov online


Fórum – AFK potažmo NZ

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

crawler4
uživatel
Obrázek
SZ
Můj příspěvek je promluva ke správcům, dotaz i nápad… Dal jsem to sem, upřímně, aby to bylo nejvíc vidět.

Je to zarážející, že po takové době, co jsem chmat opustil, je hra pořád to samé a místo toho, aby se z kojenců stala batolata a ze školáků puberťáci, je takzvaná komunita pořád stejně intelektuálně omezená...
Přejdu k věci: problém nad kterým se pozastavuji je vydělávání AFK... ano těch několik písmen z ďáblových úst ze kterých se mohou všichni zbláznit. Naivně jsem si myslel, že lidé pochopí, že řemeslník vydělávající si afk nikomu neubližuje, nikoho o nic nepřipravuje, ba dokonce ani nelaguje... A přesto dnes účet mojí sestry dostal nápravák za rybaření za pomoci gmouse a nepřítomnosti u pc.
Prosím vás, ještě pochopím, když řemeslníka který není u pc zabije 14ti leté dítě, s pocitem dobře vykonané práce a s určitým pocitem uspokojení, jde po večerníčku do postýlky... ale že i GM je tak naivní a myslí si že budu sedět za pc, tupě vejrat a klikat jak idiot, to mě skutečně dojalo...

Nicméně přejdu k nápadu: Takže, objevil jsem se v NZ a... dál vlastně nemám co psát, tím to totiž skončilo. Koupil jsem si sbíječku, vytěžil pár kamenů a teď tu jen tak stojím (relativní pojem, když nemám nohy, vim :D) a čekám, jestli mi třeba někdo řekne kolik toho mám vytěžit či na kolik hodin tu jsem...
Nápad tedy zní, co takhle zřídit v NZ nástěnku (na styl té co je u rybárny, na rubu,...) do které by mohl psát jen GM a kde by byl seznam hráčů kteří tam jsou a jaký trest pro ně platí. Nejsem aktivní dlouho a co se týče vědomostí o nápravném zařízení, mám velké nedostatky, takže jestli existuje nějaký způsob jak se výši trestu dozvědět, setřete mě, budu jen rád.

Pokud GM uzná, že zavírat do NZ za afk vydělávání je skutečná hloupost, prozře (:D) a bude mě chtít pustit (:D), jde o účet Kakacen008. Jsem malé dítě a Chmatákov je pro mě vším. Nemám jiné zájmy a pojem skutečný život mi nic neříká. Takže pls pls pls upa moc vás prosim, pusťte mě ven!...

A mimochodem, se vším tím trapným cirkusem okolo afk (mám na mysli „Zde již nic není…“ a nápravák) mi přijde jako naprostý vrchol, ještě sebrat skill! Co kdybych měl v plánu poslat příští týden sponzorských 10 000 Kč, protože se mi projekt Chmatákova zalíbil a pokud se pohne s grafikou mapy, má budoucnost? Při tomhle správcování se vám nakonec na Ch. vykašle i to nejmenší dítě. Jste sami proti sobě.
# 12.10.2010 17.20
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

CatchUP:Dá se říct jak Santea začala hrát tak jsem skončil, víš kolik clicků musíš udělat na 100 rybaření? Ručně se to praktický nedá.


Clicker není zakázaný, musíš u toho ale sedět...

Honzík: A ty bany ani nejsou bezdůvodné, že



BTW:Ve hře nejsou aktivní CH.T.S.?



Naposledy upraveno: 13.10.2010 18.24

# 13.10.2010 18.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:mykky, já to myslel na crawlera :) že on to nehraje kvůli skillení, chápeš ne? :P
Teri:JEnže je to blbost :D My normální hráči přece nemůžeme za to, že ostatní se chovají jako dementi :-O



Máš pravdu, ale kolik je takových normálních momentálně ve hře? :))
# 13.10.2010 18.23
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?


SZ
Fabo: ttj :D
Jiank jaký gmka? Když se koukneš ve hře je jen John Santea, Ajadrez, Martin3, Matomi, občas já a pár začátečníků... :D John by ale určo uvítal nějakou pomoc ;-) Třeba Santejka? Znají se osobně takže by se mohli na něčem aj domlouat,,, jsou ve hře navíc furt :P
# 13.10.2010 18.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Už téměř nikdo, protože všechny ta hra přestala kvůli něčemu bavit .. Třeba je to jen přestalo bavit .. JEnže třeba takový craw se chtěl ke hře vrátit a ejhle .. :-X Možná je to jeho chyba, možná ne .. Ale příjde mi, že se v té hře máš vyblbnout a né být "buzerovaný" (tím nemyslím, že John je nějáký diktátor :-O ) ...
mykky:Třeba by stačilo napsat nějákým starším hráčům, jestli by nechtěly GMkovat .. Kontrolovat jejich činnost a je to .. Starší hráči by asi těžko něják využívali toho, že mají práva :-X
# 13.10.2010 18.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Pravda, ale kdo se ti vrátí k chmatu? Těm co píšeš tak ne, hrají M2, wow nebo poker...
Myslim že se nevrátí ke hře kde je dětská grafika atd... Víte komu bych dal dal práva?
Spejbl (Erektus) Je v poho, nedávno jsem ho aj vyděl ve hře, je aj old ;) :D
# 13.10.2010 18.30
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nabídnout někomu GMkaření ve hře pod podmínkou utajení své identity, tak si myslím, že by to většina přijmula :)
# 13.10.2010 18.32
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Přečetl jsem jen pár odpovědí takže *SORRY* jestli píšu něco co se tu už zmínilo...

Crawlere je mi jasný jak to myslíš....Myslím si ,že to není špatný nápad,,,nicméně nerealizovatelný, představ si když povolím tvé sestře skillit afk s klikem či Gmousem....
Neříkám ,že zrovna ona to udělá ,ale hodně lidí si rádo přijde k penězum snadno to samý je to se skillama,,,dovolím to tvé sestře ta řekne kamarádce,,,hale hraju suprovou hru nikdo to tam moc nehlídá stačí si zapnout jeden program a můžem jít na 3 hodky ven a pak přijdeš a peníze se ti budou vydělávat rychlejc jelikož budeš mít určitý skill výše než na 10....To je jeden důvod proč se to povolit nedá.Pak jsi říkal něco s nástěnkou.Dobře když jsi ve vězení rád bys věděl svůj trest..Nicméně jestli jsi si všiml CHTS a GM říká není mou poviností ti to říkat nebo něco podobného.

A poslední věc ke které bych se zmínil je to že afk skillením nelaguje???LAGUJE! když těžíš , vykopeš horniny a ty jsou na zemi což znamená lagy..

PS:Pokud bysme jako CHTS vše povolovali k čemu tam pak jsme?? 3-(
# 13.10.2010 18.34
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:Už téměř nikdo, protože všechny ta hra přestala kvůli něčemu bavit .. Třeba je to jen přestalo bavit .. JEnže třeba takový craw se chtěl ke hře vrátit a ejhle .. :-X Možná je to jeho chyba, možná ne .. Ale příjde mi, že se v té hře máš vyblbnout a né být "buzerovaný" (tím nemyslím, že John je nějáký diktátor :-O ) ...
mykky:Třeba by stačilo napsat nějákým starším hráčům, jestli by nechtěly GMkovat .. Kontrolovat jejich činnost a je to .. Starší hráči by asi těžko něják využívali toho, že mají práva :-X



Ano, ale do tohohle by musel zakročit i Gizmo.

Viz. forum.chmatakov.cz/tema/11207-oziveni-hry
# 13.10.2010 18.34
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
kuba: Mohlo by se povolit vydělávat afk, nenechávat pod sebou žádné předměty atd .. za to třeba dávat np .. ale prostě při skillování přesnosti a ták bys u toho musel sedět .. Ale prostě koho furt baví klikat, prodávat a furt dokola? :-X O tom ta hra asi není :/
Teri:Jo musel .. Jenže Gizmo se hře už nevěnuje, takže Ch dopadne hodně špatně a hodně brzo :D Giz sice tvrdí, že jedni odejdou, přijdou další .. ale ti jsou ještě horší :)
# 13.10.2010 18.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:kuba: Mohlo by se povolit vydělávat afk, nenechávat pod sebou žádné předměty atd .. za to třeba dávat np .. ale prostě při skillování přesnosti a ták bys u toho musel sedět .. Ale prostě koho furt baví klikat, prodávat a furt dokola? :-X O tom ta hra asi není :/
Teri:Jo musel .. Jenže Gizmo se hře už nevěnuje, takže Ch dopadne hodně špatně a hodně brzo :D Giz sice tvrdí, že jedni odejdou, přijdou další .. ale ti jsou ještě horší :)



Nabídnout práva (CHBI/CHTS/GM) old hráčům (nemusí být old, stačí, když má důvěru v ostatních a umí svou práci vykonat dobře), tím zatraktivnit hru. Není to nic těžkého ani chod na delší dobu. Pokud by se s ním začalo co nejdříve dělat, myslím si, že by nic nebylo ztraceno ^^
# 13.10.2010 18.43
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Však ano, jenže zase uvidíme odpovědi "Až se začnete lépe chovat, budu se o hru více starat" .. JEnže tak netrestá ty malé kréteny, ale úplně všechny .. jenže my za to přeci nemůůžeme, že to jsou malí idioti :)))
# 13.10.2010 18.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:Však ano, jenže zase uvidíme odpovědi "Až se začnete lépe chovat, budu se o hru více starat" .. JEnže tak netrestá ty malé kréteny, ale úplně všechny .. jenže my za to přeci nemůůžeme, že to jsou malí idioti :)))



Touha si zahrát? :D Ale no, souhlasím s Tebou, máš pravdu, bohužel, nic s tím nezmůžeme, dokud to nezačne John s Gizmem řešit :)
# 13.10.2010 18.48
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Popravdě, zahrál bych si chmatákov strašně rád, jenže už to prostě není ono .. :) Nemá cenu vydělávat a skillovat :) Už je to prostě o ničem a pokud se s tím nezačne něco dělat, dopadne to špáátněěě :P
# 13.10.2010 18.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Fabos121:Popravdě, zahrál bych si chmatákov strašně rád, jenže už to prostě není ono .. :) Nemá cenu vydělávat a skillovat :) Už je to prostě o ničem a pokud se s tím nezačne něco dělat, dopadne to špáátněěě :P



Sám jsem zvědav, jak tohle dopadne, mám obavu z toho, že to stejně upadne a tato rozprava zůstane bez povšimnutí :(
# 13.10.2010 18.54
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Fabos121:Co se stane? Mohly by se nabrat i jiné GMka, než je John a Mojdich :)



Palec hore.

BTW: Sam Faboš je tu svědek, vyhraješ prachy v loterei, jdeš skillit bojové skilly, NP a snižený skill na 5%. To jsem ještě nezažil. xD
# 13.10.2010 18.57
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » AFK potažmo NZ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.